
xanat0s [ Wind of Change ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 191 (moj pierwszy raz :))
Siaraaa, I wszystko jasne ...
Flyby [ Outsider ]
oo pieeeersiii
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 22:31:33]

mortan_battlehammer [ Legend ]
kurwa drugi jestem :(
ba ma sie wprawe :)
dobra piersi nie zodbylem ale dzielnie walczyłem ;)
teraz udaje sie odchamic czyli na seans filmowy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 22:32:38]

xanat0s [ Wind of Change ]
Ludzie, szybcy jestescie :P

Flyby [ Outsider ]
...tak mortanie walczyles dzielnie...
opowiedz xanatosie o swoim upadku :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 22:35:59]

Peterrek [ 420 ]
To ja się w nowym wątku troche przylansuje :)
1000

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema leszcze.
16334

gofer [ ]
kurwa...jak zwykle coś musiało zjebać całą wizję...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Jaką kurwa wizję ?

zarith [ ]
całą kurwa:)
gofer [ ]
jaką wizję? zajebistą wizję, jaką miałem po dzisiejszym, zajebistym do godziny 23:30 dniu...kurwa, jak ja zazdroszczę mojemu bratu, że już się wyprowadził z tego pojebanego domu...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ochujaliście ?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
gofer ----> nie pierdol. Nie jesteś najbardziej niezczęśliwym człowiekiem w tym kraju....

gofer [ ]
Piotrasq - > nie twierdzę, że jestem. Ale chciałbym już, nawet kosztem utrzymania przez rodziców, mieszkać sam i mieć z głowy wysłuchiwanie od matki, że ojciec to jest taki a taki, i od ojca, że matka jest jeszcze jakaś tam...bo ja mam już kurwa dość. Kiedy Wodzu mieszkał z nami, to się dało znieść...ale teraz kurwa wszystko kumuluje się na mnie i ja już dziękuję...
[edit]
przynajmniej se w 00:00 trafiłem...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-30 23:59:12]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
gofer ---> ja mam 34 lata i dopiero teraz mam właśne miezkanie. Bądź cierpilwy, w końcu i ty się doczekaśz...
gofer [ ]
Piotrasq - > jeszcze tylko niecałe dwa lata...za nic nie pójdę na studia do Sosnowca czy Katowic...Częstochowa, Wrocław, gdziekolwiek, byle nie tutaj...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
nie co?

CHESTER80 [ no legend ]
Kurwa, fajne to premium. Wchodzi człowiek w wątek a tu se jadą na maxa, kurwy lecą w powietrzu a "nie pierdol" brzmi jakoś tak pozytywnie...

zarith [ ]
nie pierdol chester:P

zarith [ ]
oostaatnii??
zarith [ ]
Młody hipis wsiada do autobusu i zauważa młodą i bardzo ładną zakonnicę.
Siada więc koło niej i pyta czy nie chciała by z nim uprawiać seksu.
- Nie! - odpowiada zakonnica. - Jestem poślubiona Bogu. - Wstaje i
zmieszana wysiada na następnym przystanku.
Kierowca autobusu, który słyszał całe zamieszanie odwraca się i mówi:
- Jeśli naprawdę chcesz się z nią przespać to mogę ci powiedzieć jak.
- Nawijaj! - odpowiada hipis.
- Ona codziennie chodzi o północy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy,
że ubierzesz się w białą szatę z kapturem, obsypiesz brodę fluorescencyjnym
proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz, że jesteś Bogiem!.
Tak też hipis zrobił. Przebrał się, wyskoczył zza na nagrobka i powiedział,
że jest Bogiem i chce się przespać z zakonnicą.
Zakonnica zgodziła się bez gadania ale poprosiła żeby był to stosunek
analny, bo musi ona pozostać dziewicą. Hipis zgodził się a gdy skończył
zrzucił kaptur i krzyknął:
- Ha, ha, jestem hipisem!
- Ha ha! - krzyknęła zakonnica. Jestem kierowcą autobusu!
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jest tu jakiś pedał?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
2:00 czy 3:00?
[edit]2:03 :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 02:01:37]

AnnataR [ Salon des Refusés ]
Cainoor ---> znalazłem jednego.

