GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demi Undergrounda 2 - sciagamy!!!

26.10.2004
22:42
smile
[1]

donzoolo [ Senator ]

Demi Undergrounda 2 - sciagamy!!!

no coz. duzych transferow!


Sorry zakazany link :)


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-10-26 22:48:05

26.10.2004
22:44
smile
[2]

Verminus [ Prefekt ]

Demi Moore? ;)

26.10.2004
22:47
[3]

Arxel [ SperMan ]

a to trza sie tam zarejestrowac chyba co nie??
o jasny GWINT underground 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ahhahawhhehehhe

26.10.2004
22:48
[4]

Arxel [ SperMan ]

a rejestracja jest za free ????

26.10.2004
22:48
[5]

donzoolo [ Senator ]

za bardzo sie ciesyzlem zeby nie zrobic literowki :)

26.10.2004
22:49
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

ile zajmuje?

26.10.2004
22:50
smile
[7]

zbm [ Flash Gordon ]

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

340 mb ;)

już zapuśćiłęm, za 1:11:30 powinien być (tak podaje downloader:P)

26.10.2004
22:50
[8]

Arxel [ SperMan ]

ja juz zasysam!!

26.10.2004
22:51
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ja zasysam ze strony EA i idzie z max. speedem :) W demku jest jedno auto (Nissan 350Z), bodajze dwa tryby do single i dwa do multi + Paint Shop i inne takie bajery :)

26.10.2004
22:51
smile
[10]

zbm [ Flash Gordon ]

fak, przepraszam za double posta, ale małe sporstowanie

tez sie tak cieszyłęm, że źle przeczytałem :)

demo zajmuje 354 mb

ściągam z drugiego linka i leci mi 100kb/s :) (chello pozdrawia:)

26.10.2004
22:51
[11]

tsunami [ PS3 ]

kiedy na golu bedzie ? :P

26.10.2004
22:52
smile
[12]

donzoolo [ Senator ]

hmmm, czmeu fileplanet jest zakazany ?

Bo nie jest o jednej grze :) Zainteresowani i tak je odnajda a demo bedzie prawdopodobnie jutro na GOL-u


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-10-26 22:53:25

26.10.2004
22:52
[13]

Arxel [ SperMan ]

jakie macie transfery?? bo mi sie wachaja ok. 10-15kb/s
a czy macie jakis wspomagacz?? jaki jest naplepszy??

26.10.2004
22:55
[14]

donzoolo [ Senator ]

mi tez cos slabo leci z tego 2 :) juz prawie sie dopchalem na FP :) tam mam zawsze po 80 kb/s :)

26.10.2004
22:55
[15]

Arxel [ SperMan ]

a strona es to leciala tak:
www.ea.com?? czy jakos inaczej bo z tego wszaystkiego zapomialem

26.10.2004
22:56
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

u mnie 60, czyli tyle ile zdola wyciagnac Neo512 :)

26.10.2004
22:58
[17]

leszo [ Mała Wojna ]

hmmm jutro zaczne sciągac przed szkołą, i przyjde na religii "sprawdzić czy działa" :P

26.10.2004
23:00
smile
[18]

Weakando [ Senator ]

Mam max transfer (11 kb/s) :D
Przewidywany czas: 11 godzin :P

26.10.2004
23:01
smile
[19]

Verminus [ Prefekt ]

Stranger ---->
Usuń lepiej ten temat, bo sprowadza dzieciaki na złą drogę. Będą z religii uciekać żeby w demko zagrać ;)

26.10.2004
23:02
[20]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Nie lepiej ssać z piekłagraczy ? :P

Ja mam 80 kb/s

26.10.2004
23:02
[21]

Coy2K [ Veteran ]

no to teraz czekamy na wysyp wątkow o demku nfsu2 przez napaleńcow co w całym tym zamieszaniu nawet nie poraczą się wyszukiwarką :)

26.10.2004
23:02
smile
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Verminus --> e tam, zawsze znajda jakis pretekst ;)

26.10.2004
23:03
[23]

Dagger [ Legend ]

==>Arxel
Wąchają? Ja bym na te transfery uważał mogą ugryźć ;>

BTW GH nie działa - ciekawe czy padł z tego powodu?

26.10.2004
23:05
[24]

TeadyBeeR [ Legend ]

GH dziala, ale bardzo wolno.

26.10.2004
23:05
[25]

Jerryzzz [ Senator ]


DEMO MULTI? AAAAA! Co to sie bedzie dzialo :D

26.10.2004
23:05
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

info dla niezorientowanych, ten >>> woz bedzie w demku :)

26.10.2004
23:06
smile
[27]

hotDog [ Outsider ]

supperrrr!

szyjuhje mi się 6dniowey weekend, więc będzie w co ciupać :)_

eee... chodzi to na gfd4mx400???? ta karta mnie kiedyś dobija na maxa;/

26.10.2004
23:09
smile
[28]

Coy2K [ Veteran ]

a tak sie demo przedstawia :)

26.10.2004
23:09
[29]

Jerryzzz [ Senator ]

hotDog ---> Najprawdopodobniej pojdzie na wszystkim, moge nawet dac glowe o to uciac, ale JAK juz bedzie chodzilo, to nie recze :P

26.10.2004
23:10
[30]

Dagger [ Legend ]

==>Coy2K
Zachęciłeś mnie do ściągnięcia :)

26.10.2004
23:10
smile
[31]

Shoker1 [ Pretorianin ]

TO rzucam szkołę, dziewczynę zamykam sie w pokoju (tylko przeniose lodówkę i kibelek) i moge grac :)

26.10.2004
23:10
smile
[32]

snopek9 [ Legend ]


To zaczynam sciagac
12kilobajtow na sekunde przy moim zlaczu 128kb/s to prawie max

26.10.2004
23:13
[33]

hotDog [ Outsider ]

Jerryzzzzz ---> hehe, soroyy ale nie za bradzo rzoumemim co do mnie napisałemś :P nie hędzie Ci nic ucinał. dzięki i mam nadzije, że jutro mi to pójdzie na mojej średniwoecznej grafice ;p

26.10.2004
23:14
smile
[34]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Coy2K --> zassales juz??

26.10.2004
23:15
smile
[35]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe Stranger nie zassałem, to jest screen z dema jaki przypadkowo znalazlem na jednym z czeskich serwisow growych :-)

26.10.2004
23:16
smile
[36]

piokos [ ]

A ja poczekam aż dodadzą do jakiejś gazety :P

26.10.2004
23:17
smile
[37]

Kune [ TYCHY ]


No to ja tez sciagam... zacheciliscie mnie :-) leci nawet spoko - 140 kb/s, do polnocy powinno u mnie sie znalesc :-)

26.10.2004
23:17
smile
[38]

Coy2K [ Veteran ]

piokos do cd-ekszyn ? ;-)))

26.10.2004
23:17
[39]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

Coy2K ==> na tym twoim screenie to wyglada cudnie!

26.10.2004
23:18
smile
[40]

piokos [ ]

tjaa, na święta będzie :D

hannibal2 => Ty patrz na drugi screen :), a nie na pierwszy :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-26 23:17:16]

26.10.2004
23:19
smile
[41]

SnT [ MokumManiac ]

W morde....!!! O cholera....łojojojoj !!!!
I znowu posypia sie bombki w szkole ;). Muahahha....teromdomdom...tererererom...three six nine.... :D
Włąsnie to malutkie okineko FG zrobiło się zeeeliooonee :) i zeilona dioda zaczęła migać...i transfer 50 kb/s :).
Jeeeheeejj !!!!!

