GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 191 (moj pierwszy raz :))

30.10.2004
22:32
smile
[1]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 191 (moj pierwszy raz :))

Siaraaa, I wszystko jasne ...

30.10.2004
22:33
[2]

Flyby [ Outsider ]

oo pieeeersiii

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 22:31:33]

30.10.2004
22:33
smile
[3]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurwa drugi jestem :(

ba ma sie wprawe :)

dobra piersi nie zodbylem ale dzielnie walczyłem ;)
teraz udaje sie odchamic czyli na seans filmowy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 22:32:38]

30.10.2004
22:33
smile
[4]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ludzie, szybcy jestescie :P

30.10.2004
22:36
smile
[5]

Flyby [ Outsider ]

...tak mortanie walczyles dzielnie...

opowiedz xanatosie o swoim upadku :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 22:35:59]

30.10.2004
22:38
smile
[6]

Peterrek [ 420 ]

To ja się w nowym wątku troche przylansuje :)

1000

30.10.2004
23:05
smile
[7]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema leszcze.

16334

30.10.2004
23:50
smile
[8]

gofer [ ]

kurwa...jak zwykle coś musiało zjebać całą wizję...

30.10.2004
23:52
smile
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jaką kurwa wizję ?

30.10.2004
23:52
smile
[10]

zarith [ ]

całą kurwa:)

30.10.2004
23:54
[11]

gofer [ ]

jaką wizję? zajebistą wizję, jaką miałem po dzisiejszym, zajebistym do godziny 23:30 dniu...kurwa, jak ja zazdroszczę mojemu bratu, że już się wyprowadził z tego pojebanego domu...

30.10.2004
23:54
smile
[12]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ochujaliście ?

30.10.2004
23:56
smile
[13]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

gofer ----> nie pierdol. Nie jesteś najbardziej niezczęśliwym człowiekiem w tym kraju....

31.10.2004
00:00
smile
[14]

gofer [ ]

Piotrasq - > nie twierdzę, że jestem. Ale chciałbym już, nawet kosztem utrzymania przez rodziców, mieszkać sam i mieć z głowy wysłuchiwanie od matki, że ojciec to jest taki a taki, i od ojca, że matka jest jeszcze jakaś tam...bo ja mam już kurwa dość. Kiedy Wodzu mieszkał z nami, to się dało znieść...ale teraz kurwa wszystko kumuluje się na mnie i ja już dziękuję...

[edit]
przynajmniej se w 00:00 trafiłem...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 23:59:12]

31.10.2004
00:11
smile
[15]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

gofer ---> ja mam 34 lata i dopiero teraz mam właśne miezkanie. Bądź cierpilwy, w końcu i ty się doczekaśz...

31.10.2004
00:19
[16]

gofer [ ]

Piotrasq - > jeszcze tylko niecałe dwa lata...za nic nie pójdę na studia do Sosnowca czy Katowic...Częstochowa, Wrocław, gdziekolwiek, byle nie tutaj...

31.10.2004
01:00
smile
[17]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nie co?

31.10.2004
01:07
smile
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

Kurwa, fajne to premium. Wchodzi człowiek w wątek a tu se jadą na maxa, kurwy lecą w powietrzu a "nie pierdol" brzmi jakoś tak pozytywnie...

31.10.2004
01:09
smile
[19]

zarith [ ]

nie pierdol chester:P

31.10.2004
01:52
smile
[20]

zarith [ ]

oostaatnii??

31.10.2004
01:55
[21]

zarith [ ]

Młody hipis wsiada do autobusu i zauważa młodą i bardzo ładną zakonnicę.
Siada więc koło niej i pyta czy nie chciała by z nim uprawiać seksu.
- Nie! - odpowiada zakonnica. - Jestem poślubiona Bogu. - Wstaje i
zmieszana wysiada na następnym przystanku.
Kierowca autobusu, który słyszał całe zamieszanie odwraca się i mówi:
- Jeśli naprawdę chcesz się z nią przespać to mogę ci powiedzieć jak.
- Nawijaj! - odpowiada hipis.
- Ona codziennie chodzi o północy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy,
że ubierzesz się w białą szatę z kapturem, obsypiesz brodę fluorescencyjnym
proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz, że jesteś Bogiem!.
Tak też hipis zrobił. Przebrał się, wyskoczył zza na nagrobka i powiedział,
że jest Bogiem i chce się przespać z zakonnicą.
Zakonnica zgodziła się bez gadania ale poprosiła żeby był to stosunek
analny, bo musi ona pozostać dziewicą. Hipis zgodził się a gdy skończył
zrzucił kaptur i krzyknął:
- Ha, ha, jestem hipisem!
- Ha ha! - krzyknęła zakonnica. Jestem kierowcą autobusu!

31.10.2004
01:58
[22]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jest tu jakiś pedał?

31.10.2004
02:03
smile
[23]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

2:00 czy 3:00?

