hola' [ koniczynka ]
[ GOLWB ] Gry-Online : Wątek Bukmacherski ™ część 5
28 kolejka 20 10 2004
14:15 Kujawiak - Belchatow x
18:00 Maribor - Olimpija 2
20:45 Anderlecht - Brema 2
20:45 Chelsea - CSKA Moskwa 1
20:45 Milan - Barcelona 1
20:45 Panathinaikos - Arsenal x
20:45 PSG - FC Porto 1
20:45 Rosenborg - PSV 2
20:45 Szachtar - Celtic 1
20:45 Valencia - Inter 2
Aktualny ranking :
219 pkt. loiosh
214 pkt. volvo95
207 pkt. hola'
206 pkt. specjalista
190 pkt. white star
186 pkt. gangsta
169 pkt. dydas
168 pkt. matik
154 pkt. ilek
145 pkt. felomon
73 pkt. anoneem
59 pkt. greenday17
57 pkt. łyczek
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
24 pkt. mr.knight
19 pkt. kagiebe
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
2 pkt. maras2002
19 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny
18:15 Aachen - Lille
18:15 Aigaleo - M'Borough
18:30 Dniepro - FC Brugge
19:15 Steaua - St.Liege
20:05 Feyenoord - Hearts
20:30 Amica - Rangers
20:30 Panionios - Newcastle
20:30 Schalke - Basel
20:45 Auxerre - Grazer AK
20:45 Beveren - Stuttgart
20:45 Saragossa - Utrecht
21:00 Bilbao - Parma
21:00 Lazio - Villarreal
22:15 Benfica - Heerenveen
specjalista [ Generaďż˝ ]
19 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny 1
18:15 Aachen - Lille 2
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge 2
19:15 Steaua - St.Liege 1
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 2
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK 1
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 1
21:00 Bilbao - Parma 1
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen 1
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
19 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny x
18:15 Aachen - Lille x
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge 2
19:15 Steaua - St.Liege x
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 1
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK 1
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht x
21:00 Bilbao - Parma 2
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen x
volvo95 [ Legend ]
Mam nadzieje że zdążę obstawić mecze jak wróce ze szkoły :)
hola' [ koniczynka ]
celtic mi zajeba* kupon za 100zl i jestem juz wqrwiony!
White Star [ Soldier ]
nareszcie:D
19 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny x
18:15 Aachen - Lille 2
18:15 Aigaleo - M'Borough2
18:30 Dniepro - FC Brugge 2
19:15 Steaua - St.Liege x
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers x
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK 2
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 1
21:00 Bilbao - Parma 2
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen x
Dydas [ Konsul ]
19 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny x
18:15 Aachen - Lille 2
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge 2
19:15 Steaua - St.Liege 2
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 1
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK 1
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 1
21:00 Bilbao - Parma 2
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen 1
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Nie wiem czy wiecie ale juz jest( a przynajmniej był)watek bukmacherski. Nazywa(ł) sie"Karczma pod zapalonym Hazardzistą" autorstwa Marbiego :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
presio---->idz juz...
hola' [ koniczynka ]
presio-------> jak do ciebie nie dociera[ wypierdal**] to co ci mam powiedziec bo jzu naprawde nie wiem
pozdrawiam!
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
hola'--->Zawsze mozesz popatrzec w lustro i powiedzieć: "Ale ze mnie debil":DDD
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Presio--->ale po co ma mowic tak do lustra jak wystarczy do ciebie...
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
ILEK---->Czyli jestem czymś w rodzaju lustra tak???Czyli jestem bardzo podobny do h... O żesz Ty, teraz to mnie obraziłeś!!!!:DDD
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
presio---->nie zasmiecaj juz tego watku...i tak tylko na przyszlosc to nie jestes podobny do h... a bardziej (skoro juz poruszyles ten przykry dla ciebie temat) do ch...
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Po za tym dziękuję za "ciepłe przyjecie":PP Grzecznie Wam mówie że był taki watek a Wy sie zachowujecie jakbym piprzył Wasze matki:PP Przepraszam za takie mocne porównanie, ale hola' mnie z deczka denerwuje:PP
hola' [ koniczynka ]
presio-----> czy ty naprawde sadzisz ze mi zalezy zeby cie obrazac! jestes pewnie normalny chlopak i nic do mnie nie masz! tak kiedys robilem wszystko na tym forum pod publike, przyznaje sie ale zachowujmy sie jak normalni ludzie bo nic nam nie da wzajemne obrazanie sie
mam andzieje kiedys jeszcze na tym forum nawzajem sobie pomozemy
czesc
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
ILEK---->LOL człowieku(?). Rozbroiłeś mnie na maksa:DDD
Gwoli scisłosci: piszać h... nie chodziło mi o cześc ciała męzczyzny której jak można wywnioskowac z Twoich wypowiedzi nie masz(bo mówią ze jest ona wprost proporcjonalna do inteligencji), tylko o hole' :DDD
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
hola'--->Wiesz co to interpunkcja???
hola' [ koniczynka ]
29 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny 1
18:15 Aachen - Lille x
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge 2
19:15 Steaua - St.Liege 1
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 2
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK 1
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 1
21:00 Bilbao - Parma 1
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen 1
Dydas [ Konsul ]
Presio---> z tą kulturą to przeczysz samemu sobie :)
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
I co imć ILKU minka zrzedła???