Szenk [ Master of Blaster ]
jak dobrze wstać
skoro świiiiit
jutrzenki blask
duszkiem piiiiić

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> :|

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
O jaaaa...
Szenk coś Ty wypił? :>

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk wypił blaks jutrzenki :)
dobry

Szenk [ Master of Blaster ]
SS ---> Tak mi się przypomniała pewna piosenka z mojej młodości :)

Flyby [ Outsider ]
...Wypil Szenk blask jutrzenki i sie nie zakrztusil...bierzcie przyklad...chyba ze wolicie byc kierowca autobusu...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 11:01:31]

Szenk [ Master of Blaster ]
Wypił blask jutrzenki, pograł trochę w DD - i w planach ma dalsze byczenie się :)
Życie potrafi być piękne

Flyby [ Outsider ]
...a ja Szenku pogralem troche w tego KOTORA...ale nie powiem zeby gra mnie (narazie) zachwycila...dziwaczny interfejs i sposob grania...moze sie przyzwyczaje a moze nie...
Padre...cos ostatnio rzadko widze twoje posty...czyzby czas ta bestia o studziennej paszczy dobrala sie do ciebie ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 11:58:43]

xanat0s [ Wind of Change ]
Witam...
Ehh, w planach mialem dzisiaj wypad na kazurke (taka gorka z hopkami dla rowerzystow), ale wczorajsza wywrotka i rozwalone kolo przekreslily te plany :/

Szenk [ Master of Blaster ]
Flyby ---> A właśnie - co do Kotora mamy zupełnie takie same zdania. Tyle słyszałem zachwytów nad tą grą.
Ja przeszedłem pierwszą misję - tę treningową - i przestałem grać. Jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do sposobu sterowania postacią.
Teraz gra czeka na lepsze czasy - tzn. jak skończę Dudusia, Sacred, EU2, Morrowinda. Chociaż może ją zapuszczę kiedyś, żeby zobaczyć, jak wygląda na nowym sprzęcie :)

Flyby [ Outsider ]
...oj Szenk :-)...te wszystkie gry (u mnie jeszcze NWN i pare innych) goszcza wciaz na moim pulpicie...ale to jest morze czasu...taki Morrowind z dodatkami nawet "na skroty" jest zrobiony "w polowie"...A kiedy zostawia sie gre... jest pokusa aby ja zaczac od nowa i czasami jej ulegam...I wyglada na to ze biegam jak piesek za wlasnym ogonkiem w kolko...bo zgubilem "zlota zasade"...tylko jedna gra na pulpicie az do zakonczenia jej...slaba wola...ot co
xanatosie...wszak mozna jezdzic na jednym kolku...nie tylko w cyrku widzialem :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:23:27]

xanat0s [ Wind of Change ]
Hehe, ja podstawke Morrowinda przechodzilem przez 5 miesiecy :) Bo robilem wszystkie questy dodatkowe, gildie, zbieranie artefaktow... WOle nie wiedziec, ile przechodzilbym jeszcze Bloodmoon i Tribunal...
Flyby --> nie, niby moge jezdzic, ale tylko wtedy, kiedy zdejme tylni hamulec :) A wtedy skakanie nie jest zbyt bezpieczne...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:25:11]

xanat0s [ Wind of Change ]
Aaaa...!!! Musialem napisac tego posta, bo mialem 2666 postow... Uff...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ave

xanat0s [ Wind of Change ]
Ave wodzu!

zarith [ ]
velkom mijheer mazio:>

Flyby [ Outsider ]
...ave cesar...idacy na smierc pozdrawiaja cie...

xanat0s [ Wind of Change ]
hmm... chyba "cesear" ale lba nie dam :)

zarith [ ]
ja idę na fajkę... ale też go pozdrawiam:P

Flyby [ Outsider ]
...brawo xanatos...oczywiscie ze moja pisownia jest powiedzmy sobie uproszczona...:-)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Herzlich wilkomen und o drogę fragen

xanat0s [ Wind of Change ]
* klania sie bijacemu mu brawo flybiemu [jak to sie odmienia???] *

Flyby [ Outsider ]
...VinEze...na lewo a potem prosto...
...koncowka baj...xanatosie...ale nie badzmy tacy skrupulatni :-)))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:49:02]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Flyby - przekonaj Atyllę, że na lewo też kojarzy się z pójściem do przodu czyli postępem

Flyby [ Outsider ]
...VinEze...czytalem posty Atylli :-)...przekonywac go to ostatecznosc :-)
...ale jak zajdzie potrzeba nie bede sie uchylal...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 12:52:47]

xanat0s [ Wind of Change ]
Jak dla mnie, to pojsc na lewo rownoznaczne jest z "cofac sie"...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
proszę się rozejść!

