GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odtwarzacze divx'a

31.10.2004
22:56
smile
[1]

child_91 [ Pretorianin ]

Odtwarzacze divx'a

Witam!
Szukam jakiegoś odtwarzacza filmów divx, musi on spełniać następujące wymagania:
1.Wygląd tego programu musi być estetyczny, najlepiej jak by wyglądał jak zwykłe okineko windowsowe, nie chcę żadnych wodotrysków itp...
2.Musi on sobie świetnie radzić z napisami wszelkiej maści.... (np. bestplayer sobie z nimi nie radzi, a i mam też program media player classic ale na nim mi się filmy strasznie tną, a nie powinny)

31.10.2004
22:58
[2]

Devil's Diner [ Pretorianin ]

BSPlayer.

31.10.2004
22:58
smile
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ja polecam ze swej strony BSPlayer`a ;]

31.10.2004
22:58
[4]

donzoolo [ Senator ]

allplayer albo vplayer

31.10.2004
22:58
[5]

hugo [ v4 ]

1.CinemaPlayer
2.AllPlayer (ma opcje skórek, możesz zmieniać wygląd, standardowa skórka nie jest imo zbyt czytelna)

31.10.2004
23:07
[6]

child_91 [ Pretorianin ]

Vplayer też nie chce mi czytać niektórych napisów



ps. używa ktoś media playera classica ?? Jeśli tak to co wybrać w opcjach->output ?? chodzi mi o to aby filmy działały jak najszybciej...

31.10.2004
23:09
[7]

hugo [ v4 ]

WMPc nie używam, jest lipny - krótko mówiać

CinemaPlayer wygląda tak:

31.10.2004
23:11
[8]

child_91 [ Pretorianin ]

CinemaPlayera kiedyś używałem ale przytłaczała mnie ilość ustawień graficznych...

31.10.2004
23:18
[9]

child_91 [ Pretorianin ]

Nit nie wie jak załatwić sprawę z MPC ?? Zasssysam teraz Bsplayera

31.10.2004
23:19
[10]

child_91 [ Pretorianin ]

BSplayer to bestplayer ??

31.10.2004
23:19
[11]

Devil's Diner [ Pretorianin ]

Nie.

31.10.2004
23:21
[12]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

SubEdit. ma apre przydatnych opcji, obsluguje wszystkie napisy, plus mozliwosc rozciagania obrazu w kazdym kierunku itp. dobry jest ;)

31.10.2004
23:22
[13]

child_91 [ Pretorianin ]

Ale zaznaczam program musi mieć estetyczny wygląd, najlepeij aby wyglądał np. jak Windows Media player...

31.10.2004
23:24
[14]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Poszukaj czegos o sub edicie, mi sie jego layout podoba, moze i Tobie przypadnie do gustu.

31.10.2004
23:25
[15]

Dagger [ Legend ]

Również polecam BSPlayera

31.10.2004
23:33
[16]

child_91 [ Pretorianin ]

No więc tak zainstalowałem tego bsplayera i mam problem napisy lecą i nie są zsynchronizowane z filmem,a drugi problem to to że nie wiem gdzie są d niego skórki :)

31.10.2004
23:59
[17]

child_91 [ Pretorianin ]

Nikt nie wie co zrobić z tym zamulanie MPC ??

01.11.2004
01:36
[18]

kulus23 [ Chor��y ]

dla mnie najlepszy allplayer ma możliwość regulacji szybkości odtwarzania napisów,bestplayr to .ujnia

01.11.2004
01:51
smile
[19]

Bzyk [ Offensive ]

Subedit - wszystko inne sie kryje.

01.11.2004
02:04
[20]

child_91 [ Pretorianin ]

Wróciłem do CrystalPlayera moim zdaniem to najlepszy player, ma dużo funkcji, fajne skórki, świetnie sobie radzi z napisami i do tego się tak nie muli jak MPC.

01.11.2004
08:50
[21]

Sluvo [ Legionista ]

mam AllPlayera i jestem zadowolony , wygląd znosny zreszta uwagi wielkiej do tego nie przykladam bo ogladam film na full screenie to mi wisi jaki ma wyglad,a zeby zgrac napisy to nie trzeba nawet w opcje wchodzic poniewaz robi sie to na panelu odtw.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.