[edit]2:03 :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 02:01:37]

31.10.2004
07:29
smile
[24]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Cainoor ---> znalazłem jednego.

31.10.2004
07:41
smile
[25]

Szenk [ Master of Blaster ]

jak dobrze wstać
skoro świiiiit
jutrzenki blask
duszkiem piiiiić

31.10.2004
08:09
smile
[26]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> :|

31.10.2004
09:33
smile
[27]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

O jaaaa...
Szenk coś Ty wypił? :>

31.10.2004
09:49
smile
[28]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk wypił blaks jutrzenki :)

dobry

31.10.2004
10:58
smile
[29]

Szenk [ Master of Blaster ]

SS ---> Tak mi się przypomniała pewna piosenka z mojej młodości :)

31.10.2004
11:00
smile
[30]

Flyby [ Outsider ]

...Wypil Szenk blask jutrzenki i sie nie zakrztusil...bierzcie przyklad...chyba ze wolicie byc kierowca autobusu...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 11:01:31]

31.10.2004
11:14
smile
[31]

Szenk [ Master of Blaster ]

Wypił blask jutrzenki, pograł trochę w DD - i w planach ma dalsze byczenie się :)
Życie potrafi być piękne

31.10.2004
11:33
smile
[32]

Flyby [ Outsider ]

...a ja Szenku pogralem troche w tego KOTORA...ale nie powiem zeby gra mnie (narazie) zachwycila...dziwaczny interfejs i sposob grania...moze sie przyzwyczaje a moze nie...

Padre...cos ostatnio rzadko widze twoje posty...czyzby czas ta bestia o studziennej paszczy dobrala sie do ciebie ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 11:58:43]

31.10.2004
12:01
smile
[33]

xanat0s [ Wind of Change ]

Witam...

Ehh, w planach mialem dzisiaj wypad na kazurke (taka gorka z hopkami dla rowerzystow), ale wczorajsza wywrotka i rozwalone kolo przekreslily te plany :/

31.10.2004
12:02
smile
[34]

Szenk [ Master of Blaster ]

Flyby ---> A właśnie - co do Kotora mamy zupełnie takie same zdania. Tyle słyszałem zachwytów nad tą grą.
Ja przeszedłem pierwszą misję - tę treningową - i przestałem grać. Jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do sposobu sterowania postacią.
Teraz gra czeka na lepsze czasy - tzn. jak skończę Dudusia, Sacred, EU2, Morrowinda. Chociaż może ją zapuszczę kiedyś, żeby zobaczyć, jak wygląda na nowym sprzęcie :)

31.10.2004
12:20
smile
[35]

Flyby [ Outsider ]

...oj Szenk :-)...te wszystkie gry (u mnie jeszcze NWN i pare innych) goszcza wciaz na moim pulpicie...ale to jest morze czasu...taki Morrowind z dodatkami nawet "na skroty" jest zrobiony "w polowie"...A kiedy zostawia sie gre... jest pokusa aby ja zaczac od nowa i czasami jej ulegam...I wyglada na to ze biegam jak piesek za wlasnym ogonkiem w kolko...bo zgubilem "zlota zasade"...tylko jedna gra na pulpicie az do zakonczenia jej...slaba wola...ot co

xanatosie...wszak mozna jezdzic na jednym kolku...nie tylko w cyrku widzialem :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:23:27]

31.10.2004
12:22
smile
[36]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hehe, ja podstawke Morrowinda przechodzilem przez 5 miesiecy :) Bo robilem wszystkie questy dodatkowe, gildie, zbieranie artefaktow... WOle nie wiedziec, ile przechodzilbym jeszcze Bloodmoon i Tribunal...

Flyby --> nie, niby moge jezdzic, ale tylko wtedy, kiedy zdejme tylni hamulec :) A wtedy skakanie nie jest zbyt bezpieczne...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:25:11]

31.10.2004
12:33
smile
[37]

xanat0s [ Wind of Change ]

Aaaa...!!! Musialem napisac tego posta, bo mialem 2666 postow... Uff...

31.10.2004
12:37
smile
[38]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ave

31.10.2004
12:39
smile
[39]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ave wodzu!

31.10.2004
12:39
smile
[40]

zarith [ ]

velkom mijheer mazio:>

31.10.2004
12:40
smile
[41]

Flyby [ Outsider ]

...ave cesar...idacy na smierc pozdrawiaja cie...

