Hellcat [ Legend ]
Vandenberg's Legacy® | #230
Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003
Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.
Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.
Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.
Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.
Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.
VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha
Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax
Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik
Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.
Curriculum Vitae:
Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.
Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!
Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".
Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm
Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)
Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.
IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1
NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!
POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:
Hellcat [ Legend ]
ENJOY!!®
YoO in da Nju Part :)
Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
M'q [ Schattenjager ]
Good Job Soldier :)
Brisk. [ Chomik ]
* poszedł cos sprawdzić do lodówki *
M'q [ Schattenjager ]
Ha! Zamknięta na klucz :D
Hellcat [ Legend ]
*OopZ...sorry, no bonus* :D
Brisk. [ Chomik ]
hA!
* znalazł to co szukał :> socek bez % ....polazł po ten z % *
sie muszem na nowo przyzwyczajac do % po eksapadzie piątkowej KrK - BB :D
Hellcat [ Legend ]
*obgaduje Shakusia w Insomnii* :>
Brisk. [ Chomik ]
yeah :>
M'q [ Schattenjager ]
Wszystko widać :) ... :>
Brisk. [ Chomik ]
* ubiera spodnie *
Hellcat [ Legend ]
Oj :D
Brisk. [ Chomik ]
wiemwiem za małe spodnie :D
Hellcat [ Legend ]
Prezes, wkładasz sukienke Shakusia :]
M'q [ Schattenjager ]
Brisk. [ Chomik ]
Prezes teraz to rozumiem :D
* smieje sie bo znalazł jeno sok z winogron jakiś bialych czycós i dziwnie spokóje to szystko * :D
Brisk. [ Chomik ]
M!qś draniu to jest zastrzezony znak briska :>
Hellcat [ Legend ]
Kogo tam znowu zastrzelili? :)
Prezes strzelił pierdafonem w Jasia? :D
M'q [ Schattenjager ]
Jak to... :> Ja mam tego emota od zarania dziejuff :D
Hellcat [ Legend ]
Prezes po mojemu to Mikuś chce obalić władze w VLu :>
Brisk. [ Chomik ]
M!qś a ja mam od wcześniej:>
* pije * :D
M'q [ Schattenjager ]
Oj :>
Brisk. [ Chomik ]
yhym :>
Hellcat [ Legend ]
No taaaa... :D
M'q [ Schattenjager ]
Zonk... :>
Brisk. [ Chomik ]
gdzie Shakkuś?
Hellcat [ Legend ]
Wrooong!! :D
Wcieło drania jak się dowiedział :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 23:44:03]
Brisk. [ Chomik ]
o czym sie dowiedział?:> przecie on mało co wie :D
Hellcat [ Legend ]
Że ktoś nosił Jego figi :>
Brisk. [ Chomik ]
to nie ja :D
Hellcat [ Legend ]
Fakt, sądząc po odchodach to pewnie Mikuś :>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Yo yo widać że jak człowiek trochę nie żyje to już go ze wstępniaka wykreślają :)
M'q [ Schattenjager ]
Brisiu nie wykręcaj się, wszystko widać na zdjęciu z ukrytej kamery VL :D
Brisk. [ Chomik ]
