iron-menda [ Pretorianin ]
Halo 2
Gra roku na Xboxa (i pewnie gra roku w ogóle) pojawi się juz za 10 dni. Czeka ktoś na nią?:) Ja bardzo i nie mogę się doczekać. Mam pytanie w związku z Live!. Jakie problemy z nim są w Polsce i czy da się grać normalnie, jak się ma dobre łącze

peners [ SuperNova ]
Ja czekam aż ta gra wyjdzie na PC premiera X-boxow mnie nie iteresuje. Czekam tylko na wiadomość jak zostanie ta gra zaanonsowana na PC
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
iron-menda-->
A czemu mialoby się nie grac normalnie? W czym problem? Wystarczy połączenie do internetu i wykupiony abonament...
peners-->
ską wiesz, że wyjdzie na PC? Jeśli już to tak jak Halo 1... po 2 latach, jedna nie odniosło wcale sukcesu, wiec HALO2 może nie wyjśc na PC:]
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
peners --> To się możesz nie doczekać :))

peners [ SuperNova ]
Ale ja mimowszytsko mam nadzieje że będzie na PC gra mi się podobała strasznie :D
Wigggins [ Pretorianin ]
ja spodziewam sie gry na pc'a i to szybciej niz w przeciagu 2 lat

winner [ Generaďż˝ ]
ja już ją przeszedłem na singla
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
winner --> Tego francuza??:)) Pograłem ze 3 misje i stwierdziłem, że nie będę sobie psuł zabawy:) W sieci jest już Eng, ale planuje oryginał pod kątem Xbox Live!;)
Ogólnie to fajna gra. Jedynka była czasami śmiertelnie nudna i monotonna, a niekiedy naprawde porywająca. W każdym razie ten tytuł coś w sobie ma.
Maxblack [ Konsul ]
Dlaczego mielibyśmy się nie spodziewać Halo 2 na PC? Jedynka wyszła w miarę czybko, tak samo jak hity SC PT i jedynka.

peners [ SuperNova ]
MaxBlack ponad rok po premierze to szybko??
Coy2K [ Veteran ]
nie grałem w Halo na xpudło ale na blaszaku to nic specjalnego...
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Coy2K - Naprawde sadzisz, że to nic specjalnego?
A znasz jaką kolwiek inną gre w której walka z komputerowym przeciwnikiem sprawia tyle satysfakcji?
Jak dla mnie zachowanie wrogów w Halo powinno być wzorem dla innych twórców gier.
Coy2K [ Veteran ]
WSWH Dibhala >>> no niestety misje są nudne i monotonne, zadnych zwrotow akcji, gre ratują jedynie częściowe misje druzynowe, ale to tak naprawde tylko zwykla strzelanka bez zadnych innowacji
Zadymiarz [ Pretorianin ]
nie wiem czy wiecie ale gra od 3 tygodni jest w necie
nie slyszelsicie o tym wycieku?
Kijano [ Konsul ]
Zadymiarz -> a może poprostu nie każdy jest złodziejem i chce kupić sobie bardzo obiecujaca sie gre ?
A co do tematu to tez czekam na wersje na PC. Obym tylko nie musiał czekać 2 lat.

Zadymiarz [ Pretorianin ]
Kijano tylko mnie nie bij...
nie mam xa wiec ie jestem zlodziejem i oby gra nie wyszla na twojego pieca

peners [ SuperNova ]
Ja słyszałem o tym wycieku w dzień wycieku dokładnie to było 27 dni przed premierą tej gry :D
Ale i tak ciągle mam nadzieje że Halo 2 wyjdzie na PC podobnie jak Fable
Maxblack [ Konsul ]
Hlo to nic specjalnego? Jak masz dobrego kompa to pewnie byś tak nie stwierdził. Hlo ma specyficzny humor i ile przyjemności sprawiło mi zestrzelenie pierwszego latającego pojazdu z rakietnicy - pamiętam, że wtedy zajebiście "awaryjnie" wylądował na zamarzniętym jeziorku =).
Maxblack [ Konsul ]
Oczywiście Halo - sorki nie mogę edytować.
snopek9 [ Legend ]
Mysle ,ze Halo 2 na PC bedzie zajeboste ,ale tylko pod jednym warunkiem ,za konwersje gry z PS2 na PC musi odpowiadac pozadna firma a nie taka jaka w przypadku czesci pierwszej.
Toolism [ JCreator ]
snopek9 ---> a co ma PS2 do HALO2? oprocz numerku nie maja ze soba nic wspolnego.

Coy2K [ Veteran ]
jezuuu ludzie czemu jestescie tacy ograniczeni ze wszystko sprowadzacie do tego kto jakiego ma kompa i jak sie graficznie prezentuje dany tytuł...? jak gra jest kiepska to i grafika nic nie pomoże. A to jaki mam konfig nie bede juz nawet pisal bo mi sie nie chce, ale w 1280x1024 chodzilo ultraplynnie na wszystkich detalach w max

peners [ SuperNova ]
Coy2K a ja słyszałem ze ta gra była źle przeniesiona i kod był zrypany i cięła nawet na wypasistych kompach :/

bebzoon [ bucydonna ]
hmm - parę najświeższych screenshotów
enjoy:
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
Maxblack -->
Dlaczego mielibyśmy się nie spodziewać Halo 2 na PC? Jedynka wyszła w miarę czybko
Taaak? 2 lata, to dla Ciebie szybko? Na Xbox'a wyszła 14 listopada 2001, na PC 30 września 2003.
peners --> Nie ponad rok, tylko prawie 2 :))

peners [ SuperNova ]
Neo--------> dobrze wiedzieć bo mi się wydawało że coś ponad rok więc może za jakieś 2 lata może wcześniej wyjdzie Halo 2 na PC :D

bebzoon [ bucydonna ]
tak - może będzie warto poczekać...
ale pomyślcie jakie recenzje uzyskało by Halo (jedynka) gdyby ukazało się 3 lata temu...

peners [ SuperNova ]
Chyba całkiem konkretne :DTeraz nawet jak sie na kompa ukazało to dostało nie najgorsze ale wtedy :D
Wigggins [ Pretorianin ]
Halo 2 na zdjęciach od Bebzoon (dzieki!) prezentuje sie naprawde okazale :]

peners [ SuperNova ]
Ciekawa jest w grze umiejętność jak Master Chief zrzuca przeciwnika z pojazdu i sam go przejmuje :D