26.10.2004
23:20
[42]

SnT [ MokumManiac ]

W morde....!!! O cholera....łojojojoj !!!!
I znowu posypia sie bombki w szkole ;). Muahahha....teromdomdom...tererererom...three six nine.... :D
Włąsnie to malutkie okineko FG zrobiło się zeeeliooonee :) i zeilona dioda zaczęła migać...i transfer 50 kb/s :).
Jeeeheeejj !!!!!

26.10.2004
23:20
[43]

Coy2K [ Veteran ]

hannibal2 >>> piszesz serio czy tylko sarkastycznie ? :)
to oczywiscie nie moj screen ale zawsze uwazalem ze na screenach nfsu2 wyglada wprost ochydnie :) rozmazane niskiej rozdzielczosci tekstury, swiatlo na furach odbija sie sztucznie i ten pikselowaty asfalt...:)

26.10.2004
23:21
smile
[44]

Coy2K [ Veteran ]

piokos bo pierwszy screen to wczesna wersja alpha Undergrounda 3 na enginie Dooma 3 ;-))

26.10.2004
23:22
[45]

Bdx [ Senator ]

no to teraz czekamy na wysyp wątkow o demku nfsu2 przez napaleńcow co w całym tym zamieszaniu nawet nie poraczą się wyszukiwarką :)
po co wyszukiwarka, przecież jest wątek o NFS 2 :p

218MB u mnie.. :p

26.10.2004
23:24
smile
[46]

piokos [ ]

screen z gry jest paskudny nawiasem mówiąc (brzydka bitmapa coś na kształt miasta, tekstury w lowresie).
i na dodatek ten lodoasfalt, skąd oni go wytrzasnęli, tak nie wygląda mokra nawierzchnia


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-26 23:22:51]

26.10.2004
23:24
smile
[47]

Coy2K [ Veteran ]

Bdx jasne, ze jest...ale kazdy chce miec SWÓJ oficjalny wątek :))

26.10.2004
23:26
smile
[48]

Bdx [ Senator ]

..no właśnie :/

:p

26.10.2004
23:28
smile
[49]

Weakando [ Senator ]

Jak ktoś już ściągnie, to pięknie proszę o pierwsze wrażenia i może jakieś screeny :D Żebym wiedział czego mam się rano spodziewać... :)

26.10.2004
23:29
smile
[50]

zbm [ Flash Gordon ]

ej nie ściągać bo zapychacie mi serwer (juz nie mam 100kb/s tylko 71 -_-)


^^

26.10.2004
23:30
[51]

Dagger [ Legend ]

Idzie jak krew z nosa - chyba sie na BT przerzucę

26.10.2004
23:32
[52]

donzoolo [ Senator ]

polecam tan link tez!

Sorry, zakazany link :)


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-10-26 23:32:09

26.10.2004
23:33
smile
[53]

CHESTER80 [ no legend ]

A ja mam limitowane łącze i transfer rzędu 1 kbs !
Szlag mnie zaleje !

Ja też proszę o screeny i wrażenia !

26.10.2004
23:34
smile
[54]

piokos [ ]

donzoolo => jesteś tu ponad 2 lata i jeszcze nie wiesz że łamiesz regulamin?

26.10.2004
23:35
[55]

donzoolo [ Senator ]

z wrazen z fulla - na wgs gralem - 'fizyki' jazdy duzo nie zmienili, no i to w sumie bardzo dobrze, bo ta z jedynki byla bardzo grywalna, miasto/a sa duzo wieksze i ciekawsze... samochody bardzo dobrze zrobione... niestety nie dane mi bylo wglebic sie w swiat tuningu... :) nie moge sie doczekac juz... idzie mi z piekla 81 kb/s

26.10.2004
23:38
smile
[56]

tigerkb [ Konsul ]

Już leci ;) 50kB/s = 2h ale napewno warto będzie ;D

26.10.2004
23:39
[57]

donzoolo [ Senator ]

sorry, nie wiedzialem ze te 2 linki co dalem sa zakazane :)

26.10.2004
23:43
smile
[58]

Jerryzzz [ Senator ]

Jak sobie pomysle, ze wroce jutro ze szkoly (tym razem urwe sie trzy godziny wczesniej :P) i bede gral w U2, to mi sie mokro w majtkach robi :P

26.10.2004
23:44
smile
[59]

zbm [ Flash Gordon ]

jak sobie pomyśle ze nie pójde spać (a jutro na 8) to też mi sie robi ... :)

26.10.2004
23:45
smile
[60]

Kune [ TYCHY ]


Jeszcze 13 minut i dokladnie 100 mb... czemu to tak wolno sie sciaga.... szkoda mi wyl torrenta, ale jestem tego coraz blizszy... grrrrr....

26.10.2004
23:46
smile
[61]

CHESTER80 [ no legend ]

Jerryzzz --> Dlatego właśnie Pampersy powstały !

26.10.2004
23:47
[62]

snopek9 [ Legend ]

Kune --->mi tez sostało 13 ...ale godzin wiec nie narzekaj.

26.10.2004
23:49
smile
[63]

Jerryzzz [ Senator ]

Pozostalo 8 godzin :)

Czester ---> A kupisz mi jedna paczke? :P

26.10.2004
23:49
smile
[64]

Forgotten [ Pretorianin ]

Need for Speed Underground 2 Playable Demo[\b]
Filesize: 344.3 MB
File-Type: application/zip
Hosted since: 26/10/2004 19:55
Downloads: 23387 time(s)
Traffic: 61.4 Terabit

huh, imponujace :) 4 godzinki i juz 25 tys. chetnych ;]

26.10.2004
23:49
[65]

piokos [ ]

a mi 13 dni, aż gazetka jakaś wyjdzie


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-26 23:47:50]

26.10.2004
23:52
smile
[66]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hehe zgadnijcie czego już 56% zassałem. :]

Rany ale sie najarałem tą dresiarską grą :] ŁAAAA!!!! JA CHCE GRAĆ!!!!! TERAZZZ!!! nie ma tego dzieś na necie w... kurna..
..Flashu??????????? nie wiem... :)))

26.10.2004
23:53
smile
[67]

piokos [ ]

KaM1kAzE® => sądząc po Twoim podnieceniu chyba jakiegoś pornosa ściągasz

26.10.2004
23:55
smile
[68]

Kune [ TYCHY ]

2 minuty i jazda!!!!!!!!!!!! JUPI!!!!!!!!!!!!!!!

26.10.2004
23:55
[69]

Jerryzzz [ Senator ]


piokos ---> Podnieceni Kamyka ta gra to NIC w porownaniu z moim podnieceniem ta gra ;)

26.10.2004
23:57
smile
[70]

zbm [ Flash Gordon ]

T minus 14:00 and counting

26.10.2004
23:58
smile
[71]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

piokos ---> pornusów to ja c mam dostatek, nie potrzebuje nastepnych. Wogóle ich nie potrzebuje. Chcesz to ci jakieś 60GB prześle na mejla! (serio!)

A kurna DAWAĆ UNDERGROUNDA 2 MI TU JUZ!!!!!! AAAARRRRGGHHHH!!!!! :)))
______________________

Spoko zaraz palne se w łeb patelnią tefal ze wskaźnikiem rozgrzania ze az sie teflon posypie to mi przejdzie :)))


ŁUUUUUUSSAAAAAAA......

26.10.2004
23:59
smile
[72]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

wykorzystam twoja chwile podniecenia i poprosze o jakis ;)

27.10.2004
00:03
smile
[73]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

podaj mi mejla to ci całą liste prześle :) do wyboru do koloru. Kurna jestem w takim nastroju ze mogłbym ci je osobiście przywieźć wszystkie! :))))

YUPI!! NFSU2 !!! HURR... *!!!!PAMMMMMMMMMM!!!!!*

AŁAAA!!! nabiłem se Gooz' a...... ! :))

____________

P.S.