jeeeeeeez z kim ja sie zadaje :D [by .... modyfikacja by...] :D
Hellcat [ Legend ]
OMG!! :D
Brisk. [ Chomik ]
M!qś !!! k... m... ja tu pije a Ty mi takie świństwa!! :D
M'q [ Schattenjager ]
M'q [ Schattenjager ]
Jakie świństwa? :D Paradujesz tak po bazie jak nikt nie patrzy, a potem się wykręcasz :P
Brisk. [ Chomik ]
M!qś na mnie nie patrz :D Na mnie patrz po piątku czy bede :D Znów bedzie pewnie Karlik + bar jakiś i kto wie gdzie wyląduje :D
Hellcat [ Legend ]
Jeżu, ale przeklinają!! :D
Brisk. [ Chomik ]
M!qś wtedy paraduje bez tego :D
M'q [ Schattenjager ]
Aaaaa... bez tego powiadasz... :>
M'q [ Schattenjager ]
0000
Ide spać :P Cu VL :) Nie latać tutaj bez tych no... ubrań :D
Brisk. [ Chomik ]
* zaczerwienił sie *
Brisk. [ Chomik ]
M!qś już? :( no nic branoc :]
Shakka [ Pogromca Chomików ]
*myślenie mode on* :D
Brisk. [ Chomik ]
opluł monitor :D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
piwo + maliny = Reeds malinowy :D muahaha
Hellcat [ Legend ]
Branoc Wam menażerio z buszu :D
Będe z rańca :D
Brisk. [ Chomik ]
Prezes tyż? :( No nic Branoc :D
Shakkus vodka + winogrona = ?? :D btw to so robimy? :D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Branoc tym co se idą :D
Hmm Briś i znowu sami ? :D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmm pobiegamy ? :D
Brisk. [ Chomik ]
* merda ogonkiem *
Ano jasne :D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
*dotyka Brisia i krzyczy* BEREK * po czym ucieka :D
Brisk. [ Chomik ]
* rzuca patykiem w Shakkusia krzycząc ukarze Cie w imieniu księżyca* :D
:>
Wont you be my sunshine baby in a world that's sometimes crazy
I see through my window I see through the trees
I'm watching the world as it falls on it knees
I hope for tomorow hope for today
I'm lost for the words with so much to say
No one can tell me answer me why
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Sie porzucali, a teraz czas spać :D
Branoc :]
Brisk. [ Chomik ]
Branoc Shakkuś :]
* se polazlpóki co gdzieś tj lodówka :> *
Brisk. [ Chomik ]
Jak sie uda to Was bede męczył przez prawie cały dzisiejszy dzien :>
A poki co....
........................Branoc Vlowcy :]
Wiolax [ Senator ]
Wstawać śpiochy! :)
Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
Dziś jestem z Wami :D A jutro niejestem bo KrK czeka :D <chociaż nie wiem bo mi sie nie kce jechać :>>
Brisk. [ Chomik ]
tu zawsze rano taki spokój w tygodni?:>
Fett [ Avatar ]
*stoi wsparty o miotłe koło automatu z napojami*
jest jeszcze gorzej....
*zamiata w jednym miejscu*
Brisk. [ Chomik ]
a już żem myślal że jakies ożywienie bedzie :>
Fett [ Avatar ]
*odkłada miotłe*
chcesz ożywienia ??
*ściąga fartuch do sprzątania*
chcesz ??
*ściąga rekawice robotnicze*
... to mi zrób herbatke :)
*rozsiada sie na sofie*
Brisk. [ Chomik ]
* prycha tylko znad papierów *
Fett [ Avatar ]
*bierze piłeczkę tenisowa i rzuca nią w Brisia*
ops chyba coś trafiłem
*piłęczka odbija sie od głowy Birisia i spada na stos papierów, wywracając go...*
ops chyba coś zrestrukturyzowałem
*powolnym krokiem wycofuje sie do kuchni*
Brisk. [ Chomik ]
* bierze nóz doziemniaków i rzuca nim w Fett'a *
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
No juz... spokój!
