GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #224

21.10.2004
14:14
smile
[1]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Vandenberg's Legacy® | #224

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

21.10.2004
14:14
smile
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pfffff...

i wszytko jasne :)

21.10.2004
14:15
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

No :)

I nici z latania po wilgotnych niemęskich dziurach :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 14:13:27]

21.10.2004
14:15
[4]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

¬

21.10.2004
14:16
smile
[5]

..KmP.. [ Designed by AI ]

cześć nowej części !

21.10.2004
14:17
smile
[6]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Qna ja sie tak nie bawie, części mi znikają pojawiają sie jakies nowe, ja nadązyc nie moge ehhh ide na piwo :D

21.10.2004
14:17
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkus pfff sie zobaczy kto będzie jęczał :D

21.10.2004
14:18
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]


a mi sie sok kurna skończył :D oj tylko na jednego mi starczy jeno :>

21.10.2004
14:18
smile
[9]

Hellcat [ Legend ]

No...widze że będzie jazda na jedną dziure i dwa baty... :]

21.10.2004
14:18
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś no pewnie tak jak zwykle Ty :D

21.10.2004
14:19
[11]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

idę po piwo

21.10.2004
14:19
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes kup popcorn :D

21.10.2004
14:19
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś i za to Cie uwielbiam :*

:P

21.10.2004
14:20
smile
[14]

Hellcat [ Legend ]

No ok :D
Kupie jeszcze kawę i ławe :D

Aa...robaki :D

21.10.2004
14:20
[15]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

a moze na dwa baty i jedną dziurę? :>

21.10.2004
14:20
[16]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Kup żarcie przez internet :d

21.10.2004
14:20
[17]

Hellcat [ Legend ]

Burżuś...hemm? :>

I kto tu co robi :>

21.10.2004
14:20
smile
[18]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś że hę ? :D a niby za co mnie można uwielbiać. Ja zawsze sądziłem, ze kazdy mnie tutaj nie lubi i w ogole :(

21.10.2004
14:21
smile
[19]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

OMG.. widzieliście to:

21.10.2004
14:22
[20]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Ja nic do ciebie nie mam

21.10.2004
14:23
[21]

Hellcat [ Legend ]

SySuś The Szef...ee, już to po raz 3 widze... :]
Jak mówiłem...do końca dnia zejdzie :P

21.10.2004
14:23
smile
[22]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hellena a nie zapomnij o sokach od Helleny :D

21.10.2004
14:24
[23]

Hellcat [ Legend ]

Hm...TuPac Shakuś...co ja Ci mówiłem? :>

21.10.2004
14:24
smile
[24]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

szkoda gadac :]

Dobra ja sie zbieram popracować, c'ya all.

21.10.2004
14:24
smile
[25]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś kurna przeca linka dawałem do tego rano :>

Shakkus mój tu bohjaterze :* :D

Prezes siejesz nastrój paniki :>

21.10.2004
14:24
smile
[26]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella o czym ? :D

21.10.2004
14:25
[27]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

±

21.10.2004
14:25
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś trzym sie mocno ale u ważaj by nie urwać i do wieczora :D

21.10.2004
14:25
smile
[29]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Stormuś se ić :P

Briś dobra dobra teraz tak mówisz, a wieczorami tylko jęczysz :D

21.10.2004
14:25
[30]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, sie staram jak moge...ale już nie te lata... :>

Shakuś, ale co? :D

Baj Szef :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 14:24:34]

21.10.2004
14:27
[31]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

HeHe Nie wchodzić trwa narada

21.10.2004
14:27
smile
[32]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella no własnie ja sie pytam co, że o czym ? :D

21.10.2004
14:28
[33]

Hellcat [ Legend ]

Też bym się zapytał...o so innego :>

21.10.2004
14:29
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella no to chyba wiem o so, bo ja tyż :D

21.10.2004
14:30
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś mi to nie przeszkadza :>

Prezes nie jęcz :>

21.10.2004
14:30
[36]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Co tu się w ogóle robi?

