Zadymiarz [ Pretorianin ]
A jednak jest dzialajacy emulator PS2
Znalazlem obsluguje nawet duzo gierek i jak widac na screenach nei am przekalman sprubujcie z gtasa
tylko posciagajcie pluginy i te bajerki i ustaiwenia zapodajcie na forum pobawcie sie jednym zdaniem ...
Zadymiarz [ Pretorianin ]
Sorson
Arxel [ SperMan ]
nooo jestem ciekawy czy dziale
tyko jeden mam problem
dzisiaj nie posiadam zadnej gierki na PS2
Zadymiarz [ Pretorianin ]
kurde ja nie mam odpowiedniego sprzetu zeby wytestowac aktualnie 1 mb karta graf bo sprzedalem radka 9600 i w grudniu nowa karte kupuje
plytke i ram juz mam
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Działać to on działa, nawet gry odpala!
Ale nic więcej poza ekranem tytułowym zazwyczaj nie zobaczycie, gry jak już działają to z prędkością 1-5 FPS
POWTARZAM JESZCZE RAZ NIE MA DZIAŁAJĄCEGO EMU PS2!!
Ile jeszcze można... Zadymiarz ja Ci proponuję jumpa z 10 pietra, prosto na główke...
cotton_eye_joe [ maniaq ]
zalezy jak kto rozumie "dzialajacy". w sumie widac wiecej niz ekran tytuowy, ale z drugiej strony ilosc fps powala (0.7-2.5 :) ). sami autorzy pisza, ze 99% gier nie dziala. wiec chyba Jogurt ma racje. ale emu ps2 jest kwestia czasu. mysle ze juz za rok bedzie mozna na pc pograc w gierki z playstation2. robota wre. ja narazie bawie sie dobrze dzialajacym emulatorem Dreamcasta. next stop - ps2 :)

superzabijaka [ Konsul ]
popatrzcie lepiej uważnie na screeny: 0.8 FPS!! LOL

slowik [ Legend ]
jak narazie nie ma zadnego komercyjnego projektu samego emulatora a jesli tego niema to robota nie wre ale sie slimaczy bo jesli kasa by byla no to by sie emulator znalazl ....
HWDS [ Pretorianin ]
superzabijaka ----> narazie 0.8 a za rok będzie 20 i wystarczy do grania
Jogurt Truskawkowy ----> tak a te screeny to są podróbki - fotomontaż ,jakoś nie widać tam żeby to były ekrany tytułowe więc chyba tobie przydałby się taki jump
To już dawno było wałkowane że taki emulator będzie ale kwestia czasu bo wszystkie konsole to spotkało więc i PS2 nie ominie.
Pamiętam jak popularne było N64 i wtedy też wszyscy gadali że to nie możliwe aby stworzyć emulator tej konsoli ,że nie ma takich komputerów z taką mocą obliczeniową ble ble ble
Mastyl [ Legend ]
HWDS sproboj pograc a zoabczysz. To co jest w tej wsersji PCSX2 to za malo aby grac. Za duzo bugow, niekompatybilnosci i przeklaman grafiki, nie mowiac juz o szybkosci. To cos ledwo odpala troche gier, ale to troche jak granie w Dooma 3 na Geforce 2... odpalic sie pewnie da, ale co dalej...
Mastyl [ Legend ]
A co emu N64 rzeczywiscie wtedy nie bylo. Szybkie emulatory pojawily sie dopier o z wejsciem UltraHLE, a i tak do dzis nie ma takiego ktory emuluje wszystko. Emulacja N64 zaczyna sie mniej wiecej od P300, moze troche slabszego, w czasach gdy wychodzily pierwsze emu nikt takiego PC nie mial.
Zadymiarz [ Pretorianin ]
Jogurt jumpa robilem 10 lat temu moze cos "oryginalniejszego"
Teraz przerzucilem sie na wypierdalania ludziom z baniacza w ryj... Wiesz lamanie nosów, szukanie i liczenie zębów....

HWDS [ Pretorianin ]
Mastyl ---> tak,ale jest i to samo było z innymi emu starszych konsol.
Każdy wie że chodzi o kase i to będzie wieczny problem ludzi tworzących emulatory

CHESTER80 [ no legend ]
A ja marzę żeby wreszcie powstał działający emulator mózgu !!!
Niektórym by się bardzo przydał...
PS: Proponuję zgłosić do admina prośbę o specjalny zapis w regulaminie forum o wpisanie słowa "emulator" na listę słów zakazanych !
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
cotton_eye_joe --> Tak, tylko emulator Deamcasta powstał 10 lat po stworzeniu konsoli, więc na działający emulator PS2 trzeba będzie poczekać jeszcze z 6 lat (PS2 ma tylko 4:)).
Zadymiarz -->
Wiesz lamanie nosów, szukanie i liczenie zębów
Często Ci się to przytrafia? Biedaczek, musisz nie wychodzić ze szpitala :)))
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Zadymiarz-->
Ty jesteś taki ograniczony czy tylko udajesz?:)
HWDS-->
"Mów do słupa, a słup dupa" - zorientuj się trochę na jakim stopniu stoi emulacja PS2... potem zapraszam do głebszych wypowiedzi... 0.8 FPS trzyma się już od ponad 2 lat, więc wnioski wyciągnij sam
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
Pofierdzam! naostatniej wersji pcsx2 san andreos super działa! ha i co teraz konsolowcy! grajcie sobie dalej na swoich zabawkach dl dzieci!!!!!
PC rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
mam dowud... oto SCREEEN!!

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zapomniales ukryc skrot Hypersnapa :)
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
no a czym mialem zrobic screena wez mi powedz skoro taki mondr jestes??
;)
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Fantazyoosh-->
Czy to aby napewno Ty?:)
Daj mi dowUd, że to Ty :)

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
no proste ze to ja a kto ma byc. zadnego dowodoo dawac ci nie muszem, bo to oczywiste ze ja to ja!!
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Mi się zdaje, że Fantazyoosh to raczej ma PlayStaion 2 i nie bawi się w "xxx RULEZZZZ"