Ale badziewny dzień, a jeszcze sie dowiedziałem ze na Swiata Umarlaków ma rodzinka do mnie przyjechac... normalnie wow :]
Brisk. [ Chomik ]
SySuś czesc :> No na te Święta to akurat ja odwiedzam rodzinke [albo i nie :>] zreszta już od daaaawna nie widziałem ich :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
i tak zle i tak niedobrze :P goscie sa dobrzy na jeden dzień i to w doadtku jak nie spią u Ciebie :)
Brisk. [ Chomik ]
SySuś a to mnie takie kataklizmy nie nawiedząja czesto :D Ale czasami moze byc przyjemnie :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
no moze i tak :> ale jak sobie przypomną wujka ktory bedzie sie pytał jak z moimi studiami to ja nie wyrobię :>
dobra ja musze isc :>
Brisk. [ Chomik ]
ano kurna racja :>
to do nastepnego postowania :]
Brisk. [ Chomik ]
ano kurna racja :>
to do nastepnego postowania :]
Brisk. [ Chomik ]
^
posty sponsorowane przez OPERE :]
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
dobra troche trwało zanim sie zebrałem :] teraz ide :)
piekna Polska jesień? kurwa zatłukł bym tego kto tak po raz pierwszy powiedział :]
Brisk. [ Chomik ]
SySuś no ja akurat sie pod tym podpisuje dziś :D
Brisk. [ Chomik ]
* zażarł ciasteczka jako drugie śniadanie *
Brisk. [ Chomik ]
omg :D
ps. jakos wiadomośc nie przy jedzeniu :D
M'q [ Schattenjager ]
YoO :)
Trzeba dziś jechać do WKU przedłużyć konktrakt, zanim oni zdecydują się coś niedobrego przysłać do domu :D
Brisk. [ Chomik ]
M!qś kurna i zn00f sam zostane:>
Hellcat [ Legend ]
A ja to sok? :)
Brisk. [ Chomik ]
Prezesik!! :D
Hellcat [ Legend ]
Tak!! To właśnie ja!! :D
M'q [ Schattenjager ]
Hell jest, Shakkuś przybędzie, ktoś tam jeszcze i będziecie mieli ekipę do rozróby :)
Hellcat [ Legend ]
Hell yes!! :D
Brisk. [ Chomik ]
Wreszcie moge zaprzestać terroru Karczmianego i otworzyć gebe do swoich :D
M'q [ Schattenjager ]
Suuuper... bus dopiero o 12:23... może zostawię przedłużanie kontraktu do jutra? :D
Hellcat [ Legend ]
No, to dawaj, otwieraj gębe :]
Tak to jest jak się mieszka na za...ciszu :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 11:33:23]
Brisk. [ Chomik ]
ale kombinujecie jak koń pod góre :D
Hellcat [ Legend ]
Prezes, też Mu to mówiłem!! :D
Brisk. [ Chomik ]
Prezes a bo on taki jeszcze nieukształtowany :D
Hellcat [ Legend ]
Trzeba biedaka uformować :D
Tylko jak? :D
Brisk. [ Chomik ]
pałka + wór :D
Hellcat [ Legend ]
Hm...a może by tak do zatęchłej piwnicy? :>
M'q [ Schattenjager ]
Ale tam jest pająk....
Hellcat [ Legend ]
Nie jest większy od średniej wielkości TIRa, nie bój sie :D
Brisk. [ Chomik ]
daj mu packe :D
Hellcat [ Legend ]
100
Nie dam bo zje :D
M'q [ Schattenjager ]
Dobra, to się zbieram po lekku i idę do piwnicy :) sayonara :P
Hellcat [ Legend ]
Sa-Yo-Nara :D
Brisk. [ Chomik ]
Wracaj szybko bo kluski bedą zimne :D
Prezes to so robim?:>
Hellcat [ Legend ]
Nie wiem, pobiegać można :D
Brisk. [ Chomik ]
ok :D do lodowki kto pierwszy :D
Hellcat [ Legend ]
*ziuuu* :D
Ps. Gleba się wyjałowiła :>
Ps. #2 Szaka idzie :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 11:51:41]
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Aloha muczaczos :D
pałka + wór = pałkowór :D
Hellcat [ Legend ]
Śruba + okręt = śrubokręt!! :D
YoOHoO :D
Brisk. [ Chomik ]
muahahahaha:D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Briś i so sie cieszysz ? :D