21.10.2004
14:31
smile
[37]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*sika* :D

21.10.2004
14:31
[38]

Hellcat [ Legend ]

Shaka, go 4 it :>

Prezes...hmm...no ok :)

21.10.2004
14:33
smile
[39]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Powie ktoś
No to zaraz wam na *sikam*

21.10.2004
14:33
smile
[40]

Brisk. [ Chomik ]


*pije*

21.10.2004
14:34
[41]

Hellcat [ Legend ]

Dziwnym nie jest... :)

21.10.2004
14:34
smile
[42]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*je* :D

21.10.2004
14:34
[43]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

*sra*

21.10.2004
14:36
smile
[44]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*patrza jak Briś pije chyba go to podnieca* :D

21.10.2004
14:37
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]


* merda do Shakkusia ogonkiem i trzepocze rzęsami bo widzi że Shakkusia to podnieca* :D

21.10.2004
14:37
[46]

Hellcat [ Legend ]

Shakuś, niewyżyta świnio :]

Prezes, dziadu :>

Geez... :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 14:35:49]

21.10.2004
14:37
smile
[47]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Mnie nie bardzo...

21.10.2004
14:38
smile
[48]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella niewyżyta może, ale za to przystojna :D

*odmerdowywuje łogonkiem Brisiowi, bo wie, ze to bedzie go podniecać * :D

21.10.2004
14:39
[49]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

21.10.2004
14:40
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]


* zaciska zęby i nie daje sie...merda mocniej ogonkiem * :D

21.10.2004
14:40
[51]

Hellcat [ Legend ]

Taa...tak przystojna że w ogóle :D

Ale świnia... :]

21.10.2004
14:41
smile
[52]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*zaczyna szczekać i merda tak, ze mu mało nie odpadnie* :D


Świnia czy nie świnia, ale przystojna :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 14:39:39]

21.10.2004
14:42
[53]

Hellcat [ Legend ]

Ale świnia... :P

21.10.2004
14:45
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]


* je obiad...cos mu wpadło do zupy *

21.10.2004
14:46
[55]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

+

21.10.2004
14:46
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]


Mówta co chceta facet świnią jest i basta, ale ma ogonek :D

21.10.2004
14:46
[57]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, smacznego :)

Tylko...eEe...Shakuś to On facet jest? :>

21.10.2004
14:46
[58]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes thx :]

21.10.2004
14:47
[59]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

mogę być nowym eeee.... " rekrutem"

21.10.2004
14:51
[60]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

e jest ktoś??

21.10.2004
14:56
smile
[61]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]


Nie
ma?? Ide stąd
<<<

21.10.2004
14:59
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]


kolega przyszedł...przyszedł nomanie szok bo bez auta to to sie nie rucha z doma :D

21.10.2004
15:00
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]


btw mieszka jakieś 100 m ode mnie :D

21.10.2004
15:00
smile
[64]

Hellcat [ Legend ]

W zasadzie ciężko do mieszkania wjechać autem :]

Pamiętasz ten tekst Sulika? :D
Rozmawiałaś w tym roku z sąsiadem? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 14:59:06]

21.10.2004
15:04
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes 60% gadamy na gygy, 20% przez telefon i 20% jak gramy w kosza lub noge :D

21.10.2004
15:04
smile
[66]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

?No jest ktoś ale radocha. Mieszkam 100m od mojego auta:D

21.10.2004
15:05
smile
[67]

Hellcat [ Legend ]

A pozostałe 10%?? ;]

21.10.2004
15:07
[68]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

w skali od 0% do 110% brakuję 10%

21.10.2004
15:07
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]


przesypiamy :D

21.10.2004
15:08
smile
[70]

Hellcat [ Legend ]

To w porządku :)

Pozdro 600 :D

21.10.2004
15:09
smile
[71]

Wiolax [ Senator ]

gorzej Wam :P ???
:)

21.10.2004
15:09
[72]

Hellcat [ Legend ]

Wioluś, pamiętaj...nie popełnij błędu :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 15:08:06]

21.10.2004
15:10
smile
[73]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

kto widział to?
:D:D:D

21.10.2004
15:10
smile
[74]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

kto widział to?
:D:D:D

21.10.2004
15:11
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]


Wiolax nie podskakuj :>

21.10.2004
15:12
[76]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

O soul zdąrzył go skasować

21.10.2004
15:13
[77]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u, a inni to mogą :(
w dodatku tak bezkarnie...

z kogoś łatwo sie naśmiewać....tylko jak z Was się śmieją, to błąd ....

21.10.2004
15:14
[78]

Hellcat [ Legend ]

Wiolu...hm...ocb?

I co ma do tego znowu naśmiewanie się z kogoś?
Jak ktoś sie smieje ze mnie to z reguł smieje się razem z nim...