31.10.2004
12:41
smile
[42]

xanat0s [ Wind of Change ]

hmm... chyba "cesear" ale lba nie dam :)

31.10.2004
12:41
smile
[43]

zarith [ ]

ja idę na fajkę... ale też go pozdrawiam:P

31.10.2004
12:45
smile
[44]

Flyby [ Outsider ]

...brawo xanatos...oczywiscie ze moja pisownia jest powiedzmy sobie uproszczona...:-)

31.10.2004
12:45
smile
[45]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Herzlich wilkomen und o drogę fragen

31.10.2004
12:46
smile
[46]

xanat0s [ Wind of Change ]

* klania sie bijacemu mu brawo flybiemu [jak to sie odmienia???] *

31.10.2004
12:47
smile
[47]

Flyby [ Outsider ]

...VinEze...na lewo a potem prosto...
...koncowka baj...xanatosie...ale nie badzmy tacy skrupulatni :-)))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:49:02]

31.10.2004
12:48
smile
[48]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Flyby - przekonaj Atyllę, że na lewo też kojarzy się z pójściem do przodu czyli postępem

31.10.2004
12:51
smile
[49]

Flyby [ Outsider ]

...VinEze...czytalem posty Atylli :-)...przekonywac go to ostatecznosc :-)
...ale jak zajdzie potrzeba nie bede sie uchylal...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:52:47]

31.10.2004
12:51
smile
[50]

xanat0s [ Wind of Change ]

Jak dla mnie, to pojsc na lewo rownoznaczne jest z "cofac sie"...

31.10.2004
12:52
smile
[51]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

proszę się rozejść!

31.10.2004
12:52
smile
[52]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ja ide do przodu lekko skrecajac w prawo...

31.10.2004
12:53
smile
[53]

zarith [ ]

a ja wężykiem:)

31.10.2004
12:54
smile
[54]

Flyby [ Outsider ]

...a mogles jechac xanatosie...i rower bylby caly gdyby nie zly wybor :-)))

31.10.2004
12:57
smile
[55]

xanat0s [ Wind of Change ]

No nie, a ten ciagle mi to wypomina :) Hehe, zebys wiedzial jak sie ojciec wkurzyl, bo dopiero co mi to kolo naprawil...

Kurde, niech ktos wytlumaczy mojemu psu, ze byla zmiana czasu i on jeszcze nie musi isc na spacer :]


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 13:19:24]

31.10.2004
13:59
smile
[56]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> mialem ostatnio male urwanie glowy, ale teraz juz spoko :)

31.10.2004
14:07
smile
[57]

Flyby [ Outsider ]

...To ciesze sie Padre bo nawet w jakims watku wyczytalem o rezygnacji z gry :-))


xanatosie ...ty przekonaj psa o zmianie czasu...(n.p.smakolykiem)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 14:09:13]

31.10.2004
14:09
smile
[58]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre z czego rezygnujesz ?

31.10.2004
14:11
smile
[59]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> z Everquesta? :)

31.10.2004
14:19
smile
[60]

Flyby [ Outsider ]

...tak Padre

31.10.2004
15:24
smile
[61]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dziękuję Gofrze :)

31.10.2004
15:40
smile
[62]

SirGoldi [ Gladiator ]

Sieeeeeeeeeeeeeemaaaaaaaaa.

31.10.2004
15:51
smile
[63]

Flyby [ Outsider ]

...SirGoldi z okrzykiem wpada
budzac echa
zrywaja sie dziewczeta...oj bedzie uciecha...
A SirGoldi spodnie podciaga...
pasa popuszcza
i godnym krokiem... watek opuszcza...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 15:53:34]

31.10.2004
16:02
smile
[64]

gofer [ ]

a proszę Cię bardzo, Zmazio :)

31.10.2004
16:41
smile
[65]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Idzie Turysta nocą przez góry, patrzy a tu samotna chatka - bacówka. Wchodzi do chaty i rozgląda się zdziwiony. Baca i żona Bacy leżą nieruchomo w łóżku z otwartymi oczami, światła pozapalane, w domu cisza grobowa. Facet się trochę wystraszył, ale zaraz pomyślał, że skoro Bacowie nie żyją można coś ukraść z domku. No wiec zwinął magnetowid i ruszył z nim na szlak. Po chwili przypomniał sobie, że widział też fajny telewizor i wrócił po tenże. Bacowie dalej leżeli bez reakcji. Uciekając z TV i VCR pomyślał, że ta Bacowa to całkiem spoko babka i można by ją jeszcze... Wrócił więc do domku, zrobił swoje i poszedł w drogę. Po chwili Bacowa odzywa się do Bacy:
- Te, Józiek, to ze łon ukrod wideło to nic, to ze ukrod telewizor to nic, ale ze mie wyłobrocoł, a ty nic to juz som scyty!
A Baca na to:
- Ha ha, pirso sie łodezwoła! Gasi swiatlo!

31.10.2004
16:44
smile
[66]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Witajcie Małpy Moje Kochane !!!

ZAGRAŁBYM W COŚ, ALE W CO ?

Pewnie bym się utopił ale zresztą i tak pada.
Może w doomatrzyyy, ale się mi nie podoba, jak w kotłowni albo w kanale ciepłowniczym.