Hellcat [ Legend ]
Pewnie znowu do rozpora zajrzał :D
Hellcat [ Legend ]
0:00 :D
Brisk. [ Chomik ]
muahahahaha:D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Zajrzał i nic nie zobaczał dlatego sie cieszy :D
Hellcat [ Legend ]
Shakuś, a co Ty tam trzymasz w rencu? :>
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hella w którym ? :D
Hellcat [ Legend ]
No tu, O :P
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Eee jak tu to nic :D myślałem, ze tam :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 12:03:58]
Hellcat [ Legend ]
Tamten renc to renc Prezesa wystający z twego kieszenia :P
Shakka [ Pogromca Chomików ]
A co Ty tam wiesz :] to jest mój renc, a nie jakiegos Prezesa :]
Hellcat [ Legend ]
No chyba że samozadowalacz... :D
Wdychanie gazu z zapalniczki powoduje natychmiastowy ból głowy :]
Brisk. [ Chomik ]
muahahahaha SULIK gdzies jest mały pijaku?:> Kaca leczysz? :D muahahahahaha :D
Brisk. [ Chomik ]
a renca to jo mom tutej :D
Hellcat [ Legend ]
A Shakuś to wybył :D
Brisk. [ Chomik ]
To zn00f żesmy som same Prezes? :D
Hellcat [ Legend ]
Shit...Ur right :D
Brisk. [ Chomik ]
Prezes no wim :D
---------------
omfg kolejny lancuszek jakoby gygy miało być płatne :|
Hellcat [ Legend ]
Czuj pruba Prezes :)
Brisk. [ Chomik ]
Prezes hę?:> żę so?:>
51 :>
Hellcat [ Legend ]
A ocb?? :>
Brisk. [ Chomik ]
co ocb?:>
Hellcat [ Legend ]
No Cie sie pytam :>
Brisk. [ Chomik ]
no Cie sie mnie pytasz ale ja sie Cie pytam oco Ty sie Cie pytasz?:>
Hellcat [ Legend ]
Pani pyta :P
Qna...premiera NFS: U2 dopiero 15.11...tyle mnie jeszcze dzieli od mojego Lincolna...
Brisk. [ Chomik ]
Pani Prokurator?:> <diabełek> :>
A ja mam demo ale mi sie nie kce go instalować:>
Brisk. [ Chomik ]
* je bułke z masłem i majonezem *
Hellcat [ Legend ]
A ja idem zjeść dwa jajka i parówkę :]
BRB za 25 minet :]
Ps. Wiolaksy idom :>
Wiolax [ Senator ]
Hi Vlu! :)))
A ja mam DD, i po południu będę grać :)
*zjadła bułkę+masełko+galantyna by kurczę*
Brisk. [ Chomik ]
Wiolax czesc :D
Wiolax [ Senator ]
Cześć chlopaki :)
co tam porabiacie wolnym czasem?
bo widzę, że troche go macie...
Hell'u przyszły :)
a co ty będziesz za 25 minet? ;)
Cześć brisku :)
Brisk. [ Chomik ]
Wiolax w wolnym czasie?:> Ja pracuje :D
Wiolax [ Senator ]
Brisk'u masz na myśli, to że bez przerwy siedzisz w lodówce? :>
Hellcat [ Legend ]
Smoke weed every day :]
Brisk. [ Chomik ]
pffffffff :>
Hellcat [ Legend ]
Prezes. bo trzeba sobie zadać zajebiście ważne pytanie...co lubie w życiu robić...a potem to robić :]
[tak można zostać Ambasadorem ;)]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 12:49:52]
Shakka [ Pogromca Chomików ]
W wolnym czasie to ja jem, a potem znowu jem i jak mam jeszcze troche czasu to cos sie napije :D
Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś nie jak mamy czas tylko jak mamy so do picia :D
Prezes ano ano :D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
No i Shakkuś przybył to reszta wybyła pffffffff se ide coś zjem :D
bede jak bede :D
Wiolax [ Senator ]
Hell'u nie truj :P ;)
się...
poza tym bardzo konstruktywne z Was chłopaki....:)
Hellcat [ Legend ]
Prezes, ino...ano :D
Ja prowadze barzdo zdrowy tryb życia :P
[odkąd wycofali lighty :P]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 12:56:43]
Brisk. [ Chomik ]
to tak jak i u mnie kondycja :D
Hellcat [ Legend ]
WooW!!