Sory wiem ze mnie pogło doszczetnie... jakiś zastrzyk adrenaliny przeżywam... nomanie no! :)

27.10.2004
00:05
smile
[74]

piokos [ ]

KaM1kAzE® => <=-- bE CooL --=> ™

27.10.2004
00:05
smile
[75]

ronn [ moralizator ]

Ehhh... gdyby nie koniec limitu, juz bym gral, ale sam sobie jestem winny.. od listopada 25gb :)

27.10.2004
00:06
[76]

Jerryzzz [ Senator ]

Kamyk ---> BeeR GooD :D

P.S. -- sorki za off-topic :P

27.10.2004
00:06
smile
[77]

ronn [ moralizator ]

Trudno.. zaryzykuje.. sciagam :D

27.10.2004
00:07
smile
[78]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Coś wolno mi sciąga. Jakieś 100 kB/s ;)

27.10.2004
00:07
[79]

Kune [ TYCHY ]

Ale teraz moj DAP dal dupy!!!!!! Laczyl 10 czesci w jedna 10 minut :| teraz wlasnie rozpakowywuje sie plik, aby mozna bylo przejsc do glownej instalacji.... czekam... czekam :P i zaraz mykam grac :D

27.10.2004
00:08
smile
[80]

zbm [ Flash Gordon ]

T minus one minute and counting

prepare to launch...

<drinkuje>

27.10.2004
00:12
smile
[81]

CHESTER80 [ no legend ]

ronn --> To samo mogę powiedzieć. Tyle że ja załatwiłem 20GB w 5 dni...
Ale demko ściągnę już za kilka dni.

27.10.2004
00:12
[82]

zbm [ Flash Gordon ]

wymaga 615 miejsca na dysku (na instalke)
ale dodatkowo rozpakowuje sie gdzies a potem dopiero install :)

70% instalacji

27.10.2004
00:13
[83]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

zbm napisz jaką masz konfiguracje sprzeta i potem jak Ci to chodzi.

27.10.2004
00:14
smile
[84]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

qrde normalnie wyscigow szczurow :) a ile juz masz procent, a jaki transfer :P

27.10.2004
00:17
smile
[85]

Kune [ TYCHY ]


INSTALACJA!!!!!!!!!!!!! YEAH!!! juz tak nie wiele dzieli mnie od grania :D

27.10.2004
00:18
smile
[86]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zawsze gierka moze sie wykrzaczyc :P

27.10.2004
00:19
[87]

Kune [ TYCHY ]

nie zapielo mi photo... moze teraz da rade... mam juz 73% instalki :D

27.10.2004
00:20
[88]

Jerryzzz [ Senator ]

Czyli jesli mam 250 MB na C:/ to nie instalne tego? :|

27.10.2004
00:20
smile
[89]

Kune [ TYCHY ]

minimalne wymagania z redame:
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
===========================
Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,
or XP Home operating system
Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher
32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a
supported chipset (see below)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
900 MB of HD space
8X CD-ROM

For Online play a Network card is required for broadband connectivity

This game requires DirectX 9.0c

If this is a Demo Disc you can find DirectX 9.0c in the follwing folder:
DirectX\DXSETUP.EXE


No i karta min. GF2... no to na tyle ja mykam grac :P slodkich snow :D

27.10.2004
00:20
[90]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie no gra raczej wybierze sobie wolna partycje... chyba :)

27.10.2004
00:21
smile
[91]

piokos [ ]

*blue screen* *blue screen* *blue screen* *blue screen* *blue screen* *blue screen*

Jerryzzz => skasuj pagefile i rozpakuj :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 00:20:36]

27.10.2004
00:25
smile
[92]

Kune [ TYCHY ]


no i kurrrrr.......... [bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu] stery do tej gry mi nie podchadza :( wl. sie gra, monitor gasnie i tyle z tego ;( [ bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu]

nie mam sil... rano z tym powalcze :( Milego grania.... ;( moze teraz screen z instalki zaskoczy
dobranoc papa

[ bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu bluzgu]

27.10.2004
00:25
smile
[93]

pisz [ nihilista ]

mi się ściągnie za 15 minut, ale ponieważ grałem na targach i nie zrobiła takiego wrażenia zostawie sobie granie po lanie na jutro :>

27.10.2004
00:28
smile
[94]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

76%, 18,3 Kb/s, 20:25sec.

THE FINAL COUNTDOWN!!! :)

Ojjj nie pośpie dzisiaj :) nie ma baciora! :)

27.10.2004
00:28
[95]

TeadyBeeR [ Legend ]

Mi sie sciagnie za gdzinke, wiec pogram rano.

Multi jest tylko na LAN czy mozna po TCP/IP?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 00:27:07]

27.10.2004
00:29
[96]

Jerryzzz [ Senator ]

Kurde, wezcie nie straszcie niebieskimi ekranami :| Zasysaliscie z Piekla?

27.10.2004
00:35
smile
[97]

Kune [ TYCHY ]


No to kapa... jest w katalogu z gra plik bat o nazwie SAFE MODE, ale mi to nic nie pomogla :( tylko emocji na marne... nie chcem i sie z tym grzebac... poczekam do rana czy ktos mial tez takie problemy.

Jeryzzz --> ja ssalem z EA, spoko szlo od 135 - 165 kb/s.

TeadyBeeR ---> Demo niestety tylko on-line z tego co pisze w drugim watku :)

CO Z TYM OBRAZKIEM... grrrr....

tam pizse ze trza miec directx 9.0C!!

27.10.2004
00:38
[98]

zbm [ Flash Gordon ]

wszystko na maksa i 800x600 i trche zacina (ale na poziomie jedynki)

mam athlon 1600 512 ddr i gf4t4200

siedze na necie jako GOLzbm (co ciekawe nie chciał mi użyć starego konta -_-)

nie moge jeszcze o wrażeniahc opowiadać bo ide grać na multi strasznie wkręca w kazdym razie :)

ściągać ściągac
:D


27.10.2004
00:39
[99]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

na pewno jest single

27.10.2004
00:40
[100]

snopek9 [ Legend ]

Kune -->nie ma map do singla ?? napewno bo jak tak to ja nie sciagam

27.10.2004
00:45
smile
[101]

gotenssj4 [ Pretorianin ]


na tym co w podpisie 800x600xmax (tylko standardowo przy ustawieniu HIGH wlancza AA to wyłaczylem ; ) ) i spoko chodzi

Singiel jest jezdzimy po miescie i szukamy przeciwnikow lub zapisujemy sie do wyscigu; )

27.10.2004
00:45
smile
[102]

zbm [ Flash Gordon ]

jest single jest jest, a teraz musi byc bo cos serwer EA padł :P

27.10.2004
00:47
[103]

zbm [ Flash Gordon ]

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

nie dziwne ze mi skakało troszke, grałem na AAx8 (na moim dziadku :)

haha

27.10.2004
00:47
[104]

Jerryzzz [ Senator ]

Kurde, ale nie moge sie doczekac - wstane z lozka a tam... UNDERGROUND 2 :P Jeszcze 4 godz. 30 minut :P

27.10.2004
00:50
[105]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

serwer EA nie padl, u mnie wyciaga stabilne 50KB/s

27.10.2004
00:59
smile
[106]

zbm [ Flash Gordon ]

Stranger --> chodzi mi o to żę "usługa gry On-Line nie jest dostępna" :)

coś im juz nawaliło -_-

i nie mgoe wejść na multi, jak ja sie terz bede woził ze znajomkami z GOLa :P

27.10.2004
01:01
[107]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

co za bzdury gadaliscie z ta instalacja na C :) mozna wybrac sobie katalog do rozpakowania (kliknac trza na Browse)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 00:59:10]

27.10.2004
01:10
[108]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

mały screen z demka :)

27.10.2004
01:14
[109]

SnT [ MokumManiac ]

92 % !!!! :)...tylko jedyne co mnei marwi to ot że nawet jak juz sie sciagnie (ok. 9min...) to nie bede miałgdzie zainstalowac :P - D:\439 mb; C:\ 87,7 mb :D
trzeba bedzie zrobic pozadki ;P.