31.10.2004
16:47
smile
[67]

Flyby [ Outsider ]

...a ja sie odezwalem i swiatla nie bede gasil... o

Widzacy...my z Szenkiem wyzej cala rozpiske z grami zrobilismy...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 16:50:08]

31.10.2004
16:50
smile
[68]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Światło gaście.
Ducha nie gaście.

31.10.2004
16:54
smile
[69]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Eeee tam... ja tych wszystkich mordewindów i innych diablów nie czuję, nudzom mnie one przeokrótnie, zresztą samochodowe i sportowe tyż. Pójdę się jednak utopić.

31.10.2004
17:00
smile
[70]

Flyby [ Outsider ]

...pozazdroscic Widzacy...badz mily i wypij kielicha na moja intencje :-)

31.10.2004
17:02
smile
[71]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Znowu pić ? Alo to może lepiej niż się utopić ?
Idę się napić, za Ciebie Flyby też.

Cześć.

31.10.2004
17:41
smile
[72]

Peterrek [ 420 ]

Ale nakreśliliście czarny scenariusz, nic tylko sie upić :|

*idzie po szklane coca-coli*

31.10.2004
18:01
smile
[73]

xanat0s [ Wind of Change ]

E, co to za lipa :/ Obiecywali super szybkie lacza FTP a na chello demo Armies of Exigo idzie z predkoscia 20 kb/s :(

Co to? Wszyscy sie upili, ze tu taka cisza? :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 18:21:19]

31.10.2004
18:40
[74]

matisf [ X ]

BUUUUUUUUUUUUUUU !

31.10.2004
18:41
smile
[75]

xanat0s [ Wind of Change ]

<----

31.10.2004
18:58
smile
[76]

mortan_battlehammer [ Legend ]

mam dylemat i sie zastanawiam

31.10.2004
19:02
smile
[77]

Peterrek [ 420 ]

Pić czy nie pić?

31.10.2004
19:03
smile
[78]

mortan_battlehammer [ Legend ]

niewazne

31.10.2004
19:03
[79]

matisf [ X ]

ide cos zjesc

31.10.2004
19:19
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

...pic albo nie pic
oto jest pytanie...
a kto tak pyta
ten tylko udaje...
ze niby ma skrupuly
i cos go tam trapi
ze grosz wdowi przepije
lub majatek taty...
Poczym flache odkreca
juz topi robala
zaraz bedzie wesolo
nie bedzie pytania...

31.10.2004
19:20
smile
[81]

Szenk [ Master of Blaster ]

matisf ---> uważaj, żeby coś Ciebie nie zjadło :)

Flyby ---> Tyś się straszny ezgy... egze... egzystencjalista zrobił :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:21:28]

31.10.2004
19:21
[82]

Soulcatcher [ Prefekt ]

xanat0s ---> mi każdy plik z naszego serwera idzie w domu 80kb/s i w pracy 150 kb/s

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:22:13]

31.10.2004
19:24
smile
[83]

xanat0s [ Wind of Change ]

Soulcatcher --> wierze ci i nie raz tez jak sciagalem, mialem 80 kb/s... AAAA, juz wiem! Akurat jak sciagalem, siostra sciagala piosenki z kaazy na drugim kompie, z ktorym lacze jest dzielone... No to sie wyjasnilo :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:24:39]

31.10.2004
19:26
smile
[84]

Flyby [ Outsider ]

Szenk...tak jak Padre egzorcysta, ja zawsze egzystencjalista bylem...

31.10.2004
19:29
smile
[85]

SirGoldi [ Gladiator ]

Cholera dobre są te cukierki z wódką...

*otwiera 24 papierek z cukierkiem*

31.10.2004
19:32
smile
[86]

xanat0s [ Wind of Change ]

Goldi! Przeciez ty nie masz 18 lat!!!

31.10.2004
19:33
smile
[87]

SirGoldi [ Gladiator ]

To tylko cukiereczki...

*leci pod blat z prędkością błyskawicy*

31.10.2004
19:34
smile
[88]

Father Michael [ Padre ]

Goldi -> poczestowalbys tak moze?

31.10.2004
19:34
smile
[89]

Szenk [ Master of Blaster ]

skoro mamy już egzorcystę i egzystencjalistę, to ja... to ja będę... hm... egzotykiem? egzemplifikatorem? egzekutorem? egzemą? egzoszkieletem? egzegezą?

eeeee... wolę być hedonistą :)

31.10.2004
19:37
smile
[90]

xanat0s [ Wind of Change ]

To ja bede egzaminatorem! Moze byc wychowania seksualnego, najlepiej praktyka...

