
child_91 [ Pretorianin ]
Odtwarzacze divx'a
Witam!
Szukam jakiegoś odtwarzacza filmów divx, musi on spełniać następujące wymagania:
1.Wygląd tego programu musi być estetyczny, najlepiej jak by wyglądał jak zwykłe okineko windowsowe, nie chcę żadnych wodotrysków itp...
2.Musi on sobie świetnie radzić z napisami wszelkiej maści.... (np. bestplayer sobie z nimi nie radzi, a i mam też program media player classic ale na nim mi się filmy strasznie tną, a nie powinny)
Devil's Diner [ Pretorianin ]
BSPlayer.

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ja polecam ze swej strony BSPlayer`a ;]
donzoolo [ Senator ]
allplayer albo vplayer
hugo [ v4 ]
1.CinemaPlayer
2.AllPlayer (ma opcje skórek, możesz zmieniać wygląd, standardowa skórka nie jest imo zbyt czytelna)
child_91 [ Pretorianin ]
Vplayer też nie chce mi czytać niektórych napisów
ps. używa ktoś media playera classica ?? Jeśli tak to co wybrać w opcjach->output ?? chodzi mi o to aby filmy działały jak najszybciej...
hugo [ v4 ]
WMPc nie używam, jest lipny - krótko mówiać
CinemaPlayer wygląda tak:
child_91 [ Pretorianin ]
CinemaPlayera kiedyś używałem ale przytłaczała mnie ilość ustawień graficznych...
child_91 [ Pretorianin ]
Nit nie wie jak załatwić sprawę z MPC ?? Zasssysam teraz Bsplayera
child_91 [ Pretorianin ]
BSplayer to bestplayer ??
Devil's Diner [ Pretorianin ]
Nie.
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
SubEdit. ma apre przydatnych opcji, obsluguje wszystkie napisy, plus mozliwosc rozciagania obrazu w kazdym kierunku itp. dobry jest ;)
child_91 [ Pretorianin ]
Ale zaznaczam program musi mieć estetyczny wygląd, najlepeij aby wyglądał np. jak Windows Media player...
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Poszukaj czegos o sub edicie, mi sie jego layout podoba, moze i Tobie przypadnie do gustu.
Dagger [ Legend ]
Również polecam BSPlayera
child_91 [ Pretorianin ]
No więc tak zainstalowałem tego bsplayera i mam problem napisy lecą i nie są zsynchronizowane z filmem,a drugi problem to to że nie wiem gdzie są d niego skórki :)
child_91 [ Pretorianin ]
Nikt nie wie co zrobić z tym zamulanie MPC ??
kulus23 [ Chor��y ]
dla mnie najlepszy allplayer ma możliwość regulacji szybkości odtwarzania napisów,bestplayr to .ujnia

Bzyk [ Offensive ]
Subedit - wszystko inne sie kryje.
child_91 [ Pretorianin ]
Wróciłem do CrystalPlayera moim zdaniem to najlepszy player, ma dużo funkcji, fajne skórki, świetnie sobie radzi z napisami i do tego się tak nie muli jak MPC.
Sluvo [ Legionista ]
mam AllPlayera i jestem zadowolony , wygląd znosny zreszta uwagi wielkiej do tego nie przykladam bo ogladam film na full screenie to mi wisi jaki ma wyglad,a zeby zgrac napisy to nie trzeba nawet w opcje wchodzic poniewaz robi sie to na panelu odtw.