GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Resident Evil:Apocalypse<<===Dziś Premiera:)

29.10.2004
23:01
smile
[1]

presi0 [ Pretorianin ]

Resident Evil:Apocalypse<<===Dziś Premiera:)

Fil jest swietny. Wprawdzie juz film ogladałem w zaciszu domowym ale i tak pójde do kina by go obejrzec. Gorąco polecam

29.10.2004
23:04
smile
[2]

bone_man [ Powered by ATI ]

Wlasnie wrocilem z kina. Bardzo fajny film. Jedynka dobra, dwojka dobra, ciekawe czy bedzie trzecia czesc ;)

29.10.2004
23:07
smile
[3]

presi0 [ Pretorianin ]

bone_ma--->podobno ma być:)

29.10.2004
23:14
smile
[4]

RealRufus [ F E A R ]

Ja również byłem - i nawet miałem lepsze miejsca niż Bone_man :P

Film bardzo dobry ( IMO )

A co do trójki to na pewno będzie - nie dość że film zarobił trochę kasy to jeszcze wspaniała furtkę na koniec zostawili :)))

30.10.2004
12:15
smile
[5]

presi0 [ Pretorianin ]

UP^

30.10.2004
12:53
[6]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Jedynka moim zdaniem była raczej średnia.
Na drugą część do kina raczej nie pójdę, ale na kompie obejrzę :)

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy iśc na film czy nie zapraszam do obejrzenia zwiatunu filmu:

02.11.2004
00:01
[7]

Fredmen [ Pretorianin ]

Nie wiem jak wy ale mi sie podobal jestem ciekaw czy zrobia trojeczke

02.11.2004
00:04
[8]

Azzie [ Senator ]

srednio sredni sredniak. Tak bym ten film okreslil :)

I to tylko dlatego ze pozniej bylem na AvP i sie zalamalem :>
Jak nie ma na co isc to mozna na RE:A ale tylko jak naprawde juz nie ma nic lepszego do roboty :)

(z tego filmu najlepszy jest trailer :> )

02.11.2004
00:48
[9]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

też ogladnolem AvP i RE:A takie sobie według mnie troche zbyt haotyche sceny walk
znaci jakis dobry nowy horror?

02.11.2004
06:27
[10]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

jakub8888 - w kazdym watku sie bedziesz wpisywal i pisal to samo ?

02.11.2004
08:27
[11]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Ktoś był na filmie w sobote 30.10.2004 na seansie o 15:30? A co do filmu to ja mam bardzo fajne wspomnienia :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.