
matisf [ X ]
Co jest ??? mam zwidy czy coś się psuje ?
Odświeżam sobie i nagle zonk ->>>>
:O

piokos [ ]
zmień przeglądarkę to się poprawi

matisf [ X ]
piokos -> :P

Flyby [ Outsider ]
...fakt...piokos ma racje ;-)

matisf [ X ]
fuck znowu :|
*przeskakuje do mozilli*
może macie racje :|

matisf [ X ]
a teraz mam tak :|

piokos [ ]
bo znowu zła przeglądarka :]
matisf [ X ]
mozilla mi sie nie podoba :|
aaa piokos :P
:]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:50:13]