
davhend [ Garrett ]
iS vs GoL ( w CoD'a :>) ?
Większość z Was zna mnie z serii "Zcyklu...bla...bla...bla", ale oprócz tych singelowych gierek, pogrywam jeszcze w jedną grę, jest nią CoD (edit dla myślących innaczej - Call of Duty). Założyłem nawet clan, ma on jakieś dwa tygodnie z groszami. Sznurek do stronki znajdźiecie gdzieś poniżej. Jesteśmy też w CB (ClanBase). Znalazło by sie 5 reprezentantów GoL'a, któzy stanęli by do walki z iS? :> Pytałem się już FrL, ale oni tylko pływają łodziami podwodnymi...
P.S. Jutro nasz pierwszy meczyk do CB. :D

davhend [ Garrett ]
Aha i o server się jak coś nie martwcie bo mamy swój clanowy.

piokos [ ]
''u'' zjadłeś w linku

matisf [ X ]
piokos -> :P

peners [ SuperNova ]
Dav ja bym se z wami zagrał, znasz moje umiejętności więc będe nawet upierdliwym przeciwnikiem choć lepiej jakby do walki staneli lepsi odemnie bo wiem jak gracie i widziałem jak wygrywacie 40:0 :D
Łyczek [ Lance Armstrong ]
To ten poprawny link

peners [ SuperNova ]
Coś tej stronki nie aktualizują bo ostatnio jak grali spara to też tam grałem bo im jednego brakowały to wygrali 40:0 a na stronce nic nie ma o meczyku

davhend [ Garrett ]
A no, ale ze mnie gapa. :P
Peners -----> nie ma tego meczu bo postanowiliśmy, że go nie wpiszemy....

peners [ SuperNova ]
A ten co graliście do CB ??
davhend [ Garrett ]
To dopiero dzisiaj o 17:00!

peners [ SuperNova ]
A myślałem że wczoraj już graliście .