GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakich stron jest waszym zdaniem za mało w polskim internecie ?

26.10.2004
12:48
smile
[1]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Jakich stron jest waszym zdaniem za mało w polskim internecie ?

Tak jak w temacie, chodzi mi o rodzaje stron (np. o grach, o muzyce itp.)
Będe wdzięczny za wasze sugestie.

26.10.2004
12:56
smile
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

o języku arabskim

26.10.2004
12:58
smile
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

O grobach.

26.10.2004
12:59
smile
[4]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

O Older Babies.

26.10.2004
12:59
[5]

Dalamar [ Konsul ]

PORNO!!! [w]

26.10.2004
13:01
smile
[6]

wysiu [ ]

O Cool Candys (swietny band)

26.10.2004
13:06
smile
[7]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

o języku arabskim--> też tak uważam...

26.10.2004
13:12
smile
[8]

mega-wazelina [ Legionista ]

darmowe mp3, darmwe pornole itp.

26.10.2004
13:14
[9]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

o elementach fallicznych w malarstwie rembrandta

26.10.2004
13:16
smile
[10]

ssummoner [ Nagi Golas ]

O wysiu.

26.10.2004
13:17
smile
[11]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

VisusAugustus--> No, też tak uważam...
Ps: Bez takich jaj...

26.10.2004
13:19
[12]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

...o mnie.

26.10.2004
13:20
[13]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

stron jest az za duzo.... sa zle zrobione, nudne i nie maja ciekawych informacji, zeby obecnie cos szybko znalezc na konkretny temat to ma sie z glowy przynajmniej godzine, ciagle wertowanie smiecia

26.10.2004
13:28
[14]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

co do tego arabskiego to ostatnio potrzebowalem czegos porzadnego i znalazlem tylko pdfa z ladnie opisanym alfabetem, ale nic wiecej wartego uwagi.

26.10.2004
14:57
smile
[15]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Dobra, jakich jeszcze stron waszym zdaniem brakuje, o jakiej tematyce...

26.10.2004
14:59
[16]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Niestety, nie ma nic o okresie godowym wiewiórek azjatyckich z 1872 roku.

26.10.2004
15:07
smile
[17]

wafelskate [ Noodles ]

o Beastie Boys :D

26.10.2004
15:08
[18]

iKzIvaeEr [ l33t ]

Granny/Mature niggas :P

26.10.2004
15:08
smile
[19]

mortan_battlehammer [ Legend ]

o żydo-masonerii

26.10.2004
20:09
[20]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Takich:

26.10.2004
20:35
[21]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

mi brakuje encyklopedi - sama wikipedia to za mało niestety :/

26.10.2004
20:40
[22]

sYs|yavor [ Generaďż˝ ]

Sensownych.

26.10.2004
20:40
[23]

DeVitoo [ Konsul ]

Stron zrobionych dobrze.

05.01.2005
00:58
smile
[24]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Witam.
Dzisiaj również się Was zapytam, jakich stron w internecie brakuje-chodzi mi o tematyke tych stron...

05.01.2005
01:03
[25]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

z darmowym ekshibicjonizmem
i o reniferach australijskich tez nic nie ma...

05.01.2005
01:06
[26]

DeV@sT@toR [ Senator ]

Pornograficznych, wszystkie znam na pamięć, to się robi nudne :( Help!

A tak poważnie - dobrych stron, dogłębnie traktujących temat serwisów - mamy całe mnóstwo amatorszczyzny, w każdym niemal zakresie tematycznym, ale poważnych stron - jak na lekarstwo.

05.01.2005
01:09
smile
[27]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Z dollsami na blogaski koffanych girlsuff

05.01.2005
01:16
smile
[28]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

SamFisher--> Mnie również denerwują jakieś nic nie dające blogi które zaśmiecają tylko internet...

05.01.2005
01:16
smile
[29]

Jałokim [ mniej głupoty ]

tak... dokładnie.. w sieci jest mnóstwo pierdoł nie wartych uwagi, a za mało konkretów, ale jeszcze to ujdzie. Najgorsiejsze jest to żę nie ma absolutnie NIC chociaż podchodzącego pod jakiś profesjonalizm o takiej tematyce jak Mechanika Techniczna, Podstawy Konstrukcji Maszyn i inne tym podobne o tematyce Materiałoznawczej i obliczeniach z nią związanych... :/

05.01.2005
01:18
[30]

DeV@sT@toR [ Senator ]

stary1970 -----------> Toż wszlekich. Tak jak napisałem - jedynie o rzeczach związanych z komputerami mamy w polskim i-necie poważne strony, no może jeszcze jakieś wyjątki się trafią na innych płaszczyznach. Weźmi pierwszy lepszy przykład, zapewne Cię zaskoczy, ot choćby o jęz. angielskim - znajdź mi jakąś stronę, która dogłębnie wykłada ów język - nie znajdziesz, natrafisz za to na setki bzdurnych, szczątkowych publikacji, które tak naprawdę nikomu nie są potrzebne, bo też nikogo niczego nie nauczą, trzy czasy na krzyż, jakiś tryb warunkowy, koniec, inna - jakieś 2, 3 teksty i wypisane parę tłumaczeń wyrazów. Chcesz inny strzał? Proszę Cię bardzo - Historia powszechna, owszem znajdziesz dość sporo stronek poruszających tę tematykę, cóż z tego - nie ma żadnej, która zrobiłaby to dostatecznie. Moim zdaniem dobra strona tematyczna, to taka, która potrafi zastąpić papierową publikację, taką dopiero można nazwać prawdziwym serwisem - takich stron w Polsce brak.

05.01.2005
01:31
[31]

Vader [ Senator ]

Stron poświęconych nauce i technice.

05.01.2005
03:23
smile
[32]

Chupacabra [ Senator ]

warezow ;)

05.01.2005
05:41
[33]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

o przygodach rozbójnika rumcajsa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.