
koksbox [ Pretorianin ]
Forum CM: Shout dla cmhq.gry-online.pl !
Witam
Moim zdaniem serwis cmhq powinien miec obowiazkowo wbudowana na stronie glownej opcje "shout!" z ktora spotkalem sie na lamach serwisu www.max3d.pl
To taki mini chat, bedacy na stronie glownej, gdzie mozna zamieszczac komentarze, wazne informacje etc.
Wiec kto moglby podjac sie napisania czegos takiego?
Wyeliminowaloby to balagan zwiazany z umawianiem sie na walki tpc/ip etc.
Zainteresowanych zapraszam do zapoznania sie z tym zjawiskiem pod adresem:

coMUCH [ Pretorianin ]
Mysle ze to znakomity pomysl, widzial bym go zainple...(ehhh trudne slowo ;p)no... jako czesc łacznika :D

Marco^^ [ Pretorianin ]
popieram