Father --> radze ci uwazac, ksieza z zasady maja slabe glowy... (sam bylem swiadkiem :])

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:38:20]

31.10.2004
19:39
smile
[91]

Father Michael [ Padre ]

xanat -> ja Ci zaraz wybije wychowanie seksualne z glowy :)

*kropi xanata woda swiecona*

31.10.2004
19:40
smile
[92]

xanat0s [ Wind of Change ]

* xanat0s robi zreczny unik i polewa Fathera wóda nieswiecona *

31.10.2004
19:42
smile
[93]

Flyby [ Outsider ]

...sprytny xanatos zamiast doktora wymyslil zabawe w egzaminatora...to robiles juz egzamin kolezankom?

31.10.2004
19:42
smile
[94]

Father Michael [ Padre ]

z cukierkow Goldiego? :)

Aha, skoro juz przy tym temacie jestesmy:

*wykorzystuje fakt, ze Goldi lezy pod blatem i zabiera jego cukierki*

31.10.2004
19:44
smile
[95]

xanat0s [ Wind of Change ]

Father --> Nie uczyla mamusia, zeby nic nie brac od obcych? Zwlaszcza cukierkow...

Flyby --> jeszcze nie, na razie uwaznie studiuje teorie...

31.10.2004
19:45
smile
[96]

Father Michael [ Padre ]

xanat -> uczyla, ale Goldi mnie nie czestuje bo sie zawalil Kukulkami :)

31.10.2004
19:49
smile
[97]

Flyby [ Outsider ]

...Szenk...powinienes w ramach solidarnosci wybrac cos na E ...cos od ejakulacji, emerytury, eremu...

31.10.2004
19:50
smile
[98]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hmm... Nawalil sie po 24 cukierku? Cieeenias :]

flyby --> ere... elekcja...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:51:53]

31.10.2004
19:56
smile
[99]

Father Michael [ Padre ]

Szenk jest po prostu erotoman. Nic dodac, nic ujac.

31.10.2004
20:00
smile
[100]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ja spadam ogladac "Mamy cie"...
Narka...

31.10.2004
20:02
smile
[101]

Flyby [ Outsider ]

Padre...bo Szenk swoje biusta ugotuje...

31.10.2004
20:05
smile
[102]

Szenk [ Master of Blaster ]

na "E"?

no dobra - endogamiczno-egzoteryczny ekscentryk :DD

31.10.2004
20:05
smile
[103]

matisf [ X ]

czemu wy się znowu chłopaka czepiacie :)

nie jego wina że mu tylko piersi w głowie :)

31.10.2004
20:09
smile
[104]

SirGoldi [ Gladiator ]

35

31.10.2004
20:10
[105]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

? przez chwilę nie mogłem dodawać postów - myślałem, że mam barana...

:]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 20:10:56]

31.10.2004
20:10
smile
[106]

Szenk [ Master of Blaster ]

matisf ---> nie w głowie, tylko na piersiach :)

Mazio ---> Gołda liczy, ile lat mu jeszcze do pełnoletności zostało :DDD

Aha, myślałem, że nie wiesz, co Goldi liczy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 20:11:31]

31.10.2004
20:20
smile
[107]

Flyby [ Outsider ]

...ekscentryczny Szenk w egzotyczne piersi zapatrzony
erotycznie sie uniosl jak ewentualne balony...
erekcja na wyzynach w nim wezbrala
elektryczno-eteryczna cala...

31.10.2004
20:27
smile
[108]

Szenk [ Master of Blaster ]

chyba zaraz wyegzekwuję na kimś egzekucję :)

31.10.2004
20:52
smile
[109]

Father Michael [ Padre ]

inkwizycje?

31.10.2004
20:54
smile
[110]

zarith [ ]

nikt nie spodziewał sie hiszpańskiej inkwizycji!!

31.10.2004
20:55
smile
[111]

Father Michael [ Padre ]

Jest gdzies w Sieci jakis darmowy slownik angielsko-angielski??

31.10.2004
20:57
smile
[112]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

feministyczny flyby fujarę formował
fetyszystycznym fetorem ferajny figlował
fiksował filantropią fistuły fiszbina
finezję firmamentu formuje formalina

31.10.2004
21:58
smile
[113]

matisf [ X ]

spicie ?

31.10.2004
22:00
smile
[114]

zarith [ ]

ja męczę toca race driver 2 :)

31.10.2004
22:01
smile
[115]

piokos [ ]

a ja się męczę

31.10.2004
22:07
smile
[116]

gofer [ ]

A ja po szalenie łatwym BG2 : SoA, w którym 95%przeciwników po prostu spuszczałem łomot bez żadnych zaklęć, specjalnych zdolności itp. a jedyny problem stanowili magowie - katuję BG2 : ToB. I to jest dla mnie wyzwanie. 6 ognistych olbrzymów kontra Gofer, Sarevok. Keldorn, Anomen, Imoen i Edwin - muszę gnojom przyznać, wyrównana walka :)

Btw. kocham jak Sarevok trafia krytyki (screen) :)

PS
mala przerwa, idę coś zjeść

PPS
"Bohaterowie gry nie muszą jeść, ale pamiętaj, Ty MUSISZ! Nie chcemy stracić naszych najbardziej oddanych graczy!"