xanat0s [ Wind of Change ]
Ja ide do przodu lekko skrecajac w prawo...

zarith [ ]
a ja wężykiem:)

Flyby [ Outsider ]
...a mogles jechac xanatosie...i rower bylby caly gdyby nie zly wybor :-)))

xanat0s [ Wind of Change ]
No nie, a ten ciagle mi to wypomina :) Hehe, zebys wiedzial jak sie ojciec wkurzyl, bo dopiero co mi to kolo naprawil...
Kurde, niech ktos wytlumaczy mojemu psu, ze byla zmiana czasu i on jeszcze nie musi isc na spacer :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 13:19:24]

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> mialem ostatnio male urwanie glowy, ale teraz juz spoko :)

Flyby [ Outsider ]
...To ciesze sie Padre bo nawet w jakims watku wyczytalem o rezygnacji z gry :-))
xanatosie ...ty przekonaj psa o zmianie czasu...(n.p.smakolykiem)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 14:09:13]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre z czego rezygnujesz ?

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> z Everquesta? :)

Flyby [ Outsider ]
...tak Padre

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dziękuję Gofrze :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Sieeeeeeeeeeeeeemaaaaaaaaa.

Flyby [ Outsider ]
...SirGoldi z okrzykiem wpada
budzac echa
zrywaja sie dziewczeta...oj bedzie uciecha...
A SirGoldi spodnie podciaga...
pasa popuszcza
i godnym krokiem... watek opuszcza...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 15:53:34]

gofer [ ]
a proszę Cię bardzo, Zmazio :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Idzie Turysta nocą przez góry, patrzy a tu samotna chatka - bacówka. Wchodzi do chaty i rozgląda się zdziwiony. Baca i żona Bacy leżą nieruchomo w łóżku z otwartymi oczami, światła pozapalane, w domu cisza grobowa. Facet się trochę wystraszył, ale zaraz pomyślał, że skoro Bacowie nie żyją można coś ukraść z domku. No wiec zwinął magnetowid i ruszył z nim na szlak. Po chwili przypomniał sobie, że widział też fajny telewizor i wrócił po tenże. Bacowie dalej leżeli bez reakcji. Uciekając z TV i VCR pomyślał, że ta Bacowa to całkiem spoko babka i można by ją jeszcze... Wrócił więc do domku, zrobił swoje i poszedł w drogę. Po chwili Bacowa odzywa się do Bacy:
- Te, Józiek, to ze łon ukrod wideło to nic, to ze ukrod telewizor to nic, ale ze mie wyłobrocoł, a ty nic to juz som scyty!
A Baca na to:
- Ha ha, pirso sie łodezwoła! Gasi swiatlo!

Widzący [ Generaďż˝ ]
Witajcie Małpy Moje Kochane !!!
ZAGRAŁBYM W COŚ, ALE W CO ?
Pewnie bym się utopił ale zresztą i tak pada.
Może w doomatrzyyy, ale się mi nie podoba, jak w kotłowni albo w kanale ciepłowniczym.

Flyby [ Outsider ]
...a ja sie odezwalem i swiatla nie bede gasil... o
Widzacy...my z Szenkiem wyzej cala rozpiske z grami zrobilismy...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 16:50:08]

Widzący [ Generaďż˝ ]
Światło gaście.
Ducha nie gaście.

Widzący [ Generaďż˝ ]
Eeee tam... ja tych wszystkich mordewindów i innych diablów nie czuję, nudzom mnie one przeokrótnie, zresztą samochodowe i sportowe tyż. Pójdę się jednak utopić.

Flyby [ Outsider ]
...pozazdroscic Widzacy...badz mily i wypij kielicha na moja intencje :-)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Znowu pić ? Alo to może lepiej niż się utopić ?
Idę się napić, za Ciebie Flyby też.
Cześć.