27.10.2004
01:37
[110]

SULIK [ olewam zasady ]

A moze ktos powiedziec gdzie na stronce EA jest to demko ??

27.10.2004
01:37
[111]

zbm [ Flash Gordon ]

hyhy odkryłęm juz wszystkie sklepy ukryte :D

świetna bedize gierka (o ile bedize tryb freeroam w multi bo jak znowu dadzą wyścigi to ... nie kupie gry -_-)

tryb freeridowy przypomina bardzo Midnoght Club2


wyścig normlany to żaden probelm

Drift wymaga nieco innego podejśćia
teraz to est otwarta trasa z autami cywilnymi :)
zauważyłęm też, żę czeste naciskanie recznego daje kiepskie drifty (nie jak w 1) :)
trzeba ślizgać go na obrotach

co do tego ładującego sie NOSu

w zasadzie nie ma z tym problemu bo poza kilkoa podskokami raczej ciezko napełnic butle
(gdyż poślizgi punktowane w wyścigu = ostatnie miejsce :)

to tyl ide spać zara


screen jeden --> taki nitro a la szybcy i wściekli 2 (gazem w tłum, czyżby wąglik:)

27.10.2004
01:42
[112]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ZAPRASZAM DO GRY :)
Jestem jako StrangerGOL, haslo GOL

27.10.2004
01:58
[113]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dzieki za gre zbm, Goofy23, Falcon :) ide spac :) moze jutro sie jeszcze poscigamy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 01:56:32]

27.10.2004
02:02
[114]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

fajnie było ;) pozdrawiam

27.10.2004
02:03
[115]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

hehe niezle mi sie udalo w tym wyscigu :) przez drugie okrazenie ostatni a dopiero na ostatniej prostej udalo mi sie wyjsc na prowadzenie :)

27.10.2004
02:06
smile
[116]

Jerryzzz [ Senator ]

Obiecalem dla Stranger'a (k***, chcialem powiedziec: "Stranger'owi"), ze poscigamy sie jutro wieczorem :P

27.10.2004
02:07
[117]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

postaram sie byc, haslo to samo co wyzej :)

27.10.2004
02:08
[118]

Jerryzzz [ Senator ]

Stranger ---> A mozesz mi powiedziec, jak sie mniej wiecej odbywa dolaczanie do sieci? ak wyszukac uzytkownika?

27.10.2004
02:44
smile
[119]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Stranger ---> jutro sie ścigamy :) ja wracam po 22giej dopiero, ale przecież w nocy sie najlepiej pyka, nie? :) Wow, jestem pod wrażeniem... i to głębokim :) Online wymiata! :) jeno ta trasa kreta... :/ co chwila w powietrzu :)

Skad bede wiedzial który to twój serwer?

Pozdrawiam. GoodNighT! :)

27.10.2004
02:46
smile
[120]

Jerryzzz [ Senator ]

Kamyk ---> Ty lepij screeny daj! :P A nie napedzasz smaka dla mnie :P BeeR GooD ;)

27.10.2004
03:30
smile
[121]

MasterDD [ :-D ]

yeah, w koncu ! :D

juz zasysam, ~ 300 kb/s , za 15 minut sobie popykam :D
do zobaczenia... kiedys tam :D

27.10.2004
07:26
[122]

donzoolo [ Senator ]

ja pierdziele.... dlaczego musze do skzoly wychodzic juz....:/

27.10.2004
07:27
smile
[123]

..KmP.. [ Designed by AI ]

dopiero przed chwilą zacząłem ściągać - leci z 75KB/s.
nie mogę się doczekać ! :>

27.10.2004
08:38
smile
[124]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

demko jak to demko ... bez zadnych rewelacji ... trza czekac na fuul ver. i wtedy oceniac :/

mi sie srednio podoba ... 1 czesc mi sie bardziej podobala ... - no ale mowie czekam na pelna wersje do ostatecznego werdyktu :)

27.10.2004
10:48
[125]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Dobra, bede dzisiaj po 22:00 jako StrangerGOL, zablokuje sesje haslem tak zeby tylko GOLasy trafily :) Haslo - GOL

27.10.2004
11:04
smile
[126]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ssię - idzie z 80 kb/s

27.10.2004
11:07
[127]

piokos [ ]

Stranger jaką masz kartę graf?

27.10.2004
11:13
[128]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

GF4Ti4200 i tak to wyglada, sorry za miniaturke, ale juz podsylalem to zdjatko Jerryzzzowi na gg :) w 1024 czasami przyskakuje, w 800 superplynnie

27.10.2004
11:29
smile
[129]

kurzew [ Demon Driver ]

ściąciągamy, gramy, i na full wersje czekamy!!! :]

27.10.2004
12:06
smile
[130]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

aha scigam sie tylko na Reverse bo jest prostszy :P

27.10.2004
12:07
[131]

KingSize_ [ Pretorianin ]

jakby ktos jeszcze linku nie znalaz :P mi stad lecialo 190 kilo :)))

gralem i powiem ze zajefajna gra :D

chodzi na 800mhz, gf256 32mb, 128 ram :] ofc na low detail ;]

27.10.2004
12:18
smile
[132]

piokos [ ]

Stranger => myślałem że masz Radka, bo są problemy ze sterami

strasznie kręta ta trasa, nonstop bandy zaliczam :/

27.10.2004
12:20
[133]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

trza korzystac z recznego :) to nie to co Juiced czy GT, spokojnie mozna wyjsc z prawie kazdego poslizgu :)

27.10.2004
12:23
[134]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

aaaaaaaaaaaaa
ja ja chce juz terazzzzz
kurde z ea ssie tylko 50kb/s
jak na mozliwosci mojego lacza (0.5mb/s)
to troche malo...
dawac mega fast linka!¬!

27.10.2004
12:29
smile
[135]

piokos [ ]

Stranger => popykamy? :)

a może ktoś jeszcze chętny?

27.10.2004
12:31
smile
[136]

..KmP.. [ Designed by AI ]

ja mogę popykać :P

27.10.2004
12:31
[137]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ja teraz pracuje :) bede po 22:00

27.10.2004
12:32
[138]

piokos [ ]

założę pokój piokosGOL (taka jest nazwa pokoju jak się ją zakłada, tzn. po ksywce?), hasło gol

lobby mi się nie podoba, nawet pogadać nie dadzą :/

Stranger => marnujesz się ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 12:33:44]

27.10.2004
12:51
[139]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a wy przypadkiem nie powinniscie byc w szkole/na uczelni/w pracy ;) ?

27.10.2004
13:01
smile
[140]

piokos [ ]

yyyyy...... nie, seminaria od listopada :P :)

27.10.2004
13:02
smile
[141]

..KmP.. [ Designed by AI ]

ja mogę się ścigać teraz ;)
tylko co i jak. ;D

27.10.2004
13:11
[142]

PikiMar [ Pretorianin ]

Ja mam 130kB/s :)
A sciagac mozna z GOL-a :), zawsze sciagam ze szwecji.<

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-10-27 13:51:58

27.10.2004
13:13
[143]

piokos [ ]

młody Centurionie FAQ poczytaj, 2 lata na forum i jeszcze się nie nauczył


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 13:11:32]

27.10.2004
13:34
smile
[144]

Maxblack [ Konsul ]

No ja powinienem być w szkole... poszedłem na wagary, niestety Empik na rynku w Krakowie był zamknięty, więc się zmyłem do domu... no i już mam 50% nfs'a :D.