A jeśli znowu próbujesz mi coś udowodnić to srx...wrong thread

-----
Kitchen Revisited :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 15:15:29]

21.10.2004
15:18
[79]

Brisk. [ Chomik ]


o so chozi?

21.10.2004
15:19
[80]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

21.10.2004
15:19
smile
[81]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u zejdź ze mnie...
nic Ci nie chcę udowadniać...
myślę, że łapiesz orient... :)

ogólnie mówię...
do .... Briska np.
...nie podskakuję :P

21.10.2004
15:19
smile
[82]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, chodzi o to że jak zwykle nie wiadomo ocb :D

Boże, jaki ja stary już jestem...qwa, czy ja mam na pewno 18 lat i jestem młodzieżem?? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 15:18:30]

21.10.2004
15:22
smile
[83]

Wiolax [ Senator ]

znów modyfiction :)
miodzio :)

21.10.2004
15:22
[84]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

ja jestem taki stary że...

21.10.2004
15:22
[85]

Hellcat [ Legend ]

Tak Wiolu. Dodałem jedną linijke textu

Geez :D

21.10.2004
15:25
smile
[86]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u ogólnie mówiąc, to jak sie dodaje, to ja nie mam nic przeciw :)))
ale jak sie wykasowuje.... to ...

21.10.2004
15:27
[87]

Hellcat [ Legend ]

Widzisz, ja nie wykasowuje...
Ale już wiem chyba ocb tak ogółem...101 :)
[zresztą, nie mam się obowiązku tłumaczyć...po to mam edycje żeby jej używać...fin [de siecle]]

Hyh...a ja mam jak zwykle temp minusowąw pokoju :D
I ciągnie po nogach itd. :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-21 15:25:45]

21.10.2004
15:27
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]


Wiolax i Prezes za bardzoi kręcicie :> Nie ufam Wam :>


btw Brisiek hazardzista :>

8 zeta i moze bedzie ok.120zeta :>

21.10.2004
15:30
smile
[89]

Hellcat [ Legend ]

Tak kichnąłęm że mnie teraz ogółem po całym dniu głowa boli...

Ale przynajmniej z Siostrzyczką pogadałem :)

21.10.2004
15:31
smile
[90]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*śpiewa* Jestem świnia niech kobiety mi wybaczom, bo kwi kwi jestem świnia aaaaaaa :D

21.10.2004
15:33
smile
[91]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u, nie czujesz się chyba przyciskany ;) :P
Brisk...ja też nam nie ufam :P
dla równowagi Tobie też :>

btw i co nam kupisz wtedy?

Shakka, Ty też coś kręcisz :P ;)

21.10.2004
15:35
smile
[92]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Wiola ja juz od małego nie kręce :>

21.10.2004
15:35
smile
[93]

Hellcat [ Legend ]

Wiolu...kolka mnie ciśnie :D

I musze rozładować atmosfere i...erm :D

Prezes mi kupi czekoladkę!! :D

21.10.2004
15:39
smile
[94]

Wiolax [ Senator ]

Shakkuś kręcisz ..... ostatnio nie byłeś świnią ;P
Hell'u na pewno Ci kupi... rapaholin to się nazywa chyba :) :P

21.10.2004
15:41
smile
[95]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Wiola serio ? qrcze dobra to sie zmienie i nie bede świnia :D

21.10.2004
15:48
smile
[96]

Wiolax [ Senator ]

serio serio !!!!

21.10.2004
15:58
smile
[97]

Brisk. [ Chomik ]

Ja najbardziej nie ufam samemu sobie :D

21.10.2004
17:15
smile
[98]

Adamss [ -betting addiction- ]

Heloł całemu VL!

Długo mnie nie było, ale trochę roboty spadło na mój łeb :). Dziś Amica wygra i wszyscy będą szczęśliwi!

21.10.2004
17:56
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]


Jaki optymista :>

21.10.2004
18:06
[100]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Jestem i mam radochę

21.10.2004
18:08
[101]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Ja głosuję na Amice!!!!
Reszta niech się zchowa (nie mówię do was)

21.10.2004
18:54
[102]

Brisk. [ Chomik ]


jutro już KrK bo zajęcia mi sie zaczynają już o 16 i teraz jeszcze chciałem popracować.....bez szans :D jeeeezzzz zmęczonym jakos tak nieziemsko :>

21.10.2004
18:55
smile
[103]

..KmP.. [ Designed by AI ]

y0 compadres :)

21.10.2004
19:04
[104]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo yo yo - wlasnie wrucilem z miasta :]

he he he spotklaem Fetta

nie spie juz 33h

21.10.2004
19:08
smile
[105]

M'q [ Schattenjager ]


y0 compadres :)

Co tam?