Peterrek [ 420 ]
Ale nakreśliliście czarny scenariusz, nic tylko sie upić :|
*idzie po szklane coca-coli*

xanat0s [ Wind of Change ]
E, co to za lipa :/ Obiecywali super szybkie lacza FTP a na chello demo Armies of Exigo idzie z predkoscia 20 kb/s :(
Co to? Wszyscy sie upili, ze tu taka cisza? :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 18:21:19]
matisf [ X ]
BUUUUUUUUUUUUUUU !

xanat0s [ Wind of Change ]
<----

mortan_battlehammer [ Legend ]
mam dylemat i sie zastanawiam

Peterrek [ 420 ]
Pić czy nie pić?

mortan_battlehammer [ Legend ]
niewazne
matisf [ X ]
ide cos zjesc

Flyby [ Outsider ]
...pic albo nie pic
oto jest pytanie...
a kto tak pyta
ten tylko udaje...
ze niby ma skrupuly
i cos go tam trapi
ze grosz wdowi przepije
lub majatek taty...
Poczym flache odkreca
juz topi robala
zaraz bedzie wesolo
nie bedzie pytania...

Szenk [ Master of Blaster ]
matisf ---> uważaj, żeby coś Ciebie nie zjadło :)
Flyby ---> Tyś się straszny ezgy... egze... egzystencjalista zrobił :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:21:28]
Soulcatcher [ Prefekt ]
xanat0s ---> mi każdy plik z naszego serwera idzie w domu 80kb/s i w pracy 150 kb/s
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:22:13]

xanat0s [ Wind of Change ]
Soulcatcher --> wierze ci i nie raz tez jak sciagalem, mialem 80 kb/s... AAAA, juz wiem! Akurat jak sciagalem, siostra sciagala piosenki z kaazy na drugim kompie, z ktorym lacze jest dzielone... No to sie wyjasnilo :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:24:39]

Flyby [ Outsider ]
Szenk...tak jak Padre egzorcysta, ja zawsze egzystencjalista bylem...

SirGoldi [ Gladiator ]
Cholera dobre są te cukierki z wódką...
*otwiera 24 papierek z cukierkiem*

xanat0s [ Wind of Change ]
Goldi! Przeciez ty nie masz 18 lat!!!

SirGoldi [ Gladiator ]
To tylko cukiereczki...
*leci pod blat z prędkością błyskawicy*

Father Michael [ Padre ]
Goldi -> poczestowalbys tak moze?

Szenk [ Master of Blaster ]
skoro mamy już egzorcystę i egzystencjalistę, to ja... to ja będę... hm... egzotykiem? egzemplifikatorem? egzekutorem? egzemą? egzoszkieletem? egzegezą?
eeeee... wolę być hedonistą :)

xanat0s [ Wind of Change ]
To ja bede egzaminatorem! Moze byc wychowania seksualnego, najlepiej praktyka...
Father --> radze ci uwazac, ksieza z zasady maja slabe glowy... (sam bylem swiadkiem :])
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:38:20]

Father Michael [ Padre ]
xanat -> ja Ci zaraz wybije wychowanie seksualne z glowy :)
*kropi xanata woda swiecona*

xanat0s [ Wind of Change ]
* xanat0s robi zreczny unik i polewa Fathera wóda nieswiecona *

Flyby [ Outsider ]
...sprytny xanatos zamiast doktora wymyslil zabawe w egzaminatora...to robiles juz egzamin kolezankom?

Father Michael [ Padre ]
z cukierkow Goldiego? :)
Aha, skoro juz przy tym temacie jestesmy:
*wykorzystuje fakt, ze Goldi lezy pod blatem i zabiera jego cukierki*

xanat0s [ Wind of Change ]
Father --> Nie uczyla mamusia, zeby nic nie brac od obcych? Zwlaszcza cukierkow...
Flyby --> jeszcze nie, na razie uwaznie studiuje teorie...

Father Michael [ Padre ]
xanat -> uczyla, ale Goldi mnie nie czestuje bo sie zawalil Kukulkami :)

Flyby [ Outsider ]
...Szenk...powinienes w ramach solidarnosci wybrac cos na E ...cos od ejakulacji, emerytury, eremu...

xanat0s [ Wind of Change ]
Hmm... Nawalil sie po 24 cukierku? Cieeenias :]
flyby --> ere... elekcja...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 19:51:53]

Father Michael [ Padre ]
Szenk jest po prostu erotoman. Nic dodac, nic ujac.

xanat0s [ Wind of Change ]
Ja spadam ogladac "Mamy cie"...
Narka...

Flyby [ Outsider ]
Padre...bo Szenk swoje biusta ugotuje...

