GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Macrobedia Flash MX 2004 Pro Pytania

31.10.2004
15:51
smile
[1]

Nazaya [ Konsul ]

Macrobedia Flash MX 2004 Pro Pytania

Siemka Czy Ktos Tu z Grafikow Zajmujacych Sie Stronkami Zna Jakąs Stronke Na Temat Flasha MX ? Dokladnego Opisu ? Za Link Z Gory Dziekuje.

31.10.2004
15:52
smile
[2]

Coy2K [ Veteran ]

czemu każdy wyraz piszesz dużą literą ? :-)

31.10.2004
15:52
[3]

Nazaya [ Konsul ]

Sry za błąd

31.10.2004
15:54
smile
[4]

Nazaya [ Konsul ]

A To Długa Chistoria Pisania Smsow Do Dziewczyny :)

Ale Wlasnie Twojej Pomocy Szukam Masz Jakies Linki Coy2K ?

31.10.2004
15:54
smile
[5]

Coy2K [ Veteran ]

kiedy ja się Nie Zajmuję Flashem :)
Ja Tylko Tworze Grafikę, A Moj Kolega Wprowadza To Wszystko W Ruch :)

31.10.2004
15:56
[6]

Nazaya [ Konsul ]

To Zapytaj Kolegi :D Prędzej czy puzniej pojme flasha ale wole prędzej :D

31.10.2004
15:58
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

zapytam :) albo powiem zeby tu zajrzał, bo czasem odwiedza to forum :)

31.10.2004
15:59
[8]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

A ja zawsze myslalem ze "Historia" :)

31.10.2004
15:59
[9]

Soulcatcher [ Prefekt ]

tu masz cały serwis temu poświęcony

31.10.2004
16:01
smile
[10]

Nazaya [ Konsul ]

Hehe no dzięki Soul zaglądne tam tylko mam nadzieje ze cos znajde po PL :)

31.10.2004
16:03
smile
[11]

Nazaya [ Konsul ]

Taki Mały P.S. Coy2K to poinformuj go aby odpowiedział mi tez na pytanko :)

31.10.2004
21:59
[12]

hotDog [ Outsider ]

Dokładny opis znajdziesz w samym programie pod klawiszem F1....

dodatkowo ostatnio Helion wydał oficjalny podręcznik rekomendowany przez Macromedię, kosztuje 49zł i jest po polsku.

a na dodatek zajrzyj tutaj:
(mój pierwszy post)

01.11.2004
10:45
smile
[13]

LaSiu [ Konsul ]

wszystko zostało już powiedziane :-)

flashzone.pl <- tez ciekawy polski serwis

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.