wata_PL [ Konsul ]
jaki najgorszy dzien w tygodniu
jaki jest wedlug was najgorszy dzien w tygodniu bo wedlug mnie poniedzialek idzisz do szkoly lub do parcy najdlurzej do piotku i sobotki:)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
wybierz sobie:
Poniedziałek
ku*wa zaspałem
w pracy na bani
jestem u pani
udaję trzeźwego
suszy na całego
Wtorek
zapału worek
i dobre chęci
fajrant mnie nęci
pracuję dzielnie
przepiłem kielnię
Środa
Czasu mi szkoda
nie chcę do pracy
czas się ślimaczy
w domu wieczorem
z telewizorem
Czwartek
Jeżdżę gokartem
drinki na tacy
budzę się - czas do pracy
noga za nogą
nadciągam z trwogą
Piątek
wolnego początek
to dzień uśmiechu
myślę o grzechu
to dzień zakupów
do barku łupów
Sobota
na lufę ochota
wypiję niemało
oj będzie się działo
leżę nachlany
fajnie - o, rany!
Niedziela
łeb boli cholera
najgorsze rodacy
że jutro do pracy
poprawię klinem
jeszcze odpłynę :|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 21:41:59]
donzoolo [ Senator ]
patrz moja sygnaturka

Fett [ Avatar ]
piatków.... ide do szkoły na 13, siedze do 19:15, pozniej popierdzielam na probe chóru. w domu jestem okolo 21, tak dojeb... ze ide spać :) I żzera mnie zazdrosc jak inni sie cieszą weekendem podczas gdy ja sie ucze rysowac tabelki w wordzie na informatyce a na polu juz ciemno :)

Mrooofka [ because I want it ]
Hym poniedzialkow bo w koncu po weekendzie i wtorkoof bo mam angielski ;)

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Każdy dzień jest wspaniały. :)
Conroy [ Dwie Szopy ]
Czwartek, bo przez 10 godzin jestem na nogach, a jak wracam do domu to się całą resztę dnia uczę :/.
Kruk [ In Flames ]
poniedziałek od września do czerwca
piątek od lipca do sierpnia

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Nienawidze poniedziałków z tego względu że pod 2 dniach podczas których chodze spać pózno w nocy a wstaje prawie w południe musze wstać o 6 rano i zapieprzać do szkoły na 7 godzin
>Luzer< [ Music Addict ]
Oczywiście że poniedziałek

HopkinZ [ Senator ]
Piątków, bo szkoły przez dwa dni nie będzie.

Serina [ I'm not Angel ]
zdecydowanie poniedziałku nie lubię :/, najwięcej lekcji mam i do tego najgorsze, po pięknym weekendzie perspektywa poniedziałku przygniata :(
ale ogólnie świat jest piękny :D:D:D:D

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Poniedzialkow... ;D
wiedzialem, ze ktos Garfielda wklei ;)
stanson_ [ sta-N-son ]
Mazio --> GENIALNE! :-)
ssummoner [ Nagi Golas ]
Poniedziałków, argumenty wyżej^^
childlike [ Konsul ]
ja nie lubie poniedzialkow, wtorkow, czwartkow i piatkow do 18
aaaaaaaa i zapomnialem o srodzie i sobocie :P

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
hmmm - niedziel - bo sie weekend konczy :/

paw :] [ Pretorianin ]
poniedziałeków nie lubie bo sie tydzień zaczyna.
we wtorki zawsze dostaje najgorsze oceny.
w środe mam tylko 4godziny :P
w czwartek mam 10godz :(
a najbardziej lubie piątek bo sie weedend zaczyna i mozna pospac

Da5id. [ Snufkin ]
Zdecydowanie poniedziałek :).
GoKu [ Konsul ]
Najbardziej nie lubie czwartków :)

koorack [ Chor��y ]
nie wiem dlaczego, ale do pewnego czasu poniedziałki były mi obojętne, nie znosiłem za to czwartków. dlaczego? nie wiem... taki jakis pechowy dzien, a to sie potkne, a to 3 dostane :P a ostatnio wszystko wrocilo do normy, czwartki zrobiły sie neutralne, i 'do łask' powrócił.... tak, PONIEDZIALEK :P

EBek [ Konsul ]
I hate mondays... :)

Zapruder [ Testament ]
Niedziela wieczoram/poniedziałek rano - istna tragedia[terror ent rozpierdol :D ].

Łyczek [ Lance Armstrong ]
Nie nawidze poniedziałków( trzeba zapierdalać do szkoły), kocham piątki po szkole ( wolne )
cycu2003 [ Senator ]
piątek od rana do 15 ,bardzo posrane lekscje mam,normalnie nie da sie wytrzymac

peners [ SuperNova ]
Wtork, środa, czwartek te dni są najgorsze bo mam od 8 do 15 lekcje w szkole :/a w ponidziałek i piatek do 13

MAROLL [ Legend ]
Poniedziałek bo mam do 16:00 lekcje a potem Angileski do 18
Morbus [ - TRAKER - ]
czwartek ;/ dlaczego ? mysl ze jestem w 5 klasie tech i "koty" chodza na rano a ja koncze o 20 15 lekcje mnie zabija ;/
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Środa !!
Najgorsze lekcje i jest śroodkiem tygonia :(
presi0 [ Pretorianin ]
Wszystkie:PP W poniedziełk-piatek chodze do szkoły a jak w weekend pomysle sobie ze znowu od poniedziałku bede chodził do szkoły, zygac mi sie chce:P
Wiolax [ Senator ]
p o n i e d z i a ł e k