Szenk [ Master of Blaster ]
na "E"?
no dobra - endogamiczno-egzoteryczny ekscentryk :DD

matisf [ X ]
czemu wy się znowu chłopaka czepiacie :)
nie jego wina że mu tylko piersi w głowie :)

SirGoldi [ Gladiator ]
35
Mazio [ Mr.Offtopic ]
? przez chwilę nie mogłem dodawać postów - myślałem, że mam barana...
:]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 20:10:56]

Szenk [ Master of Blaster ]
matisf ---> nie w głowie, tylko na piersiach :)
Mazio ---> Gołda liczy, ile lat mu jeszcze do pełnoletności zostało :DDD
Aha, myślałem, że nie wiesz, co Goldi liczy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 20:11:31]

Flyby [ Outsider ]
...ekscentryczny Szenk w egzotyczne piersi zapatrzony
erotycznie sie uniosl jak ewentualne balony...
erekcja na wyzynach w nim wezbrala
elektryczno-eteryczna cala...

Szenk [ Master of Blaster ]
chyba zaraz wyegzekwuję na kimś egzekucję :)

Father Michael [ Padre ]
inkwizycje?

zarith [ ]
nikt nie spodziewał sie hiszpańskiej inkwizycji!!

Father Michael [ Padre ]
Jest gdzies w Sieci jakis darmowy slownik angielsko-angielski??

Mazio [ Mr.Offtopic ]
feministyczny flyby fujarę formował
fetyszystycznym fetorem ferajny figlował
fiksował filantropią fistuły fiszbina
finezję firmamentu formuje formalina

matisf [ X ]
spicie ?

zarith [ ]
ja męczę toca race driver 2 :)

piokos [ ]
a ja się męczę

gofer [ ]
A ja po szalenie łatwym BG2 : SoA, w którym 95%przeciwników po prostu spuszczałem łomot bez żadnych zaklęć, specjalnych zdolności itp. a jedyny problem stanowili magowie - katuję BG2 : ToB. I to jest dla mnie wyzwanie. 6 ognistych olbrzymów kontra Gofer, Sarevok. Keldorn, Anomen, Imoen i Edwin - muszę gnojom przyznać, wyrównana walka :)
Btw. kocham jak Sarevok trafia krytyki (screen) :)
PS
mala przerwa, idę coś zjeść
PPS
"Bohaterowie gry nie muszą jeść, ale pamiętaj, Ty MUSISZ! Nie chcemy stracić naszych najbardziej oddanych graczy!"
piokos [ ]
idę w coś pograć

zarith [ ]
jako jeden z tekstów wyświetlanych podczas ładowania 'beyond divinity' jest 'sleep often. also ingame:)'

gofer [ ]
fuck...strażnik wrócił do domu..."znowu grasz w te swoje głupie gierki! i tak nigdy nie będziesz bohaterem w zbroi! siedź tu i rozmawiaj ze mną"
za jakie grzechy?

matisf [ X ]
przytylem :(

Flyby [ Outsider ]
...a moze tylko objadles sie matisfie?

gofer [ ]
matisf - > ja też...ile wazysz? :)
ps
pytam, bo chcę Cię pocieszyć :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
DO SERCA PRZYTUL PSA
Tekst: Jan Kaczmarek i Jerzy Skoczylas, muzyka: Włodzimierz Plaskota
Zanim zdechnie w oceanie
Struty ropą śledź ostatni,
A ostatniej trawy źdźbło przykryje pył.
Zanim w leśniczówce Pranie
Gigantyczny motel stanie,
Zanim ciszę leśną zmąci jazgot pił,
Zanim zniknie pod betonem
Osiedlowych skwerków reszta,
A w piwnicy odda ducha szara mysz,
Zanim wszystko, co zielone,
Co pachnące w trawie mieszka
Na podeszwach rozniesiemy wzdłuż i wszerz -
Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota.
Weź lupę, popatrz pchła,
Daj spokój, pchła to też istota.
Za oknem posadź bluszcz,
Niech się gadzina wije.
A kiedy ciemno już
I wszyscy śpią
I matka śpi, ojciec śpi, córka śpi, żona śpi,
Zapylaj georginie.
Nim zatruje aerozol
Do cna życie morskim świnkom
I przesłoni góry ciąg dymiących hałd,
Nim słowiki i skowronki
Stracą głosy i umilkną
W metalicznym ryku rozwydrzonych aut,
Nim karmiona sztucznie krowa
Da zielone, chude mleko,
Zanim wzruszysz się wąchając sztuczny kwiat,
Zanim naturalny erzac
W krew ci wejdzie tak daleko,
Że polubisz plastikowy śmieszny świat
Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota.
Weź lupę, popatrz pchła,
Daj spokój, pchła to też istota.
W jeżyny nura daj,
Lub usiądź na mrowisku,
To może nie jest raj,
Lecz trwaj tam, trwaj, w jeżynach trwaj
Wiosna, maj, a ty trwaj,
Bo to jest w końcu wszystko.