27.10.2004
14:37
[145]

SnT [ MokumManiac ]

Ściągało się dokładnie 2 h 4 min 54 sec :D.
Miejsce się znalazło (zapomiałem że mam jeszcze na dysku 3 razy ukonczone Suffering :D) - zainstalowało sie bez problemu - intro zabija - suuper :). Wchodze do menu-> opcje wszystko na full -> odpalam free r. iii...wszystko czarne widze tylko światła :|. No ale po chwili kapnołem się że to przez Anti Aliasing :P. Gierka smiga w 640x480 ze wszystkim (poza Anty alisaingiem) na maxa (Radeon 9200 SE, Athlon 2.0XP+, 256 ddr, WinXP) - gra się bosko - jazda autem sprawia jeszcze wieksza radoche niż w pierwszej czesci, bosko sie pali kapcie, kręci 360tki...a hydrauliczne zawieszenie już w ogóle zabija :). Świetny pomysł z tym szukaniem racerów i sciganiem się z nimi - a sklepy to już w ogole bomba :). Graficznie jest ślicznie, kolorowo (czaem az do przesady). Jedynie mam mieszane uczucia co do dwoch rzeczy: Drift z autami "cywilnymi" - srednio mi ten pomysł leży...no ale moze sie przyzwyczaje. A droga sprawa - nei podoba mi się pomysł z napelnianiem" NOS'a punktami. No ale podczas normalnego wyscigu i tak sie tego nei wykozysta :).
Co do dźwięku: dźwięk silinka - jest przecudowny :)...sczegolnie w tym żółtym i czerwonym Nissanie :) (btw. ci co jeszcze nie odwiedzili sklepu z bajerami do auta to proponuje to ja knajszybciej zrobic i zobaczyc jak fajnie wygladaja wnętrza samochodów :)...i jak się otwierają dzrzwi/maski/klapy...). Pozostałe dzwieki (NOS, poslizgi itp) - równiez emejzing. Muzyka...Hmmm ta w demie mi średnio leży. W zadnym z nich nie czuc tego "powera" co w sciezce do pierwszej czesci (rancid, crystal methods, asian dub foundation....).
Na pełną wersje czekam z niecierpliwością - a teraz wracam do dema :).

27.10.2004
14:39
smile
[146]

ronn [ moralizator ]

Ustawilem wszystko na maxa i o dziwo, chodzi dobrze, choc graficznie nie powala (nie jest tez zle)
Troche pogralem, jakos mnie nie wciagnelo strasznie, ale to tylko demo i ze wzgledu na ograniczenia, nie mialo za bardzo jak :)
Jezdzi sie przyjemnie, a to najwazniejsze :)

27.10.2004
15:14
[147]

ronn [ moralizator ]

Swietne sa te teksty o bezpieczenstwie na poczatku :) Mozna sie niezle posmiac. A wracajac do gry, nowy drift jest jakis taki.. sredni. Lipny pomysl, zeby przeprowadzac go w normalnym ruchu ulicznym. Nie wiem, czy kazdy wyscig ma tak wygladac, jesli nie, to da sie to przebolec.

27.10.2004
15:17
[148]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ja go szczerze mowiac jeszcze nie testowalem :) Wole normalna jazde. Mogli zamiast niego dac przykladowego Sprinta albo Outrun do multi.

27.10.2004
15:30
[149]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

dajcie linka !!! ale dokladnego do pliku i zeby byl szybki bo moje lacze sie marnuje jak leci 60kB/s

27.10.2004
15:33
smile
[150]

ronn [ moralizator ]

I jeszcze screen. Tak sie prezentuje gra -->

27.10.2004
15:35
smile
[151]

Glenn [ Konsul ]

ronn --> czy mogę zapytać jaką masz kartę graf.?

27.10.2004
15:39
[152]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Będe się mógł dołączyć tutaj do gry ? Jeśli ktoś będzie grać na sieci, oczywiście.

P.S. Sorry, że dałem link ale myślałem że do oficjalnej strony będzie można :P

27.10.2004
15:40
[153]

ronn [ moralizator ]

Radeon 9800 Pro. Smiga calkiem dobrze, jak na razie problemy mialem tylko z Doom'em.

27.10.2004
16:46
smile
[154]

Coy2K [ Veteran ]

moje wrazenia z dema... ogolnie to duzo osob sie podnieca a prawda jest taka, ze demo jest co najwyżej średnie...grafika bez rewelacji, a grywalność ? no wlasnie, przecież Underground zdobył popularnosc dzieki tuningowaniu fur, demo "dwojki" tego nie oferuje a bez tego to tylko zwykla scigalka z cukierkowa grafiką

27.10.2004
16:57
[155]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

to ja zasysam dmko - pozniej zapodam jakies fajne screeny

27.10.2004
17:02
smile
[156]

donzoolo [ Senator ]

Coy----------> To widocznie na slabych ustawieniach zes gral ze grafa ci sie nie podoba... :)


a jak ktos wspomnial, dziwke silnika 'zoltego' zabija :)

27.10.2004
17:26
[157]

rg [ Zbok Leśny ]

ech... i znowu to samo: roznica framerate'u miedzy 800x600 a 1280x1024 jest niewielka, za to jak tylko doda sie detali...

Coz - chyba jednak bede musial przytrzymac torche kasy na nowa grafike... :/

27.10.2004
17:38
smile
[158]

MichUUUs [ Pretorianin ]

heh ... 23% i jeszcze ok. 2h ,tylko po to aby zobaczyć czy mój sprzęt da sobie radę :P do 16 listopada jeszcze 20 dni :P

27.10.2004
17:49
smile
[159]

piokos [ ]

Coy ma rację, grafika nie olśniewa (1024, max detail, max AA).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 18:30:05]

27.10.2004
19:43
[160]

Coy2K [ Veteran ]

dlaczego tak jest ze ZAWSZE gdy krytykuje oprawe wizualną gry to znajdzie sie ktoś kto powie, ze gralem na słabych ustawieniach ? no wiec donzoolo nie gralem na slabych tylko na maksymalnych ustawieniach w 800x600 i dziwilem sie ze mi lekko przycinalo, jak sie okazalo mialem AAx8S i 8xAnizo po zmianie na AAx4 i Anizo na x4 chodzilo płynnie juz w 1024x768...
no ale nie ma sie co czarowac, grafika wysokich lotow nie jest. Fury mogly byc lepiej wymodelowane, momentami odbicia od karoserii uswiadamiają ze nie są tworzone dynamicznie, bo dlaczego gdy przejezdzajac obok neonu, ten odbija sie od dolnej partii zderzaka ale od szyb czy dachu juz nie ? tekstury sa niskich rozdzielczosci niestety, gdyby nie ten AA to chyba nie bylo by nawet "srednio".

