GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś tu z obecnych podkręcał kartę Winfast 310A - fx 5600?

01.11.2004
01:43
smile
[1]

hugo [ v4 ]

Czy ktoś tu z obecnych podkręcał kartę Winfast 310A - fx 5600?

... bo leniwy jestem i nie chce mi się "po omacku" szukać optymalnych wartości zegara dla tej karty... obecnie taktowana jest zegarem: 335/550, temp. 60*
;)

01.11.2004
01:45
[2]

hugo [ v4 ]

Oczywiście pytanie brzmi:

o ile da się tę karte podkręcić (średnio)?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.