GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy możliwe jest używanie simplusa bez roamingu np. we Włoszech ?

31.10.2004
17:47
smile
[1]

HWDS [ Pretorianin ]

Czy możliwe jest używanie simplusa bez roamingu np. we Włoszech ?

Mam dwójkę znajomych we Włoszech którzy mają simplusy i jedna z nich uruchamiała sobie roaming przed wyjazdem a druga tego nie zrobiła bo nie wiedziała ale i tak może korzystać.
A jaka jest różnica ? Taka że ta z roamingiem płaci za smsa 1,5 zł a ta bez 0.50 zł , tej z roamingiem pobierają za rozmowy przychodzące a tej bez nic.

Więc o co chodzi i czy ta osoba z roamingiem jak wyłączy usługę będzie mogła korzystać dalej po normalnych stawkach jak w kraju ( sms zagraniczny 0.50zł a nie trzy razy drożej )?

01.11.2004
01:14
smile
[2]

HWDS [ Pretorianin ]

UP ^

01.11.2004
01:19
[3]

Smoleń [ Konsul ]

Z tego co mi wiadomo, nie możesz zalogować telefonu do innej sieci będąc za granicą, jeżeli nie masz uruchomionego roamingu. Czyli, albo znajomi sa w różnych sieciach zalogowani i dlatego płacą inaczej, albo ktos z Twoich zanjomych Cie ściemnia

01.11.2004
01:25
[4]

gereg [ zajebisty stopień ]

roaming, to usluga umozliwiajaca logowanie sie do sieci innego operatora niz macierzysty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.