GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

karty graficzne jakie???

31.10.2004
22:46
smile
[1]

paw :] [ Pretorianin ]

karty graficzne jakie???

co sądzicie o gainwardzie????
bo jego karty wyglądają jak mało solidne przydkie pudełka, które powinne sie rozpasć po dotknieciu. chociaż kazda ma bardzo dobre wyposazenie. narazie przetestowałem tylko karty nvidi i jestem bardzo zadowolony.
którą karte mi polecicie zebym mogł grac w najnowsze gry i zeby sie dało ją podtaktowac??? musi miec 256mb ramu i pamiec 256bit najlepiej. przydałoby sie zeby była na pciexpress bo agp nie bede miał niedługo a drugiej nie chce kupować. a moze warto coś z ati kupić???

31.10.2004
22:47
[2]

paw :] [ Pretorianin ]

myślałem też o SLI ale nie wiem czy to sie opłaca

31.10.2004
22:48
smile
[3]

tomirek [ ]

no i zaraz zacznie sie odwieczna wojna nad wyzszoscia swiąt :) Ja obstawiam Wielkanoc (zdaje sie, ze podobnie jak wysiu) :)

31.10.2004
22:52
[4]

stanson_ [ sta-N-son ]

paw:] --> po pierwsze; Gainward to porzadna firma, jedyne co jej sie nie udało to GF4 Ti.

Po drugie: kartanie musi miec 256 RAmu, zapamietaj to.

Po trzecie: nie podałeś swojego konfiga. Ale zkaładając, ze masz A 2500+, 1024RAm i Abita (albo Asusa Deluxe) R9800 Pro powinien Ci wystarczyć do max. płynnego giercowania (choc w Doomie III może z lekka przycinać na "high"...).

No ale, jesli chodzi o R9800 Pro - osobiscie uwazam, ze ceny bardzo niedlugo pojda w dół (po świętach?). Sam sie szykuję, ale poki co mam R9600 Pro Gigabyte i po podkreceniu wystarcza mi w 100%

31.10.2004
23:05
[5]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Taaa...wróżka prawde Ci powie...

NApisz ile chcesz wydac na ta karte..

01.11.2004
08:25
[6]

paw :] [ Pretorianin ]

256ramu musze mieć koniecznie bo zaraz mogą sie takie gry pojawić ze bedzie tyle trzeba.
niewiele sie pomyliłes w konfigu: pentium 3.2ghz , 1024ramu , płyta asusa p5ad2 premium. a AMD firmy nie lubie i o radeonach tez tylko złe rzeczy słyszałem. wszyscy mi mowią ze do gier są geforcy.
taki konfig bede miał jeszcze w tym tygodniu i ta płyta asusa agp wogle nie ma dlatego coś na pci express chce.

01.11.2004
08:27
[7]

paw :] [ Pretorianin ]

wydać moge raczej nie ponad 1000 ale szukajcie czegoś w przedziale 800 - 1500.

01.11.2004
08:48
smile
[8]

legrooch [ Legend ]

Prowokacja za prowokacją bije od pawa....

01.11.2004
08:55
[9]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

hehe ja też myślałem, że ati to nie tylkonvidia zmieniłem poczciwego gf na radka 9550 podkręciłem go na coś prawie pro i jestem super zadowolony !!!!!!! doom na medium i wszystkie efekty włączone chodzi super :)!!

01.11.2004
09:15
smile
[10]

Hooligan_100 [ Pretorianin ]

Ja chcesz coś między 800-1500 to polecam żeczywiście Rada 9800 Pro, lub jak ci styknie (a powinno) Fx-a 5950 Gainwarda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.