ormats [ Pretorianin ]
Heroes of Might and Magic V - czy ktos juz cos slyszal??
Jak w temacie.
Jak dla mnie to gra , ktorej nie moge sie doczekac. Szperalem po roznych serwisach ale jakos nic szczegolnego nie wyszperalem.
Na jednej ze stron trafilem na cos takiego - „Rozwój przebiega dobrze, wkrótce będziemy mieli pierwszą wersję, z podstawowymi elementami gry, tzw. rdzeniem: funkcję walki, widok przygodowy, obsługę miast, armii i bohaterów.” – takie oto słowa skierował Fabrice Cambounet do użytkowników forum Celestial Heavens, które ostatnio jest źródłem sensacyjnych informacji, dotyczących Heroes of Might & Magic V. Cambounet podał także do wiadomości, że oficjalną zapowiedź gry, firma UbiSoft opublikuje jeszcze w tym miesiącu, tuż po zakończeniu targów E3"
Bylo by fajnie tylko , ze news byl napisany w czerwcu :(
Moze ktos z was ma jakies informacje.

Bogas [ Senator ]
Szłyszeliśmy :D
Po więcej informacji zapraszam poniżej.
------ >

tomek@rick [ Konsul ]
Sprawdź na gol'u!!!
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Szukaj na wspomnianym Celestial Heavens. Najwiekszy serwis o HOMM,wiec jak bedzie wiadomo cos nowego to napewno tam to znajdziesz.

Monastor [ Centurion ]
Widziałem sporo informacji na Celestial Heavens
Robią z tej gry anime :(
Spójrzcie tylko na archanioła opublikowanego na Celestial Heavens
https://dynamic3.gamespy.com/~homm/homm5/images/artwork/H5archangel.jpg
W ogóle nie dzieje się za dobrze z MM i HoMM
Jak ktoś zna angielski to niech przeczyta ten wątek na forum Might and Magic Tribute...
Ogólna rozmowa o tym, co się dzieje z tymi grami
https://www.mmt.34sp.com/mmtforums/index.php?showtopic=1639