Flyby [ Outsider ]
...Mazio, czy ja to musze spiewac?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:09:19]

matisf [ X ]
gofer -> lol
180 cm i 85kg :( a przed 3 miechami 75kg, 10 kg w 3 miesiące sic
trzeba się wziąść za siebie :|

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie musisz :* (w czółko)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Picie też mi nie wyszło, pójdę się utopić.
A może pójdę spać ?
Flyby >> Egzotyczny egzegeta egzystencjalista Egon Eremita, erygował edyktem egzaminatorów ekipę.

gofer [ ]
matisf - > trzy miesiące temu - 2m i 83 kg, teraz 2m i 95 kg :)))
jeszcze 5 kg do magicznej granicy :D

Coy2K [ Veteran ]
testing attention please :P
burżuje :P

matisf [ X ]
gofer -> pocieszyłeś mnie :)
to przez UE pasie nasz tym faszerowanym witaminami żarciem :)
ja od wtorku biore się za siebie, jutro jescze jem normalnie :D

Widzący [ Generaďż˝ ]
Ooooo rewolucjonista na wczasach !!

gofer [ ]
Coy? Nawet Ciebie tu przywiało, zapluta i zapijaczona kanalio?

Coy2K [ Veteran ]
gofer "zchakierowałem" Gola i mam dostep za friko ;))
piokos...można sie spodziewac ze wejdzie, to burżuj :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:24:38]

piokos [ ]
obecny
to a'propos burżujów :P :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:23:47]
gofer [ ]
Coy - > jak Ty poprawnie komputera nie umiesz włączyć...wozisz się, chamie, za moją krwawicę...wszystko mi zabrałeś, pijaku, sędzia był stronniczy byś z nim wódkę przed rozprawą rozwodową chlał...jesteś bez serca!

Coy2K [ Veteran ]
gofer nie dramatyzuj :P jestes dla mnie za wysoki, to byl prawdziwy powod :)

gofer [ ]
< - Coy

Coy2K [ Veteran ]
nie statsuj ;)))

gofer [ ]
pffffff

Coy2K [ Veteran ]
nie pfffuj tu to że płacisz nie znaczy ze masz sobie posty nabijac a potem wątki o Tobie tworzą żeś dotarł do 10K :-)
zeby tylko widzieli ze conajmniej 8K z tych 10 to takie "pfff" :))

gofer [ ]
zazdrość dupę ściska?

Coy2K [ Veteran ]
nie, bo mam niższe ID niz Twoje :P ha ! :P
poza tym zawsze moge sciemniac, ze te kilkaset postow mi Admin usunął ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:37:19]

gofer [ ]
pfffffff

Coy2K [ Veteran ]
a idź w chuj :P
gofer [ ]
panuj synku, nad swoim językiem, a najlepiej zawrzyj gębę, bo z lepszymi od Ciebie przyszło Ci tu gadać...
Coy2K [ Veteran ]
narazie gadam tylko z gofrem i nie widze żeby był lepszy :-)
nawet sie wyslowic nie potrafi :P
EDIT:
sam pisales ze gofer to nie taki do jedzenia :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-31 23:48:02]
gofer [ ]
w dopełniaczu powinno się pisać 'gofrem'
Coy2K [ Veteran ]
nie wymądrzaj sie :P

gofer [ ]
Jestem już zbyt mądry, żeby się wymądrzać...teraz mogę się tylko wygłupiać :)

Coy2K [ Veteran ]
słuszna uwaga :)

gofer [ ]
offtopic
czytam juz chyba siodmy raz Hamleta...i coraz bardziej zaczynam sie do niego upodabniac...udawanie szaleńca zaczyna mi się powoli udzielać, a mówienie aluzjami i myk z przedstawieniem teatralnym już dawno stosuję...
piokos [ ]
ciesz się że nie do Makbeta :]
00:00 :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:00:37]

gofer [ ]
skończyli podobnie

gofer [ ]
dobra dziewczyny, gofer idzie spać
narczesław

matisf [ X ]
prosze o tłumacza !
czy ja jestem dziecinny ? czy wszyscy z moich znajomych już się tak postarzeli :| zero weny tórczej nic tylko praca i "dom" nawet niektzórzy nawet dziewczyn nie maja
pocieszcie mnie :(
niech mnie ktos pogłaska :(
prosze :-(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:14:26]