*idzie zagrać w szkata*

21.10.2004
19:10
smile
[106]

Brisk. [ Chomik ]


SULIK czesc Agiehańczyku :D

M!qś wrócisz?...prawda?....prawda że wrócisz?.....*tęskni...*

KmP YoO :D

21.10.2004
19:14
[107]

SULIK [ olewam zasady ]

Briś - taaa... start to ja mam doskonaly juz mam poprawke z kolosa z dzisiaj przed sesja :|

ale za to oprowadzilem troszke Fetta z jego znajomym po kompleksie AGH :) - chlopaki byli przerazenie wielkoscia tego :]
a cel byl jeden - tanio zjesc ---> zaczek

21.10.2004
19:22
smile
[108]

Brisk. [ Chomik ]


SULIK pierwsze koty za płoty :D

21.10.2004
19:28
[109]

Brisk. [ Chomik ]


no co to sie w tej Polsce dzieje....Kaczmarkowi zaj... laptoka, Kapuście teczke i do tego akurat zawierające ważne materiały....strach wyjśc z domu nomanie....pfffffff buahahahaha :D czary mary :D

21.10.2004
19:32
[110]

SULIK [ olewam zasady ]

Briś - to w takim razie musze pozadnie zabezpieczyc moje tajne akta GoLa i nie nosic ich od tak w plecaku :]

21.10.2004
19:34
[111]

Brisk. [ Chomik ]


SULIK ano ano :D

21.10.2004
19:47
smile
[112]

M'q [ Schattenjager ]


Wróciłem, zgodnie z oczekiwaniami :]

21.10.2004
20:06
smile
[113]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jestem :P

Ahahahahaha Briś mnie też to rozwaliło :D

21.10.2004
20:08
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś kochanie Ty moje maluteńkie :D

Shakkuś Ty sie nie smiej z czyjegoś wypadku ot patrz co by było jakby Tobie dajmy na to rąbneli jakąs prace na studia :D normalnie za ch... by Ci nikt w to nie uwierzył :D

21.10.2004
20:10
smile
[115]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś tak, ale najpierw musiałbym wybrać jakąs ciemną i najniebezpieczniejszą ulice w danym mieście :D

21.10.2004
20:12
smile
[116]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś a potem pokazać zwolnienie od lekarza, że musiałes aż na zdrowotny urlop iść :D

21.10.2004
20:14
smile
[117]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Chcę mieć spokój w stresowych sytuacji, natłoku
Jestem jak statek zadokowany w doku
Od półtora roku, nikogo na widoku, tylko dźwięki hip hopu
Na dziewiątym piętrze w bloku, tak między nami
Sam na sam z płytami, nikt mi nie da tego
Co to właśnie da mi, badam grunt pod stopami
Gdzie mi ku**a z butami, to jak końca szepty
Słyszane za uszami, wciąż sami jak palec
Co dobrze nie wróży, obcy jak ósmy pasażer podróży
Milionami, na przestrzeni Ziemi rozsiani
Obcują tu obcy wyobcowani, ludzie - co to ma być?
Pytam - Co to ma znaczyć?
Tego wrogom nie można wybaczyć
Niestety, wszystko ma swe priorytety
Vis a vis z drzwiami od pokoju do planety
Panie i panowie, są tacy co stają na głowie
Tak, jakby wszyscy byli w zmowie
Do czasu aż sobie jeden z drugim uzmysłowi
Jacy oni wszyscy są małostkowi
Aż rzygać się chce
Ten kto to wie, ku**a
Życie upstrzone jak gołębim gównem bulwar
Zrobi tak jak ja, pójdzie własną drogą
Prócz cienia, nie ma ze mną nikogo


Jakoś piekielnie często słucham tej zwrotki Mistrza Magika. Jest mi bardzo bliska. :)

21.10.2004
20:15
smile
[118]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ooooo właśnie :D aa no i jeszcze dzień przed oddaniem musiała by mi taka praca zostać skradziona :D No, a przecież w jeden dzien takiej nie napisze nad ktorą siedziałem pół roku :P

