wata_PL [ Konsul ]
Mam pare pytan odnosnie ultimy
chcialbym zapytac czy ultima jest platna skond mozna ją sciognac i czy reg jest przez meila bo znalazlem pewnom stronke i trzba bylo im wyslac wiec wyslam i do dzis nikt nie odpisal prosze o jakis link moze jest jakis poradnik z gory dzieki