31.10.2004
22:09
[117]

piokos [ ]

idę w coś pograć

31.10.2004
22:18
smile
[118]

zarith [ ]

jako jeden z tekstów wyświetlanych podczas ładowania 'beyond divinity' jest 'sleep often. also ingame:)'

31.10.2004
22:23
smile
[119]

gofer [ ]

fuck...strażnik wrócił do domu..."znowu grasz w te swoje głupie gierki! i tak nigdy nie będziesz bohaterem w zbroi! siedź tu i rozmawiaj ze mną"

za jakie grzechy?

31.10.2004
23:01
smile
[120]

matisf [ X ]

przytylem :(

31.10.2004
23:04
smile
[121]

Flyby [ Outsider ]

...a moze tylko objadles sie matisfie?

31.10.2004
23:04
smile
[122]

gofer [ ]

matisf - > ja też...ile wazysz? :)

ps
pytam, bo chcę Cię pocieszyć :)

31.10.2004
23:04
smile
[123]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

DO SERCA PRZYTUL PSA

Tekst: Jan Kaczmarek i Jerzy Skoczylas, muzyka: Włodzimierz Plaskota

Zanim zdechnie w oceanie
Struty ropą śledź ostatni,
A ostatniej trawy źdźbło przykryje pył.
Zanim w leśniczówce Pranie
Gigantyczny motel stanie,
Zanim ciszę leśną zmąci jazgot pił,
Zanim zniknie pod betonem
Osiedlowych skwerków reszta,
A w piwnicy odda ducha szara mysz,
Zanim wszystko, co zielone,
Co pachnące w trawie mieszka
Na podeszwach rozniesiemy wzdłuż i wszerz -

Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota.
Weź lupę, popatrz pchła,
Daj spokój, pchła to też istota.
Za oknem posadź bluszcz,
Niech się gadzina wije.
A kiedy ciemno już
I wszyscy śpią
I matka śpi, ojciec śpi, córka śpi, żona śpi,
Zapylaj georginie.

Nim zatruje aerozol
Do cna życie morskim świnkom
I przesłoni góry ciąg dymiących hałd,
Nim słowiki i skowronki
Stracą głosy i umilkną
W metalicznym ryku rozwydrzonych aut,
Nim karmiona sztucznie krowa
Da zielone, chude mleko,
Zanim wzruszysz się wąchając sztuczny kwiat,
Zanim naturalny erzac
W krew ci wejdzie tak daleko,
Że polubisz plastikowy śmieszny świat

Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota.
Weź lupę, popatrz pchła,
Daj spokój, pchła to też istota.
W jeżyny nura daj,
Lub usiądź na mrowisku,
To może nie jest raj,
Lecz trwaj tam, trwaj, w jeżynach trwaj
Wiosna, maj, a ty trwaj,
Bo to jest w końcu wszystko.

31.10.2004
23:08
smile
[124]

Flyby [ Outsider ]

...Mazio, czy ja to musze spiewac?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:09:19]

31.10.2004
23:11
smile
[125]

matisf [ X ]

gofer -> lol

180 cm i 85kg :( a przed 3 miechami 75kg, 10 kg w 3 miesiące sic

trzeba się wziąść za siebie :|

31.10.2004
23:12
smile
[126]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie musisz :* (w czółko)

31.10.2004
23:14
smile
[127]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Picie też mi nie wyszło, pójdę się utopić.
A może pójdę spać ?

Flyby >> Egzotyczny egzegeta egzystencjalista Egon Eremita, erygował edyktem egzaminatorów ekipę.

31.10.2004
23:17
smile
[128]

gofer [ ]

matisf - > trzy miesiące temu - 2m i 83 kg, teraz 2m i 95 kg :)))

jeszcze 5 kg do magicznej granicy :D

31.10.2004
23:19
smile
[129]

Coy2K [ Veteran ]

testing attention please :P
burżuje :P

31.10.2004
23:20
smile
[130]

matisf [ X ]

gofer -> pocieszyłeś mnie :)

to przez UE pasie nasz tym faszerowanym witaminami żarciem :)

ja od wtorku biore się za siebie, jutro jescze jem normalnie :D

31.10.2004
23:20
smile
[131]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Ooooo rewolucjonista na wczasach !!

31.10.2004
23:21
smile
[132]

gofer [ ]

Coy? Nawet Ciebie tu przywiało, zapluta i zapijaczona kanalio?

31.10.2004
23:21
smile
[133]

Coy2K [ Veteran ]

gofer "zchakierowałem" Gola i mam dostep za friko ;))
piokos...można sie spodziewac ze wejdzie, to burżuj :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:24:38]

31.10.2004
23:22
smile
[134]

piokos [ ]

obecny
to a'propos burżujów :P :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:23:47]

31.10.2004
23:25
[135]

gofer [ ]

Coy - > jak Ty poprawnie komputera nie umiesz włączyć...wozisz się, chamie, za moją krwawicę...wszystko mi zabrałeś, pijaku, sędzia był stronniczy byś z nim wódkę przed rozprawą rozwodową chlał...jesteś bez serca!

