
Nazaya [ Konsul ]
Macrobedia Flash MX 2004 Pro Pytania
Siemka Czy Ktos Tu z Grafikow Zajmujacych Sie Stronkami Zna Jakąs Stronke Na Temat Flasha MX ? Dokladnego Opisu ? Za Link Z Gory Dziekuje.

Coy2K [ Veteran ]
czemu każdy wyraz piszesz dużą literą ? :-)
Nazaya [ Konsul ]
Sry za błąd

Nazaya [ Konsul ]
A To Długa Chistoria Pisania Smsow Do Dziewczyny :)
Ale Wlasnie Twojej Pomocy Szukam Masz Jakies Linki Coy2K ?

Coy2K [ Veteran ]
kiedy ja się Nie Zajmuję Flashem :)
Ja Tylko Tworze Grafikę, A Moj Kolega Wprowadza To Wszystko W Ruch :)
Nazaya [ Konsul ]
To Zapytaj Kolegi :D Prędzej czy puzniej pojme flasha ale wole prędzej :D

Coy2K [ Veteran ]
zapytam :) albo powiem zeby tu zajrzał, bo czasem odwiedza to forum :)
bartushan [ Cham z Wyboru ]
A ja zawsze myslalem ze "Historia" :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
tu masz cały serwis temu poświęcony

Nazaya [ Konsul ]
Hehe no dzięki Soul zaglądne tam tylko mam nadzieje ze cos znajde po PL :)

Nazaya [ Konsul ]
Taki Mały P.S. Coy2K to poinformuj go aby odpowiedział mi tez na pytanko :)
hotDog [ Outsider ]
Dokładny opis znajdziesz w samym programie pod klawiszem F1....
dodatkowo ostatnio Helion wydał oficjalny podręcznik rekomendowany przez Macromedię, kosztuje 49zł i jest po polsku.
a na dodatek zajrzyj tutaj:
(mój pierwszy post)

LaSiu [ Konsul ]
wszystko zostało już powiedziane :-)
flashzone.pl <- tez ciekawy polski serwis