Genowef!! :D
Gesundheit :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 12:59:09]
Brisk. [ Chomik ]
Hellcat [ Legend ]
Jaaki miły! Jaaki słodki!! :D
SULIK [ olewam zasady ]
Brisk - po c leczyc kaca jak sie budzisz pijany ?? :]
a tak serio - tak cos mnie kacyk chycil :)
Brisk. [ Chomik ]
muahahahaha SULIK :D było pic z Ewunia i Hellem? :P
Prezes --> *zaczerwienił sie* :D
Brisk. [ Chomik ]
SULIK btw WAZUUUUUUUUUP :D
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Zaczyna instalacje pięknego nowego CMR 2005 :D
Brisk. [ Chomik ]
pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :>
*aż spluł monitor *
Hellcat [ Legend ]
Shakuś, igrnailik oisatZ buZZ!!! :D
A udław się tym Kolinem!! :P
Brisk. [ Chomik ]
własnie!!!!:>
Hellcat [ Legend ]
No!! :>
Brisk. [ Chomik ]
i ja z takim kims pod prysznic chodze!! :>
Hellcat [ Legend ]
Właśnie!!!! :>
Brisk. [ Chomik ]
bym mu nomanie śrubokręt w szprychy włozył!!! :>
Hellcat [ Legend ]
Ja bym Mu musztardą pomazał kierownice i siodełko!!!! :>
Shakka [ Pogromca Chomików ]
No to install mode off 3.4GB hmm nie duzo :P teraz testing :D
Aaaaaa PFFFFFFFFFFFFFFFFFF :D
Brisk. [ Chomik ]
Koniec z kisielem dla niego!! :>
Hellcat [ Legend ]
Prezes, co Ty w nim widzisz?? :>
Hellcat [ Legend ]
A żebyś się na pierwszym drzewie popsuł!!!! :>
Brisk. [ Chomik ]
Zrywam z nim!!:>
Brisk. [ Chomik ]
Zrywam z nim!!:> Od dzis obiad jemy osobno :D
Hellcat [ Legend ]
A z Hellusiem pod prysznic!! :>
Brisk. [ Chomik ]
O tak!! :D
Hellcat [ Legend ]
No!! :>
Brisk. [ Chomik ]
* dziwnie sie zrobiło *
Wiolax [ Senator ]
zboczki :P
Hellcat [ Legend ]
No tak troszke :D
Hellcat [ Legend ]
Nie wiem już do czego odnosi się mój powyższy post :]
Brisk. [ Chomik ]
Wiolax czy Ty cos sugerujesz?:>
Prezes albo mamy zbiorowo omam uczuciowy :D
Brisk. [ Chomik ]
buahahahaha :D tak powstają plotki :D
Hellcat [ Legend ]
Wiolaksy sie nie znają! :>
Prezes, noo!! :D
Brisk. [ Chomik ]
NP dawajta :>
Hellcat [ Legend ]
Jeżu, znowu? :)
Ok :)
Nju Part in progreZZ!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-28 14:26:36]
Brisk. [ Chomik ]
jakie znowu? :D ta jest od wczoraj :D
* czeka *
Hellcat [ Legend ]
=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================
....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................
SULIK [ olewam zasady ]
Brisk - a pewnie ze bylo :]
caly dzien za mna chec wyskoczenia na piwko chodzila - a tu kiedy juz chcialem w domku otwierac sobie Dembowego - dostalem smsa :]
wiec trudno zebym nie odmowil :]