31.10.2004
23:26
smile
[136]

Coy2K [ Veteran ]

gofer nie dramatyzuj :P jestes dla mnie za wysoki, to byl prawdziwy powod :)

31.10.2004
23:27
smile
[137]

gofer [ ]

< - Coy

31.10.2004
23:29
smile
[138]

Coy2K [ Veteran ]

nie statsuj ;)))

31.10.2004
23:30
smile
[139]

gofer [ ]

pffffff

31.10.2004
23:34
smile
[140]

Coy2K [ Veteran ]

nie pfffuj tu to że płacisz nie znaczy ze masz sobie posty nabijac a potem wątki o Tobie tworzą żeś dotarł do 10K :-)
zeby tylko widzieli ze conajmniej 8K z tych 10 to takie "pfff" :))

31.10.2004
23:35
smile
[141]

gofer [ ]

zazdrość dupę ściska?

31.10.2004
23:37
smile
[142]

Coy2K [ Veteran ]

nie, bo mam niższe ID niz Twoje :P ha ! :P
poza tym zawsze moge sciemniac, ze te kilkaset postow mi Admin usunął ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:37:19]

31.10.2004
23:38
smile
[143]

gofer [ ]

pfffffff

31.10.2004
23:41
smile
[144]

Coy2K [ Veteran ]

a idź w chuj :P

31.10.2004
23:41
[145]

gofer [ ]

panuj synku, nad swoim językiem, a najlepiej zawrzyj gębę, bo z lepszymi od Ciebie przyszło Ci tu gadać...

31.10.2004
23:43
[146]

Coy2K [ Veteran ]

narazie gadam tylko z gofrem i nie widze żeby był lepszy :-)
nawet sie wyslowic nie potrafi :P

EDIT:
sam pisales ze gofer to nie taki do jedzenia :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:48:02]

31.10.2004
23:46
[147]

gofer [ ]

w dopełniaczu powinno się pisać 'gofrem'

31.10.2004
23:48
[148]

Coy2K [ Veteran ]

nie wymądrzaj sie :P

31.10.2004
23:49
smile
[149]

gofer [ ]

Jestem już zbyt mądry, żeby się wymądrzać...teraz mogę się tylko wygłupiać :)

31.10.2004
23:52
smile
[150]

Coy2K [ Veteran ]

słuszna uwaga :)

31.10.2004
23:57
smile
[151]

gofer [ ]

offtopic

czytam juz chyba siodmy raz Hamleta...i coraz bardziej zaczynam sie do niego upodabniac...udawanie szaleńca zaczyna mi się powoli udzielać, a mówienie aluzjami i myk z przedstawieniem teatralnym już dawno stosuję...

01.11.2004
00:00
[152]

piokos [ ]

ciesz się że nie do Makbeta :]

00:00 :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:00:37]

01.11.2004
00:01
smile
[153]

gofer [ ]

skończyli podobnie

01.11.2004
00:05
smile
[154]

gofer [ ]

dobra dziewczyny, gofer idzie spać


narczesław

01.11.2004
00:11
smile
[155]

matisf [ X ]

prosze o tłumacza !


czy ja jestem dziecinny ? czy wszyscy z moich znajomych już się tak postarzeli :| zero weny tórczej nic tylko praca i "dom" nawet niektzórzy nawet dziewczyn nie maja

pocieszcie mnie :(

niech mnie ktos pogłaska :(

prosze :-(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:14:26]

01.11.2004
00:12
smile
[156]

Flyby [ Outsider ]

...ciekaw jestem czy gofer poszedl spac z czaszka pod pacha :-)

...Matisfie...jestes wspanialy
kiedy kroczysz przed siebie zgorzknialy...
nawet nie wiesz...wszyscy wokol
swiat caly...oddech wstrzymal
i wywala galy...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:19:44]

01.11.2004
00:19
smile
[157]

matisf [ X ]

Flyby -> bedzie :)

01.11.2004
00:30
[158]

matisf [ X ]

tylko tyle nas zostało ?

ide spać chyba

01.11.2004
00:40
smile
[159]

Flyby [ Outsider ]

...juz zwloki zloze na loze
i jutro wstane...moze
powloke sie do pracy
o siostry, bracia, rodacy...
Gdy wy swietowac bedziecie
(czy chcecie czy nie chcecie)
ja bede w trudzie i znoju
pilnowal waszego spokoju...he

...spokoju sumienia (wyjasniam zeby ktos sobie nie pomyslal ze mu dziecko albo samochod bede pilnowal)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:50:17]

01.11.2004
01:02
smile
[160]

piokos [ ]

idę spać

zwidy mam jakieś, w każdym wątku widzę post następującej treści:

xx:xx matisf [X]

piokos -> :P

01.11.2004
01:03
smile
[161]

matisf [ X ]

piokos -> :P

:]

to przez przegladarke :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 01:04:21]

01.11.2004
01:04
smile
[162]

piokos [ ]

o matko!

