GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki najgorszy dzien w tygodniu

31.10.2004
21:40
[1]

wata_PL [ Konsul ]

jaki najgorszy dzien w tygodniu

jaki jest wedlug was najgorszy dzien w tygodniu bo wedlug mnie poniedzialek idzisz do szkoly lub do parcy najdlurzej do piotku i sobotki:)

31.10.2004
21:41
smile
[2]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

wybierz sobie:

Poniedziałek
ku*wa zaspałem
w pracy na bani
jestem u pani
udaję trzeźwego
suszy na całego

Wtorek
zapału worek
i dobre chęci
fajrant mnie nęci
pracuję dzielnie
przepiłem kielnię

Środa
Czasu mi szkoda
nie chcę do pracy
czas się ślimaczy
w domu wieczorem
z telewizorem

Czwartek
Jeżdżę gokartem
drinki na tacy
budzę się - czas do pracy
noga za nogą
nadciągam z trwogą

Piątek
wolnego początek
to dzień uśmiechu
myślę o grzechu
to dzień zakupów
do barku łupów

Sobota
na lufę ochota
wypiję niemało
oj będzie się działo
leżę nachlany
fajnie - o, rany!

Niedziela
łeb boli cholera
najgorsze rodacy
że jutro do pracy
poprawię klinem
jeszcze odpłynę :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 21:41:59]

31.10.2004
21:47
[3]

donzoolo [ Senator ]

patrz moja sygnaturka

31.10.2004
21:50
smile
[4]

Fett [ Avatar ]

piatków.... ide do szkoły na 13, siedze do 19:15, pozniej popierdzielam na probe chóru. w domu jestem okolo 21, tak dojeb... ze ide spać :) I żzera mnie zazdrosc jak inni sie cieszą weekendem podczas gdy ja sie ucze rysowac tabelki w wordzie na informatyce a na polu juz ciemno :)

31.10.2004
21:51
smile
[5]

Mrooofka [ because I want it ]

Hym poniedzialkow bo w koncu po weekendzie i wtorkoof bo mam angielski ;)

31.10.2004
21:52
smile
[6]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Każdy dzień jest wspaniały. :)

31.10.2004
21:54
[7]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Czwartek, bo przez 10 godzin jestem na nogach, a jak wracam do domu to się całą resztę dnia uczę :/.

31.10.2004
22:12
[8]

Kruk [ In Flames ]

poniedziałek od września do czerwca
piątek od lipca do sierpnia

31.10.2004
22:15
smile
[9]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Nienawidze poniedziałków z tego względu że pod 2 dniach podczas których chodze spać pózno w nocy a wstaje prawie w południe musze wstać o 6 rano i zapieprzać do szkoły na 7 godzin

31.10.2004
22:17
[10]

>Luzer< [ Music Addict ]

Oczywiście że poniedziałek

31.10.2004
22:18
smile
[11]

HopkinZ [ Senator ]

Piątków, bo szkoły przez dwa dni nie będzie.

31.10.2004
22:22
smile
[12]

Serina [ I'm not Angel ]

zdecydowanie poniedziałku nie lubię :/, najwięcej lekcji mam i do tego najgorsze, po pięknym weekendzie perspektywa poniedziałku przygniata :(
ale ogólnie świat jest piękny :D:D:D:D

31.10.2004
22:23
smile
[13]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Poniedzialkow... ;D
wiedzialem, ze ktos Garfielda wklei ;)

31.10.2004
22:27
[14]

stanson_ [ sta-N-son ]

Mazio --> GENIALNE! :-)

31.10.2004
22:35
[15]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Poniedziałków, argumenty wyżej^^

31.10.2004
22:39
[16]

childlike [ Konsul ]

ja nie lubie poniedzialkow, wtorkow, czwartkow i piatkow do 18
aaaaaaaa i zapomnialem o srodzie i sobocie :P

31.10.2004
22:40
smile
[17]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

hmmm - niedziel - bo sie weekend konczy :/

31.10.2004
22:50
smile
[18]

paw :] [ Pretorianin ]

poniedziałeków nie lubie bo sie tydzień zaczyna.
we wtorki zawsze dostaje najgorsze oceny.
w środe mam tylko 4godziny :P
w czwartek mam 10godz :(
a najbardziej lubie piątek bo sie weedend zaczyna i mozna pospac

31.10.2004
22:55
smile
[19]

Da5id. [ Snufkin ]

Zdecydowanie poniedziałek :).

31.10.2004
23:06
[20]

GoKu [ Konsul ]

Najbardziej nie lubie czwartków :)

31.10.2004
23:12
smile
[21]

koorack [ Chor��y ]

nie wiem dlaczego, ale do pewnego czasu poniedziałki były mi obojętne, nie znosiłem za to czwartków. dlaczego? nie wiem... taki jakis pechowy dzien, a to sie potkne, a to 3 dostane :P a ostatnio wszystko wrocilo do normy, czwartki zrobiły sie neutralne, i 'do łask' powrócił.... tak, PONIEDZIALEK :P

31.10.2004
23:44
smile
[22]

EBek [ Konsul ]

I hate mondays... :)

31.10.2004
23:46
smile
[23]

Zapruder [ Testament ]

Niedziela wieczoram/poniedziałek rano - istna tragedia[terror ent rozpierdol :D ].

01.11.2004
16:15
smile
[24]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Nie nawidze poniedziałków( trzeba zapierdalać do szkoły), kocham piątki po szkole ( wolne )

01.11.2004
16:19
[25]

cycu2003 [ Senator ]

piątek od rana do 15 ,bardzo posrane lekscje mam,normalnie nie da sie wytrzymac

01.11.2004
16:23
smile
[26]

peners [ SuperNova ]

Wtork, środa, czwartek te dni są najgorsze bo mam od 8 do 15 lekcje w szkole :/a w ponidziałek i piatek do 13

01.11.2004
16:25
smile
[27]

MAROLL [ Legend ]

Poniedziałek bo mam do 16:00 lekcje a potem Angileski do 18

01.11.2004
16:32
[28]

Morbus [ - TRAKER - ]

czwartek ;/ dlaczego ? mysl ze jestem w 5 klasie tech i "koty" chodza na rano a ja koncze o 20 15 lekcje mnie zabija ;/

02.11.2004
15:15
[29]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Środa !!
Najgorsze lekcje i jest śroodkiem tygonia :(

02.11.2004
15:17
[30]

presi0 [ Pretorianin ]

Wszystkie:PP W poniedziełk-piatek chodze do szkoły a jak w weekend pomysle sobie ze znowu od poniedziałku bede chodził do szkoły, zygac mi sie chce:P

02.11.2004
15:18
[31]

Wiolax [ Senator ]

p o n i e d z i a ł e k

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.