GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z arcanum

28.10.2004
19:34
smile
[1]

wata_PL [ Konsul ]

problem z arcanum

mam pelnom orginalnom wersje arcanum i gdzy wlaczam nic sie niedzieje wiec sciognolem craka teraz sie wlocza az do ladowania pisze loading i h... wychodzi ciogle i co ja mam począc????

28.10.2004
19:37
[2]

wysiu [ ]

Zadzwonic do wrozki. Moze ona zgadnie take nieistotne szczegoly, jak system operacyjny, wersje directx, sterow do roznych urzadzen, co grzebales w kompie ze nie dziala, itd.

28.10.2004
19:37
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

pomoc techniczna Play-Itu chyba jeszcze istnieje... napisz/zadzwon do nich

28.10.2004
19:37
smile
[4]

bG.Spook- [ Pretorianin ]

Zalosc mnie bieze jak widze cos takiego -_-

28.10.2004
19:43
[5]

Kentril [ fechmistrz ]

wata_PL >>> też kiedyś miałem ten problem. 1)Może masz za słaby sprzęt.2)Przeinstaluj windowsa

28.10.2004
20:10
smile
[6]

peners [ SuperNova ]

Miałem ten sam problem z orginałem tylko ze nie musiałem miec zadnych "a" a szanowna pomoc z playa mi nie pomogła jeszcze rozumiem jakby to sie powtarzało tylko u mnie na kompie ale to sie działo u kazdego co miał moja gre nic nie pomagało pathe nic i do dzisaj w to nie zgarałem i nie mam co zrobic z ta gra a kasa poszła w błoto

01.11.2004
09:22
smile
[7]

Mały Miś [ Konsul ]


u mnie też gra nie chciała się uruchamiać, pomogło zainstalowanie patcha 1.070

01.11.2004
10:00
[8]

wata_PL [ Konsul ]

istalowalem juz 2 rodzaje paczy mam orgianla kturego kupilem i nie da rady nie rusza oni mi nie pomogli powiedzilei ze to wada koputera ale moje gra niedziala terz moim kuplom nawet w kafejce probowalem i nic hyba juz sobie nie pogram:(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.