Flyby [ Outsider ]
...ciekaw jestem czy gofer poszedl spac z czaszka pod pacha :-)
...Matisfie...jestes wspanialy
kiedy kroczysz przed siebie zgorzknialy...
nawet nie wiesz...wszyscy wokol
swiat caly...oddech wstrzymal
i wywala galy...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:19:44]

matisf [ X ]
Flyby -> bedzie :)
matisf [ X ]
tylko tyle nas zostało ?
ide spać chyba

Flyby [ Outsider ]
...juz zwloki zloze na loze
i jutro wstane...moze
powloke sie do pracy
o siostry, bracia, rodacy...
Gdy wy swietowac bedziecie
(czy chcecie czy nie chcecie)
ja bede w trudzie i znoju
pilnowal waszego spokoju...he
...spokoju sumienia (wyjasniam zeby ktos sobie nie pomyslal ze mu dziecko albo samochod bede pilnowal)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 00:50:17]

piokos [ ]
idę spać
zwidy mam jakieś, w każdym wątku widzę post następującej treści:
xx:xx matisf [X]
piokos -> :P

matisf [ X ]
piokos -> :P
:]
to przez przegladarke :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 01:04:21]

piokos [ ]
o matko!

matisf [ X ]
idz juz spac jutro bedzie lepiej :)

zarith [ ]
*gasi światło*

matisf [ X ]
jezuu ale lało :|
dzień dobry

Szenk [ Master of Blaster ]
czołem grzmoty :)

Father Michael [ Padre ]
*zapala swiatlo*
Co to za siedzienie po ciemku??

matisf [ X ]
black sabbath :)

Father Michael [ Padre ]
matisf -> :o
No to Inkwizycje czas zaczac :D

matisf [ X ]
bloody bloody sabbath :)
Padre -> mamy dziewice w sosie własnym :D

Father Michael [ Padre ]
matisf -> jak mam to rozumiec? szczegolnie ten "sos wlasny" :)

matisf [ X ]
a to już interpretacja własna :)

Father Michael [ Padre ]
Uhm :)
No to zapodaj ja i niech party sie rozpocznie :D

matisf [ X ]
shall we began ?

Father Michael [ Padre ]
*gasi swiatlo*
Dydas [ Konsul ]
Niech mnie kto qwa uspokoji

mortan_battlehammer [ Legend ]
co chwila nowe twarze :)
dobry
Dydas [ Konsul ]
O mnie mowa :>

matisf [ X ]
cholera kto odłonił zasłony ???? dziewice uciekną :(

piokos [ ]
po nocy to już nie dziewice :)
dobry

matisf [ X ]
piokos -> no fakt :) ale pamięć się liczy :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Dydas --> nie tylko :)

matisf [ X ]
Dydas -> mortan_battlehammer mówił o "dziewicach" :D
ide spać po cięzkiej nocy :]
Dydas [ Konsul ]
A ja już się cieszyłem... ;)
Swoją drogą "nowy" bo abonament od 2 dni

mortan_battlehammer [ Legend ]
dobra panowie zblizamy sie do konca wiiec niech ktos bedzie zkadlał watek, bo poluje na piersi :)

gofer [ ]
czesc dziewczyny

mortan_battlehammer [ Legend ]
witamy produkty spozywcze

piokos [ ]
jeszcze brakuje żeby tu ten Jogurt truskawkowy wpadł :)

Father Michael [ Padre ]
*zuje Hubbe-Bubbe*

mortan_battlehammer [ Legend ]
no i Ser Gołda sie jeszcze pewnie napatoczy za chwile :)

piokos [ ]
*podpala sobie cygaro 100$-ką, która miała być dana na tacę*

gofer [ ]
*właśnie zjadł jajecznicę a teraz idzie na papierosa a potem Trąbal*

matisf [ X ]
pisać nie spać !

matisf [ X ]
miśki :) !

matisf [ X ]
nie bawie się z wami
ide sobie do inne piaskownicy :(

mortan_battlehammer [ Legend ]
pffff

matisf [ X ]
197

matisf [ X ]
198

matisf [ X ]
199

matisf [ X ]
200
tera tu