GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

iS vs GoL ( w CoD'a :>) ?

01.11.2004
00:37
smile
[1]

davhend [ Garrett ]

iS vs GoL ( w CoD'a :>) ?

Większość z Was zna mnie z serii "Zcyklu...bla...bla...bla", ale oprócz tych singelowych gierek, pogrywam jeszcze w jedną grę, jest nią CoD (edit dla myślących innaczej - Call of Duty). Założyłem nawet clan, ma on jakieś dwa tygodnie z groszami. Sznurek do stronki znajdźiecie gdzieś poniżej. Jesteśmy też w CB (ClanBase). Znalazło by sie 5 reprezentantów GoL'a, któzy stanęli by do walki z iS? :> Pytałem się już FrL, ale oni tylko pływają łodziami podwodnymi...

P.S. Jutro nasz pierwszy meczyk do CB. :D

01.11.2004
00:37
smile
[2]

davhend [ Garrett ]

Aha i o server się jak coś nie martwcie bo mamy swój clanowy.

01.11.2004
00:50
smile
[3]

piokos [ ]

''u'' zjadłeś w linku

01.11.2004
00:59
smile
[4]

matisf [ X ]

piokos -> :P

01.11.2004
09:31
smile
[5]

peners [ SuperNova ]

Dav ja bym se z wami zagrał, znasz moje umiejętności więc będe nawet upierdliwym przeciwnikiem choć lepiej jakby do walki staneli lepsi odemnie bo wiem jak gracie i widziałem jak wygrywacie 40:0 :D

01.11.2004
09:36
[6]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

To ten poprawny link

01.11.2004
09:37
smile
[7]

peners [ SuperNova ]

Coś tej stronki nie aktualizują bo ostatnio jak grali spara to też tam grałem bo im jednego brakowały to wygrali 40:0 a na stronce nic nie ma o meczyku

01.11.2004
10:49
smile
[8]

davhend [ Garrett ]

A no, ale ze mnie gapa. :P

Peners -----> nie ma tego meczu bo postanowiliśmy, że go nie wpiszemy....

01.11.2004
10:52
smile
[9]

peners [ SuperNova ]

A ten co graliście do CB ??

01.11.2004
11:08
[10]

davhend [ Garrett ]

To dopiero dzisiaj o 17:00!

01.11.2004
11:13
smile
[11]

peners [ SuperNova ]

A myślałem że wczoraj już graliście .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.