
presi0 [ Pretorianin ]
Resident Evil:Apocalypse<<===Dziś Premiera:)
Fil jest swietny. Wprawdzie juz film ogladałem w zaciszu domowym ale i tak pójde do kina by go obejrzec. Gorąco polecam

bone_man [ Powered by ATI ]
Wlasnie wrocilem z kina. Bardzo fajny film. Jedynka dobra, dwojka dobra, ciekawe czy bedzie trzecia czesc ;)

presi0 [ Pretorianin ]
bone_ma--->podobno ma być:)

RealRufus [ F E A R ]
Ja również byłem - i nawet miałem lepsze miejsca niż Bone_man :P
Film bardzo dobry ( IMO )
A co do trójki to na pewno będzie - nie dość że film zarobił trochę kasy to jeszcze wspaniała furtkę na koniec zostawili :)))

presi0 [ Pretorianin ]
UP^
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Jedynka moim zdaniem była raczej średnia.
Na drugą część do kina raczej nie pójdę, ale na kompie obejrzę :)
Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy iśc na film czy nie zapraszam do obejrzenia zwiatunu filmu:
Fredmen [ Pretorianin ]
Nie wiem jak wy ale mi sie podobal jestem ciekaw czy zrobia trojeczke
Azzie [ Senator ]
srednio sredni sredniak. Tak bym ten film okreslil :)
I to tylko dlatego ze pozniej bylem na AvP i sie zalamalem :>
Jak nie ma na co isc to mozna na RE:A ale tylko jak naprawde juz nie ma nic lepszego do roboty :)
(z tego filmu najlepszy jest trailer :> )
Immortal_Daemon [ Konsul ]
też ogladnolem AvP i RE:A takie sobie według mnie troche zbyt haotyche sceny walk
znaci jakis dobry nowy horror?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
jakub8888 - w kazdym watku sie bedziesz wpisywal i pisal to samo ?
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Ktoś był na filmie w sobote 30.10.2004 na seansie o 15:30? A co do filmu to ja mam bardzo fajne wspomnienia :]