01.11.2004
01:08
smile
[163]

matisf [ X ]

idz juz spac jutro bedzie lepiej :)

01.11.2004
03:00
smile
[164]

zarith [ ]

*gasi światło*

01.11.2004
07:29
smile
[165]

matisf [ X ]

jezuu ale lało :|

dzień dobry

01.11.2004
08:29
smile
[166]

Szenk [ Master of Blaster ]

czołem grzmoty :)

01.11.2004
08:51
smile
[167]

Father Michael [ Padre ]

*zapala swiatlo*

Co to za siedzienie po ciemku??

01.11.2004
08:52
smile
[168]

matisf [ X ]

black sabbath :)

01.11.2004
08:53
smile
[169]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> :o

No to Inkwizycje czas zaczac :D

01.11.2004
08:55
smile
[170]

matisf [ X ]

bloody bloody sabbath :)

Padre -> mamy dziewice w sosie własnym :D

01.11.2004
09:03
smile
[171]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> jak mam to rozumiec? szczegolnie ten "sos wlasny" :)

01.11.2004
09:04
smile
[172]

matisf [ X ]

a to już interpretacja własna :)

01.11.2004
09:07
smile
[173]

Father Michael [ Padre ]

Uhm :)

No to zapodaj ja i niech party sie rozpocznie :D

01.11.2004
09:10
smile
[174]

matisf [ X ]

shall we began ?

01.11.2004
09:14
smile
[175]

Father Michael [ Padre ]

*gasi swiatlo*

01.11.2004
09:22
[176]

Dydas [ Konsul ]

Niech mnie kto qwa uspokoji

01.11.2004
09:33
smile
[177]

mortan_battlehammer [ Legend ]

co chwila nowe twarze :)

dobry

01.11.2004
09:37
[178]

Dydas [ Konsul ]

O mnie mowa :>

01.11.2004
09:39
smile
[179]

matisf [ X ]

cholera kto odłonił zasłony ???? dziewice uciekną :(

01.11.2004
09:43
smile
[180]

piokos [ ]

po nocy to już nie dziewice :)

dobry

01.11.2004
09:45
smile
[181]

matisf [ X ]

piokos -> no fakt :) ale pamięć się liczy :)

01.11.2004
09:46
smile
[182]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Dydas --> nie tylko :)

01.11.2004
09:48
smile
[183]

matisf [ X ]

Dydas -> mortan_battlehammer mówił o "dziewicach" :D

ide spać po cięzkiej nocy :]

01.11.2004
09:50
[184]

Dydas [ Konsul ]

A ja już się cieszyłem... ;)
Swoją drogą "nowy" bo abonament od 2 dni

01.11.2004
09:52
smile
[185]

mortan_battlehammer [ Legend ]

dobra panowie zblizamy sie do konca wiiec niech ktos bedzie zkadlał watek, bo poluje na piersi :)

01.11.2004
10:23
smile
[186]

gofer [ ]

czesc dziewczyny

01.11.2004
10:24
smile
[187]

mortan_battlehammer [ Legend ]

witamy produkty spozywcze

01.11.2004
10:33
smile
[188]

piokos [ ]

jeszcze brakuje żeby tu ten Jogurt truskawkowy wpadł :)

01.11.2004
10:35
smile
[189]

Father Michael [ Padre ]

*zuje Hubbe-Bubbe*

01.11.2004
10:40
smile
[190]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no i Ser Gołda sie jeszcze pewnie napatoczy za chwile :)

01.11.2004
10:55
smile
[191]

piokos [ ]

*podpala sobie cygaro 100$-ką, która miała być dana na tacę*

01.11.2004
10:59
smile
[192]

gofer [ ]

*właśnie zjadł jajecznicę a teraz idzie na papierosa a potem Trąbal*

01.11.2004
11:06
smile
[193]

matisf [ X ]

pisać nie spać !

01.11.2004
11:07
smile
[194]

matisf [ X ]

miśki :) !

01.11.2004
11:12
smile
[195]

matisf [ X ]

nie bawie się z wami

ide sobie do inne piaskownicy :(

01.11.2004
11:24
smile
[196]

mortan_battlehammer [ Legend ]

pffff

01.11.2004
11:30
smile
[197]

matisf [ X ]

197

01.11.2004
11:30
smile
[198]

matisf [ X ]

198

01.11.2004
11:30
smile
[199]

matisf [ X ]

199

01.11.2004
11:31
smile
[200]

matisf [ X ]

200

tera tu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.