GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Halo 2

31.10.2004
11:08
[1]

iron-menda [ Pretorianin ]

Halo 2

Gra roku na Xboxa (i pewnie gra roku w ogóle) pojawi się juz za 10 dni. Czeka ktoś na nią?:) Ja bardzo i nie mogę się doczekać. Mam pytanie w związku z Live!. Jakie problemy z nim są w Polsce i czy da się grać normalnie, jak się ma dobre łącze

31.10.2004
11:52
smile
[2]

peners [ SuperNova ]

Ja czekam aż ta gra wyjdzie na PC premiera X-boxow mnie nie iteresuje. Czekam tylko na wiadomość jak zostanie ta gra zaanonsowana na PC

31.10.2004
12:14
[3]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

iron-menda-->

A czemu mialoby się nie grac normalnie? W czym problem? Wystarczy połączenie do internetu i wykupiony abonament...

peners-->

ską wiesz, że wyjdzie na PC? Jeśli już to tak jak Halo 1... po 2 latach, jedna nie odniosło wcale sukcesu, wiec HALO2 może nie wyjśc na PC:]

31.10.2004
12:47
[4]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

peners --> To się możesz nie doczekać :))

31.10.2004
12:49
smile
[5]

peners [ SuperNova ]

Ale ja mimowszytsko mam nadzieje że będzie na PC gra mi się podobała strasznie :D

31.10.2004
13:01
[6]

Wigggins [ Pretorianin ]

ja spodziewam sie gry na pc'a i to szybciej niz w przeciagu 2 lat

31.10.2004
14:37
smile
[7]

winner [ Generaďż˝ ]

ja już ją przeszedłem na singla

31.10.2004
14:41
[8]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

winner --> Tego francuza??:)) Pograłem ze 3 misje i stwierdziłem, że nie będę sobie psuł zabawy:) W sieci jest już Eng, ale planuje oryginał pod kątem Xbox Live!;)

Ogólnie to fajna gra. Jedynka była czasami śmiertelnie nudna i monotonna, a niekiedy naprawde porywająca. W każdym razie ten tytuł coś w sobie ma.

31.10.2004
15:23
[9]

Maxblack [ Konsul ]

Dlaczego mielibyśmy się nie spodziewać Halo 2 na PC? Jedynka wyszła w miarę czybko, tak samo jak hity SC PT i jedynka.

31.10.2004
15:39
smile
[10]

peners [ SuperNova ]

MaxBlack ponad rok po premierze to szybko??

31.10.2004
15:41
[11]

Coy2K [ Veteran ]

nie grałem w Halo na xpudło ale na blaszaku to nic specjalnego...

31.10.2004
16:24
[12]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Coy2K - Naprawde sadzisz, że to nic specjalnego?
A znasz jaką kolwiek inną gre w której walka z komputerowym przeciwnikiem sprawia tyle satysfakcji?
Jak dla mnie zachowanie wrogów w Halo powinno być wzorem dla innych twórców gier.

31.10.2004
16:27
[13]

Coy2K [ Veteran ]

WSWH Dibhala >>> no niestety misje są nudne i monotonne, zadnych zwrotow akcji, gre ratują jedynie częściowe misje druzynowe, ale to tak naprawde tylko zwykla strzelanka bez zadnych innowacji

31.10.2004
16:30
[14]

Zadymiarz [ Pretorianin ]


nie wiem czy wiecie ale gra od 3 tygodni jest w necie
nie slyszelsicie o tym wycieku?

31.10.2004
16:40
[15]

Kijano [ Konsul ]

Zadymiarz -> a może poprostu nie każdy jest złodziejem i chce kupić sobie bardzo obiecujaca sie gre ?

A co do tematu to tez czekam na wersje na PC. Obym tylko nie musiał czekać 2 lat.

31.10.2004
16:42
smile
[16]

Zadymiarz [ Pretorianin ]


Kijano tylko mnie nie bij...
nie mam xa wiec ie jestem zlodziejem i oby gra nie wyszla na twojego pieca

31.10.2004
17:51
smile
[17]

peners [ SuperNova ]

Ja słyszałem o tym wycieku w dzień wycieku dokładnie to było 27 dni przed premierą tej gry :D
Ale i tak ciągle mam nadzieje że Halo 2 wyjdzie na PC podobnie jak Fable

31.10.2004
18:27
[18]

Maxblack [ Konsul ]

Hlo to nic specjalnego? Jak masz dobrego kompa to pewnie byś tak nie stwierdził. Hlo ma specyficzny humor i ile przyjemności sprawiło mi zestrzelenie pierwszego latającego pojazdu z rakietnicy - pamiętam, że wtedy zajebiście "awaryjnie" wylądował na zamarzniętym jeziorku =).

31.10.2004
18:32
[19]

Maxblack [ Konsul ]

Oczywiście Halo - sorki nie mogę edytować.

31.10.2004
18:56
[20]

snopek9 [ Legend ]


Mysle ,ze Halo 2 na PC bedzie zajeboste ,ale tylko pod jednym warunkiem ,za konwersje gry z PS2 na PC musi odpowiadac pozadna firma a nie taka jaka w przypadku czesci pierwszej.

31.10.2004
18:58
[21]

Toolism [ JCreator ]

snopek9 ---> a co ma PS2 do HALO2? oprocz numerku nie maja ze soba nic wspolnego.

31.10.2004
18:59
smile
[22]

Coy2K [ Veteran ]

jezuuu ludzie czemu jestescie tacy ograniczeni ze wszystko sprowadzacie do tego kto jakiego ma kompa i jak sie graficznie prezentuje dany tytuł...? jak gra jest kiepska to i grafika nic nie pomoże. A to jaki mam konfig nie bede juz nawet pisal bo mi sie nie chce, ale w 1280x1024 chodzilo ultraplynnie na wszystkich detalach w max

31.10.2004
19:01
smile
[23]

peners [ SuperNova ]

Coy2K a ja słyszałem ze ta gra była źle przeniesiona i kod był zrypany i cięła nawet na wypasistych kompach :/

01.11.2004
10:31
smile
[24]

bebzoon [ bucydonna ]

hmm - parę najświeższych screenshotów

enjoy:

01.11.2004
10:38
[25]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Maxblack -->
Dlaczego mielibyśmy się nie spodziewać Halo 2 na PC? Jedynka wyszła w miarę czybko

Taaak? 2 lata, to dla Ciebie szybko? Na Xbox'a wyszła 14 listopada 2001, na PC 30 września 2003.

peners --> Nie ponad rok, tylko prawie 2 :))

01.11.2004
10:51
smile
[26]

peners [ SuperNova ]

Neo--------> dobrze wiedzieć bo mi się wydawało że coś ponad rok więc może za jakieś 2 lata może wcześniej wyjdzie Halo 2 na PC :D

01.11.2004
10:56
smile
[27]

bebzoon [ bucydonna ]

tak - może będzie warto poczekać...
ale pomyślcie jakie recenzje uzyskało by Halo (jedynka) gdyby ukazało się 3 lata temu...

01.11.2004
12:03
smile
[28]

peners [ SuperNova ]

Chyba całkiem konkretne :DTeraz nawet jak sie na kompa ukazało to dostało nie najgorsze ale wtedy :D

01.11.2004
12:36
[29]

Wigggins [ Pretorianin ]

Halo 2 na zdjęciach od Bebzoon (dzieki!) prezentuje sie naprawde okazale :]

01.11.2004
14:29
smile
[30]

peners [ SuperNova ]

Ciekawa jest w grze umiejętność jak Master Chief zrzuca przeciwnika z pojazdu i sam go przejmuje :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.