27.10.2004
19:47
smile
[161]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ufff - popierdzielam nissanikiem

27.10.2004
20:10
smile
[162]

eJay [ Gladiator ]


Coy2K----------------->Wylacz Enhanced Contrast w opcjach:) To psuje caly efekt. Zreszta w GTA tez nie bylo jakiejs super grafiki, gdyz miasto bylo bardzo duze, a wymagania przy super grafice bylyby niesamowite. Tak samo jest tu. To tylko demo:)

BTW. do wypowadania sie o grze zapraszam tutaj:

27.10.2004
20:27
[163]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Nie zapominajmy, że gra wychodzi równocześnie zarówno na PC jak i konsole... przez co wiaże się to z ograniczeniami ze strony konsol, fakt faktem EA mogłoby poprawić grafikę itp. w ver. PC, ale jakie jest te EA każdy wie, na kasę leca chłopaki :)

P.S. Mam już 94% dema, niedługo podzielę się wrazeniami

27.10.2004
20:33
smile
[164]

thunderbolt [ Konsul ]


ej zazuccie ktos jeszcze raz linka z demem u2 bo ten na poczatku ktos chyba usunol hehe :D

27.10.2004
20:38
smile
[165]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja mam ciagle (w grze sieciowej) Connecting to EA server, jak nacisne cancel, a potem No, to wskakuje mi connecting to lobby i nic sie nie dzieje :/ Help!

27.10.2004
21:15
smile
[166]

Raziel [ Action Boy ]

po co demo, skoro jest to zaraz sie fulla ściagnie

27.10.2004
21:15
smile
[167]

Dagger [ Legend ]

Ktoś miał problemy z czarnym ekranem po przełączeniu na wyższą rozdzielczość?
Czyżby gra wymagała konkretnych sterów pod Radki?

27.10.2004
21:17
[168]

Coy2K [ Veteran ]

eJay tyle ze w GTA3 wiązało się to z CAŁYM miastem...tam nie tylko jezdziles, poza tym byla ogromna interakcja z otoczeniem, a tu ( nfsu ) mamy zamkniete trasy, brak uszkodzen ( chocby wgnieciona maska ), a całe miasto wygląda jak las vegas. Tak w ogole..co my porownujemy ? toż to dwie rozne gry...to ze w GTA3 są samochody nie znaczy ze stawia się ją na rowni z nfsu.
Zdania nie zmienię, ale pocieszam sie ze to tylko demo i grywalnosc ( głownie tuning ) mam nadzieje nadrobi słabą grafiką

27.10.2004
21:20
[169]

ronn [ moralizator ]

Zgadzam sie z Coy2k poza tym, ze raczej bedziemy mieli dostep do calego miasta w jednym z trybow. Grafika jest srednia. Ani zla, ani dobra. Jesli gra jest ok, to mi srednia, a nawet dosyc slaba grafika nie przeszkadza.

27.10.2004
21:29
smile
[170]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Bluzgu bluzgu bluzgu

CHodzic chodzi, z tym ze jak odpalam z anty lasingiem to widze czarny ekran i tylko swiatla. Bleh, ma ktos pomsyl czemu?

Radek 9800 pro, bartek 2500, stery oryginalne catalysty 4.9, w opcjach sterownika probowalem i antilasing uzstawiac na sterowany rpzez aplikacje i na x2, x4 i x8. Nc nie pomaga... MA ktos jakis pomysl? Powiem ze na krawedzi ekranu lewej i górnej prześwituje kawalek normalnego obrazu, ale cala reszta jest czarna i tylko światla widac.
No i kolejny problem.... swiatla ( te poprowadzone po bokach samochodu aby aldniejw ygladal) przeswituja rpzez bryle samochodu. Bleh bleh bleh, nie lubei jak cos sie gryzie z moja cudowna karta graficzna :/

27.10.2004
21:30
[171]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Jesli ktos chce zagrac to zapraszam - jestem jako StrangerGOL, haslo gol

27.10.2004
21:31
smile
[172]

ronn [ moralizator ]

Tez mam 9800. Wszystko chodzi idealnie. Zainstaluj sterowniki z :

27.10.2004
21:37
[173]

Dagger [ Legend ]

==>ronn
Raczej https://www.omegadrivers.net/

27.10.2004
21:55
[174]

ronn [ moralizator ]

Dagger -->

Heh, faktycznie jakos tak mechanicznie wpisalem.

27.10.2004
21:57
smile
[175]

donzoolo [ Senator ]

coy---------> No to nie wiem czemu nie spodobala ci sie oprawa graficzna, skoro grales na pelnej opcji :) Wiadomo, ze o gustach sie nie dyskutuje, wiec porzucmy ten temat...:)

27.10.2004
22:38
[176]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

co jest, nikt w Sieci nie gra? jak na razie wpadlem tylko na piokosa :/

27.10.2004
22:39
smile
[177]

Hellcat [ Legend ]

Ja przed chwilą skończyłem partyjke z KmP-em :)

27.10.2004
23:02
smile
[178]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Stranger ---> jak was znaleźć?!?!?!? szukałem i nie znalazłem :((((

POMOCY! !!

27.10.2004
23:03
[179]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dobra ja bede za chwile - StrangerGOL, haslo - gol

edit: qrde, mam pecha, albo trafiam na takich, ktorych udaje mi sie zdublowac (na 3-4 okrazeniu) albo na gostkow, ktorzy odstawiaja mnie juz na starcie :) gdzie sa srednio zaawansowani?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-27 23:51:47]

28.10.2004
01:35
smile
[180]

Jerryzzz [ Senator ]

Zalujcie, ze Was z nami nie bylo :P

28.10.2004
01:35
smile
[181]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Jeahh! Bounce'owanie samochodzikiem :) Fajna rzecz :]

Starnger ---> sory za to ze dalem sie dublować, ale stresy ze sprzetem mialem, np zwiecha na 2sek... :/...

28.10.2004
01:35
smile
[182]

Jerryzzz [ Senator ]

Kamikaze jest genialny :D

28.10.2004
01:41
smile
[183]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

e tam genialny... raz mi sie udalo na podskokach HANG TIME'a dostać --> czyli coś takiego jak długo w powietrzu lecisz :) Ale to przez przypadek i tylko raz ...

All ---> Gra ktoś jeszcze????

Jestem Kam1kazeGOL i moje roomy (jak stoją) mają hasło: gol. Zapraszam!

28.10.2004
01:48
smile
[184]

Jerryzzz [ Senator ]

Moje "rumy" podobnie jak kamyka maja haslo gol. A ja jestem JerryzzzGOL :P

28.10.2004
01:48
smile
[185]

Jerryzzz [ Senator ]


28.10.2004
08:05
smile
[186]

??? [ tomi_boss ]

alexej ---> tez tak mialem , pomogly catalysty 4.10

28.10.2004
17:25
smile
[187]

donzoolo [ Senator ]

Moze dzis ktos bedzie jeszcze chcial zagrac, to i ja bede moze mial troche wolnego czasu....:)


fajne screeny wyszly :)

28.10.2004
17:38
smile
[188]

ronn [ moralizator ]

Olalem te wysicigi i sobie po prostu jezdze po miescie. Najbardziej przeszkadza mi to, co w jedynce, czyli 'kolory'. Lepiej gdyby wydali 2 czesc Porsche :)

28.10.2004
18:20
smile
[189]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ale w singlu jest pewien wkurzający błąd.... jak sie scigasz to kurna czasem koleś usilnie próbuje w ściane wjechać i trzeba go recznie wypchnąć na droge zeby dalej sie z nim ścigać.... :)

28.10.2004
18:23
smile
[190]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

**wypowiedz napisana do kolegi**

IMHO wersja demonstracyjna jest baaardzo przeciętna. Po pierwsze w demie nia ma Draga... Po drugie gra wygląda nieomalże tak samo, tylko że ma wyższe wymagania (tzn grafika moze i lepsza, ale otoczenie takie samo). Dalej, jedyne autko w demku to 350 z (skąd my to znamy?), i mimo że można wybrać jedno z bodajże 4 pomalowań, ogólnie model auta nie wiele się zmienił. Jest jeden nowy tryb (przynajmniej w demie), polega na tym, że jeżdząc po ulicy (szukanie w misji rozwiozane jest al'la GTA - masz mapę i zaznaczony garaż itp. - nawet w demie) wyzywasz podróżujących po niej innych "tuniningowców". Wówczas taki deliwent ucieka przed tobą (a jak go wyprzedzisz, to ty przed nim) i musi oddaliś się od ciebie na 200 m.
Co jeszcze, silnika nadal brzmią trochę jak kosiarki, a samochód zachowuje się jakby miał 100 koni.

