
piokos [ ]
gg - nie daj się nabrać!!!
Od kilku dni krąży po GG taka informacja/łańcuszek.
Od 1 Listopada, komunikator Gadu-Gadu będzie płatny, z powodu konieczności kupna nowych serwerów. Na znak protestu przeslij tą wiadomośc dalej
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 24.10 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 795x za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG TO NIE JEST ŻARTabo przejdz na inny komunikator np.www.tlen.pl lub www.wp.pl
Odpowiedź na zaistniałą sytuację z gadu-gadu.org
Gadu-Gadu : Gadu-Gadu płatne?
Autor Mateusz 2004/10/28 8:17:24 (483 obejrzen)
Ostatnio ponownie pojawiły się w Gadu-Gadu plotki w formie łańcuszków, że najpopularniejszy polski komunikator ma być płatny i że trzeba wysłać SMS pod numer 79xx...
Oto co dziś pojawiło się na stronie głównej GG:
Cytat:
Uwaga! Informujemy że NIE ZAMIERZAMY wprowadzać opłat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o konieczności wysłania SMSa na numer 79XX są NIEPRAWDZIWE. Zespół Gadu-Gadu
>>> Najgorsze jest to że jak trafi to do jakiegoś niedoinformowanego to jakiś delil na tym zarobi :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 22:03:09]

Father Michael [ Padre ]
piokos -> daj na tace :)

piokos [ ]
a tfu ...

Father Michael [ Padre ]
O zesz... :|

matisf [ X ]
Father Michael -> :P
wata_PL [ Konsul ]
jeden muj kupel dal sie nabrac gdyby nie ja to by im wyslal troszke losi jest na naszym swiecie:)

piokos [ ]
ostatnio dałem i na hubbe-bubbe roztrwoniłeś
EOT
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 21:59:37]

slowik [ Legend ]
a co najlepsze to nie pierwszy taki raz ....

Father Michael [ Padre ]
;(
HopkinZ [ Senator ]
Cholera, nie myślicie, że ejst to trochę żałosne? Przecież w Polsce setki osób na pewno się na to nabrały, i smsy poszły :/.
Davidian [ Konsul ]
Hmm po przeczytaniu tego txt naprawde dochodze do wniosku ze tylko debil moglby wyslac takiego sms-a.
Wytlumacznie realne.Jak mozna stwierdzic ze coraz mniej osob uzywa programu wiec producent wprowadza oplate ;)Gdy na rynku jest jeszcze dwoch darmowych konkurentow.
Coz niestety w dobie analfabetow internetowych ktos to ladni wykorzystal.Ciekawe ile na tym zarobil ??
Pozdrawiam ;)
Davidian