21.10.2004
20:16
smile
[119]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

- dobrze miec takiego krewniaka
- tak pod warunkiem, ze nie smaga tak często batem

:D :D

21.10.2004
20:22
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś Ty zły kombinatorze :D wstydziłbyś sie :D

21.10.2004
20:24
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]


Dobra ide looknąc na mecz jak mnie wciągnie to bede w przerwie :D

21.10.2004
20:42
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]


buahahahaha ten Dudka to skąd sie urwał? :D Piłki prostej przy lini nie potrafił przyjąć, teraz jakoś takoś ciotowato strzelił w siate boczną z piłki którrą jak najbardziej można było do bramki skierować :D Ale Amica sobie nawet radzi :]

21.10.2004
20:56
[123]

Fett [ Avatar ]

właśnie wróciłem z Krakowa :) BYło zajebiscie poza tym jeb.... muzeum :P BIG RESPECT dla Sulika który po 30 godzinach na nogach byl zdolny czekac na mnie prawie 2 godziny i oprowadzić nas po Krakowie :) (aż cud uwierzyć, że jedno małe miasteczko stydeckie jest wieksze od mojego rodzinnego miasta :))

21.10.2004
21:12
smile
[124]

M'q [ Schattenjager ]


Jak tam ten meczyk? Bo nie obserwuję dzisiaj :P

21.10.2004
21:12
[125]

Brisk. [ Chomik ]


mecz sie cholernie nuuuudny zrobił :]

21.10.2004
21:25
smile
[126]

M'q [ Schattenjager ]


No to dobrze, że nie oglądam :]

21.10.2004
21:50
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]


YoO ziomale to so robimy? :D

21.10.2004
21:51
smile
[128]

M'q [ Schattenjager ]


0:2, zauważyłem przypadkiem bramkę, jak przechodziłem koło TV :D

21.10.2004
21:57
smile
[129]

Brisk. [ Chomik ]


A ja przełączyłem akurat wtedy jak sie Rangersi już cieszyli z bramki :D ripleja widziałem :D

21.10.2004
21:57
smile
[130]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No a ja jestem hepi z dwóch powodów, których i tak nie wyjawie publicznie :D :D

21.10.2004
21:58
smile
[131]

M'q [ Schattenjager ]


Shakkuś nie pogadamy, bo te $%^&%# gg mi tak coś pada od co chwilkę....

21.10.2004
21:59
smile
[132]

Hellcat [ Legend ]

Shakuś, conajmniej jeden znam :]

21.10.2004
21:59
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]


jebut i 0:3 :D

21.10.2004
22:00
smile
[134]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ano wiem Miqś, że pada :D

Hella no nie wiem czy wiesz :D

21.10.2004
22:00
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]


Ja tez jestem hepi ale z wiekszej ilości powodów :D

21.10.2004
22:01
smile
[136]

M'q [ Schattenjager ]


No ja myślę, że jeden też znam 8] <cfaniak>

21.10.2004
22:02
smile
[137]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A ja jeżeli dobrze myśle to połączenie powodów Miqsia i Helli da te dwa z których jestem hepi :D

21.10.2004
22:03
smile
[138]

M'q [ Schattenjager ]


Monitor mi jakoś tak dziwnie mruga..... jakby jakiegoś refresha zmieniał czy coś.... :/

21.10.2004
22:04
smile
[139]

M'q [ Schattenjager ]


No to już wszystko jasne :>

Btw. znowu brutalnie nam przerwano rozmowę na gg :D

21.10.2004
22:07
smile
[140]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Aha jep :D

21.10.2004
22:13
[141]

Hellcat [ Legend ]

Tak jakby się z grunta świdra zastanowić to powienienem się z jakiegoś powodu smucić...ale to i tak wszystko ***

Przewidziałem i się przygotowałem :]

21.10.2004
22:17
smile
[142]

M'q [ Schattenjager ]


Czego chcieć więcej.

21.10.2004
22:31
[143]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

chyba jestescie zbyt nie mili dla nowych :>

21.10.2004
22:33
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś jakich nowych? :D

21.10.2004
22:38
[145]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

no a kto to był ten krzynier?