No ale ogólnie nie jest najgorzej i będzie można trochę w to pograć. Prawdę mówiąc moja subiektywna ocena wynika bardziej z tego, że nie wiele zmieniono w stosunku do pierwszej części Undegrounda, niż z autentycznego poziomu gry.

28.10.2004
18:29
smile
[191]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Macu - fakt, masz troche racji. Jednakże gra się całkiem sympatycznie :) Ja to traktuje bardziej jako "dodatek" do NFS: Underground 1, niż jako NFSU2. :]

28.10.2004
18:32
smile
[192]

donzoolo [ Senator ]

fakt... fura moglaby miec takiego kopa ze az asfalt by zrywalo...:) tym czasem jak juz Macu wspomnial to srednie maja przyspieszenie...


a i mala errata...:) 300 ma a nie 200 :)

28.10.2004
21:17
[193]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

jakby co to bede dzisiaj po 22:00 - StrangerGOL, haslo gol

28.10.2004
21:29
smile
[194]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ja tez własnie miałem swój pierwszy raz z demem :)

Co mi sie spodobwało: oczywiscie tryb freelancera, teraz mozna do woli poprostu pojezdzić sobie swoim autem, czy to trenowac, czy zwiedziac.
Grafika podobna do jedynki, ale jak ktoś marudzi to niech wybierze drifting zatrzyma sie na wzniesieniu i popatrzy w dal na panorame mnie zachwyciły swiatła i ogolny widok na miasto z takiej oddali.
Samochodowe detale są takie jak w jedynce? hmmm chyba nie wiedza co mówią, wystaczy zerknąc na dostepne malowania w garazu i spojrzec ot chocby na felgi.. gdzie tak wygladały w jedynce? chyba tylko w marzeniach.
Wracając do samego driftingu teraz nie ma tak prosto, przynajmniej w demie jest jazda miedzy innymi samochodami, a gdyby tego mało to im blizej jakiegos samochodu wykonamy jakis manewr tym wiecej pkt. za to dostajemy :>
Mnie sie podoba prawie wszytko.. oby tylko nie było zbyt duzo HH w sciezkach, a wiecej rocka i techno wtedy w ogole bede happy.

29.10.2004
04:01
smile
[195]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hmmm.... a ktoś bedzie po 4 nad ranem? :]

29.10.2004
15:19
[196]

donzoolo [ Senator ]

Storm ------> Ale ze hip hop jest dzis chyba najbardziej popularna muzyka, wiec wydaje mi sie ze jego bedzie najwiecej :)

29.10.2004
15:22
[197]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

donzoolo ---> Wiesz, niektórzy mają szersze horyzonty niż VIVA Polska, dlatego z tą oceną popularności hip hopu mógłbyś sobie darować.

29.10.2004
16:35
smile
[198]

Jerryzzz [ Senator ]

hh wcale nie jest najpopularniejszy. Jestem za tym, aby w Underground 2 bylo podobnie jak w "jedynce": pelno ciezkich gitarowych riffow. Lostprophets, Rob Zombie, Story of the Year... Ech... To byly czasy :P

29.10.2004
19:15
[199]

donzoolo [ Senator ]

uv.impaler-------->niestety do VIVY polskiej nie mam dostepu wiec nie wiem jak to tam jest... ty zapewne jednak tak! Dodatkowo dodalem tez takie magiczne slowo 'chyba', ktore mialo znaczyc o tym ze przekonany nie jestem...

29.10.2004
19:58
smile
[200]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]

Jerryzzz -> Ja sie tak zastanawiam skad Ty ,k, wiesz co jest najpopularniejsze?

:>

29.10.2004
20:25
[201]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Nie chce was martwić ani się chwalić, ale na jakich wy gracie wymaganiach? U mnie gra wygląda "troszkę" lepiej. A na marginesie gra wymiata, super hydrauliczne zawieszenie (j,h), i dużo "miejsca" w demku :]

29.10.2004
20:28
smile
[202]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Jerryzzz - > ależ oczywiście, że jest. I musisz się z tym pogodzić. :P

29.10.2004
20:40
smile
[203]

Coy2K [ Veteran ]

heh jedynym plusem tej gry są boskie odglosy silnika, chociac z drugiej strony przerzucanie biegow brzmi jak w ciągniku

29.10.2004
20:43
smile
[204]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Coy2k >>> wcale nie ... co do wymagań to troszkę mnie dziwią ,grafika się nieco polepszyła ale gra straaasznie zwalnia u mnie na 3/4 paska bez bluru i light trails tylko 20 - 30 fps

29.10.2004
20:45
smile
[205]

Coy2K [ Veteran ]

Michuuus >>> wcale nie co ? odpowiadasz jak w przedszkolu :P
poza tym na pytanie w Twojej sygnaturce..odpowiadam: trzeba :P

29.10.2004
20:51
smile
[206]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Coy2k >>> przerzucanie biegów ;p of course <co prawda dalekie od ideału z U1 ale i tak ok ,zresztą i tak potworny ryyyk ;p silnika je zagłusza>
... co "trzeba" ?? ;]

29.10.2004
20:56
smile
[207]

Coy2K [ Veteran ]

trzeba...przeczytaj pierwszą część swojej sygnaturki i zadane pytanie retoryczne ( ktore imo nie jest juz takie retoryczne :)
a biegi... no niestety ale dźwieki jakie wydają są obciachowe :)

29.10.2004
21:00
smile
[208]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Coy2k >>> to przez tą śmieciowatą pł. główną :/ ,nf2 by się przydał bo mi się proc i ram marnuje

29.10.2004
21:54
[209]

donzoolo [ Senator ]

Coy----------> Chodzi ci o te odglosy turbosprezarek podczas przerzucania biegow? Jezeli tak, to musze cie zmartwic.... Tak nie brzmi traktor:)

29.10.2004
21:57
smile
[210]

Coy2K [ Veteran ]

donzoolo widze, ze bronisz gry na kazdym kroku :) nie no spoko gra sie naprawde przyjemnie i przyjemnie sie powerslidem wchodzi w zakrety przy predkosci 180km/h, ryk silnika wymiata, ale te "turbosprężarki" jeśli chcesz juz być taki fachowy i profesjonalny...są żenujące :)

29.10.2004
22:00
smile
[211]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Coy ---> oh! szczegóły ;p
p.s może w pełnej trochę to porawią ?

