GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes of Might and Magic V - czy ktos juz cos slyszal??

27.10.2004
17:27
[1]

ormats [ Pretorianin ]

Heroes of Might and Magic V - czy ktos juz cos slyszal??

Jak w temacie.

Jak dla mnie to gra , ktorej nie moge sie doczekac. Szperalem po roznych serwisach ale jakos nic szczegolnego nie wyszperalem.

Na jednej ze stron trafilem na cos takiego - „Rozwój przebiega dobrze, wkrótce będziemy mieli pierwszą wersję, z podstawowymi elementami gry, tzw. rdzeniem: funkcję walki, widok przygodowy, obsługę miast, armii i bohaterów.” – takie oto słowa skierował Fabrice Cambounet do użytkowników forum Celestial Heavens, które ostatnio jest źródłem sensacyjnych informacji, dotyczących Heroes of Might & Magic V. Cambounet podał także do wiadomości, że oficjalną zapowiedź gry, firma UbiSoft opublikuje jeszcze w tym miesiącu, tuż po zakończeniu targów E3"

Bylo by fajnie tylko , ze news byl napisany w czerwcu :(

Moze ktos z was ma jakies informacje.

27.10.2004
17:51
smile
[2]

Bogas [ Senator ]

Szłyszeliśmy :D
Po więcej informacji zapraszam poniżej.
------ >

27.10.2004
18:15
smile
[3]

tomek@rick [ Konsul ]

Sprawdź na gol'u!!!

27.10.2004
18:31
[4]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Szukaj na wspomnianym Celestial Heavens. Najwiekszy serwis o HOMM,wiec jak bedzie wiadomo cos nowego to napewno tam to znajdziesz.

01.11.2004
10:56
smile
[5]

Monastor [ Centurion ]

Widziałem sporo informacji na Celestial Heavens

Robią z tej gry anime :(
Spójrzcie tylko na archanioła opublikowanego na Celestial Heavens
https://dynamic3.gamespy.com/~homm/homm5/images/artwork/H5archangel.jpg

W ogóle nie dzieje się za dobrze z MM i HoMM
Jak ktoś zna angielski to niech przeczyta ten wątek na forum Might and Magic Tribute...
Ogólna rozmowa o tym, co się dzieje z tymi grami
https://www.mmt.34sp.com/mmtforums/index.php?showtopic=1639

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.