21.10.2004
22:40
[146]

Brisk. [ Chomik ]


no jakby sie przedtswił to byśmy wiedzieli, jakby było oficjalne przedstawicielstwo Vla tez byśmy wiedzieli :]

21.10.2004
22:42
[147]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

czyli Hellus i Mq zawalili sprawę :>

21.10.2004
22:43
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś no teraz gadasz prawidłowo :D

21.10.2004
22:45
[149]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

w takim razie kara bedzie długa i uciazliwa (jak zwykła to moja mader mówic kiedy byłem mały) :>

21.10.2004
22:46
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]


jak da sie to ja chce patrzyć :>

21.10.2004
22:46
smile
[151]

M'q [ Schattenjager ]


Że co? :| Mnie to nawet nie było wtedy :/

21.10.2004
22:49
smile
[152]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A o so chodzi ? Briś wiesz może ? :>

21.10.2004
22:49
[153]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś a co masz na mysli mówiac "popatrzeć"? Chlosta? :>

21.10.2004
22:49
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś i dlatego to Twoja wina :P

Shakkusiu oczywiście że wiem :D

21.10.2004
22:51
smile
[155]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś interesują mnie tylko jakieś wysokiej klasy wystepy :D

21.10.2004
22:51
smile
[156]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu to co przy kolacji pogadamy czy po ? :D

21.10.2004
22:52
smile
[157]

M'q [ Schattenjager ]


Nie rozumiem :>

21.10.2004
22:55
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkusiu przed :D

21.10.2004
22:56
smile
[159]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Eeee no to moze przed w trakcie i po ? :D

21.10.2004
22:56
smile
[160]

M'q [ Schattenjager ]


55 to go.

21.10.2004
22:56
[161]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś wysokiej klasy co? :>

21.10.2004
22:57
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś iź na całość :D

Shakkuś ooo ales Ty dziś chentny do dzialania :D

21.10.2004
22:58
smile
[163]

M'q [ Schattenjager ]


Wybierz bramkę nr 2!!!!!

21.10.2004
22:58
smile
[164]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś szystko wysokiej :> mam bardzo wygórowane wymagania :>

21.10.2004
22:59
smile
[165]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś tam chetny odrazu, poprostu pogadać chcem :D

21.10.2004
23:00
smile
[166]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkus nic po prostu sie nie dzieje :D

21.10.2004
23:01
[167]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

to w takim razie ja se ide pograć :>

21.10.2004
23:02
smile
[168]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś naprawde nic sie nie dzieje ? qna a liczyłem na wiecej :D

21.10.2004
23:06
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś jak na więcej jak nawet mniej nie było :D

SySuś a se ić tylko wróć :D

21.10.2004
23:08
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś nie było ? hmm znowu wybiegam myślami w przyszłość :>

Stormuś se ić :>

21.10.2004
23:08
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś marzyciel sie znalazł :D

21.10.2004
23:09
smile
[172]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

to czekajta dostatsijmy do 175 ew 180 zeby lepiej było i zaloze NP :)

21.10.2004
23:10
[173]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

i wtedy se pojde :P

miałem dodac :)))

21.10.2004
23:11
smile
[174]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Aha czyli znowu Stormuś chce sie pochwalić, ze Szef :D

Briś marzyciel nie marzyciel, ale na proroka zaczynam sie uczyc :D

21.10.2004
23:11
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]


a ile teraz jest na liczniku? :D

21.10.2004
23:11
smile
[176]

M'q [ Schattenjager ]


Dobra, to go go go :)

21.10.2004
23:11
smile
[177]

Brisk. [ Chomik ]


bo mi sie nie chce wychodzić by zobaczyć ile jest :D

21.10.2004
23:12
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkus a Ty dupa jesteś :D Uczysz sie i uczysztroche luzu kolo :D

21.10.2004
23:12
smile
[179]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

ostatnio było 177 a teraz hmm 180 ? :D

21.10.2004
23:13
smile
[180]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

176 :>

Shakkus sie ciesz ze sie nei chwale w ten sposób ze Ci kaze podłoge w kibelku myć, a ty nie dośc ze ma intrantną posade barmana to jeszcze marudzi :)

21.10.2004
23:13
[181]

Brisk. [ Chomik ]


179 chyba :D

21.10.2004
23:13
smile
[182]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś buahahahaha luzu to ja mam dużo gdzie indziej :D :D

21.10.2004
23:15
smile
[183]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................

21.10.2004
23:15
smile
[184]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Stormuś ja tutaj nie od takiej roboty jezd :D

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.