29.10.2004
22:03
[212]

donzoolo [ Senator ]

Coy------------> Nie bronie sie... Turbosprezarki tak na prawde brzmia w rzeczywistosci... :)

29.10.2004
22:04
smile
[213]

Coy2K [ Veteran ]

Michuuus powiem tylko tyle, ze jak nie poprawią to i tak kupię, bo gra sie naprawde przednio i chociaż razi mnie to ze tak stuningowane fury tak topornie łapią przyspieszenie to jednak czekam zeby podrasowac jakiego potworka :)

29.10.2004
22:21
[214]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Wiecie co wam powiem, mój tatuś :] ma warsztat Fiat etc. Kiedys przyjechał do mnie stjuningowany cienias z turbospręzarką, silnikiem 1,2 i wskaźnikiem ciśnienia w tej sprężarce. Jak odjeżdzał to go ledwo zobaczyłem. A dzwięk jest identyczny jak w U2. Czyli do 7 tys obrotów potem turbina daje dopał, bieg piosk opon i dalej. Powiem wam że ten cienias palil frote nawet jak koleś zapioł 3 bieg :] I nikt mi teraz nie powie że nie wiem jak brzmi turbosprężarka. A do tych co nie wiedzą i utożsamiają ją z traktorem n\c

29.10.2004
22:35
[215]

Coy2K [ Veteran ]

Zax >> naprawde mało mnie interesuje jak brzmi turbosprężarka, nie uwazam sie za specjaliste w dziedzinie tuningu po tym jak zobaczyłem podrasowanego Fiata. To nie jest istotne, istotne jest to, ze ten dźwięk jest ochydny...tyle mam do powiedzenia

30.10.2004
02:13
[216]

stanson_ [ sta-N-son ]

Giera wymiata, swietne odglosy silnika, grafa mi sie nawet podoba, choc to nic nowatorskiego (na moim sprzecie smiga tak, że aż powala!). Pograłem w multi, dawno sie tak dobrze nie bawiłem. Z niecierpliwoscia czekam na fulla.

I przestancie sie czepiac, jakby nie bylo NFS U 1 to byscie sie ślinili teraz na widok "dwójki"...

30.10.2004
03:21
smile
[217]

C4tA [ Junior ]

Coy2K -> boshe :D to co moowisz to zgroza ... jak mozesz czepiac sie zmiany biegow :? !?!?!? przeciez to najpiekniejszy odglos w calej grze :D ( a szczegolnie w tym srednio stuningowanym 350 ... ) jest poprostu boski a ty sie czepiasz ze odglos jak w ciagniku :( niewiem czy ogladales film 2 Fast 2 Furious ale odglosy zmiany biegow w U2 sa identyczne jak te z 2F2F czyli wg mnie super :) jesli nie ogladales filmu to obejrzyj chociaz pierwsza scene ( tam najlepiej to slychac ) :)
aha ... i pochwalcie sie swoimi czasami na circut :) moj to 50.05 :>

30.10.2004
08:34
smile
[218]

??? [ tomi_boss ]

bo polacy to ludzie ciagle narzekajacy co zostalo udokumetowane wiec sie niedziwcie :P

30.10.2004
09:41
[219]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

pomóżcieee !!!! kurna wlanczam gierke a tam czarny ekran :(((( moje stery to omegi a karta radek 9550@400/500 :(( ma ktos taki problem

30.10.2004
10:06
[220]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

wyłączyłem full-screen ati-aliasing :) i już działa hehe wszystko na full w 1024 i nic nie scina hehe pięknie kochany 9550 :) 400/500 :)

30.10.2004
10:10
smile
[221]

okix [ Ze Francesco ]

Kurr....sciagnalem to i podczas rozpakowywania pisze ze nie ma archiwum....no nie moge

30.10.2004
10:46
[222]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

coy2k--> ty masz chyba jakiś kompleks. nie uwazam sie za specjaliste w dziedzinie tuningu po tym jak zobaczyłem podrasowanego Fiata Nie uważam się za specjaliste tylko w przeciwieństwie do Ciebie WIEM jak brzmi prawdziwa turbosprężarka.

Ps. Chciałbyś mieć tak stjuningowaną fure. Chciałbyś.

30.10.2004
11:41
smile
[223]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Okix ---> prawdopodobnie ściągałes demko jakimś download managerem. A z tym sie wiąze ryzyko, że właśnie zassiesz uszkodzony plik. Więc spróbuj jeszcze raz, tylko bez download managera, tudzież nie dziel managerem na kilka części. Niech ssie pojedynczo.

Pzdr. :)

30.10.2004
11:57
[224]

Coy2K [ Veteran ]

Zax naprawde ...czekaj ...nie podpowiadaj, masz 16 lat ? heh, zawsze jak brakuje argumentow w rozmowie wyskakuje sie z tekstem "masz jakies kompleksy" :) no to Cie oswiece ze nie mam kompleksow.
Ps. nie chciałbym, moj Seat Ibiza w zupelnosci mi wystarczy

30.10.2004
11:59
[225]

okix [ Ze Francesco ]

Ja to sciagalem przez tego windowsowego "sciagacza"

30.10.2004
12:03
[226]

dziku86 [ The Cure ]

ok juz sciagnelem i zainstalowalem ,
tylko jest nissan350Z ????

30.10.2004
12:04
[227]

donzoolo [ Senator ]

okix --------> To sciagnij jeszcze raz... albo zobacz ile bajtow zajmuje twoj plik... powinno byc

rozmiar: 344 MB (bajtów: 361 025 814)
rozmiar na dysku: 344 MB (bajtów: 361 029 632)

30.10.2004
12:09
smile
[228]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

coy2k--> mam 17 lat i widziałem już więcej pięknych podrasowanych fur niż ty przez całe życie. Więc to chyba ja będe cię pouczał jak brzmi turbosprężarka. O i chyba nigdy tez nie jeździłeś traktorem skoro dlaciebie traktor brzmi jak powietrze z turbosprężarki. <hahaha> <lol> Pod tym wzgędem mogę do ciebie powiedzieć "synu co ty wiesz o zawijaniu" :p

30.10.2004
12:10
[229]

okix [ Ze Francesco ]

Ja mam SDI wiec na noc bede to musial puscic...to zajmowalo cos ok 355

30.10.2004
12:45
[230]

donzoolo [ Senator ]

okix-------> "... cos okolo 355..." - ty musisz zobaczyc ile zajmowalo co do bajta :)

01.11.2004
15:06
smile
[231]

Jerryzzz [ Senator ]

Jerryzzz - > ależ oczywiście, że jest. I musisz się z tym pogodzić. :P

KmP ---> Chcialbys :P HH to nędza.

03.11.2004
18:02
[232]

donzoolo [ Senator ]

Jerryzzz --------> Nie zaczynaj kolejnej dyskusji na temat pogladow muzycznych :)

03.11.2004
18:05
smile
[233]

Jerryzzz [ Senator ]

donzoolo ---> Ale mnie to bawi, kiedy ktos zaparcie twierdzi, ze w tekstach hh jest tyle pozytywnych przeslan ;)

03.11.2004
18:15
[234]

donzoolo [ Senator ]

w niektorych jest i to bardzo duzych, trzeba wiedziec czego sluchac :)

03.11.2004
18:17
[235]

Jerryzzz [ Senator ]


donzoolo ---> Ja sie hh nie tykam i sie nie bede tykal. Jedyne co z tego trawie (nawet bardzo) to Paktofonika :)

07.11.2004
12:13
[236]

TheAnswer [ Quetzal ]


Mam pytanie na jakicm sprzęcie gracie w Undergrounda 2. Bo mi na Pentium IV 3.00GHz i 256 Ram DDR i Geeforce FX 5200 128 na średnich detalach nawet mi się tnie. Już nie mówić na Wysokich

07.11.2004
12:29
smile
[237]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Jerryzzz - > no widzisz, trawisz Paktofonikę, która (moim zdaniem i wielu innych także) stworzyła najlepszy Hip-Hop w Polsce. A jeżeli lubisz PFK, to znaczy, że nie lubisz HH, bo albo jesteś uprzedzony, albo słuchałeś kiczu, jak do tej pory. EOT. :)

07.11.2004
12:44
smile
[238]

piokos [ ]

Need For Speed: Undergorund 2?
pffff :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.