Dydas--->Co masz na myśli??
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
oj zrzedla, zrzedla...znizylem sie do twojego poziomu i zobaczylem w jakim swiecie zyjesz. postanowilem to wyEOTowac bo mi ciebie szkoda. poszukalem w poprzednich naszych watkach i uswiadomilem sobie ze po prostu lubisz sie do czegos przyczepic...wiec czepiaj sie dalej...a ja i tak wole obstawiac wyniki tu i nie zmienisz tego w zaden sposob:))
hola' [ koniczynka ]
zignorujcie juz ta dyskusje bo nie ma sensu!!
prysio-----> znikaj stad
Dydas [ Konsul ]
Presio ---> Człowieku... Wchodzisz, robisz wielkie HALO, że był już wątek bukmacherski nie mając o tym zielonego pojecia! Zastanow sie zanim coś napiszesz i zorientuj w sytuacji! Czy w wątkach Marbiego obstawiano wyniki? NIE. A ten wątek jest do obstawiania wyników
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
presio---> Tak, zrzędła mu mina i poszedł się popłakać. Nie przeszkadzaj tu już.
29 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny x
18:15 Aachen - Lille 2
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge 1
19:15 Steaua - St.Liege 1
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 2
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK x
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 1
21:00 Bilbao - Parma 1
21:00 Lazio - Villarreal 2
22:15 Benfica - Heerenveen 1
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
ILEK-->Czekaj czekaj, nic nie mów. Zobaczyłeś tam ludzi mądrzejszych od siebie i szczena Ci opadła, tak???
prysio hop hop znikaj stąd bo tak hola mówi!!!prysio, prysio!!!odezwij się :D
Dydas [ Konsul ]
Presio --> Widze, że mojego posta nie skomentujesz... Minka Ci zrzedła?
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Presio---> Udowodniłeś już, jaki jesteś zajebisty - czego jeszcze chcesz?
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Dydas---->No strasznie zrzedła :P BTW:To czy tak cięzko obstawiać wyniki tam???
Gangsta_^---->Trochę inteligencji dla Was;P
hola' [ koniczynka ]
Dydas---->No strasznie zrzedła :P BTW:To czy tak cięzko obstawiać wyniki tam???
presio-----> chodzi ci o to prawda ze wqrwia cie to ze my tutaj sie fajnie bawimy, i jezeli chcesz wiedziec ten kto wygra dostanie okolo 30zł poczta
wez mnie nie szczuj tylko jesli chcesz przyjedz do rybnika i mozemy sie naprawde spotkac
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
presio----> Wiesz, troche już tu obstawiamy i nikt nie mial o to pretensji... Wchodzisz tu co jakiś czas, żeby tylko pojechać holi - rozumiem, że go nie lubisz, sam pamiętam, co wyprawiaj kiedyś na forum, ale nie przesadzaj, ok?
Loiosh [ Generaďż˝ ]
29 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny 1
18:15 Aachen - Lille x
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge x
19:15 Steaua - St.Liege x
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers x przynajmniej mam taka nadzieje:)
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK x
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht x
21:00 Bilbao - Parma 1
21:00 Lazio - Villarreal x
22:15 Benfica - Heerenveen 1
Dydas [ Konsul ]
Presio ---> Ten wątek jest do obstawiania wyników. Tamten służy do zupełnie innej rzeczy, a mianowicie dyskusji o STSie, TOTO-MIXIE, itp. a to zupełnie inna sprawa... BTW: Tak trudno to zrozumieć???
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
hola'---->I po co mam przyjeżdzać do rybnika???zeby zobaczyc tępego dresa???
Po za tym jestem tu drugi raz:P
Łyczek [ Lance Armstrong ]
19 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny 2
18:15 Aachen - Lille x
18:15 Aigaleo - M'Borough x
18:30 Dniepro - FC Brugge 2
19:15 Steaua - St.Liege 2
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 2
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel x
20:45 Auxerre - Grazer AK 1
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 2
21:00 Bilbao - Parma x
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen 1
volvo95 [ Legend ]
Presio --> Poczytaj o czym jest ta karczma , potem zobacz do tamtej karczmy i już więcej nie piernicz głupot że to chodzi o to samo ...
volvo95 [ Legend ]
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny 1
18:15 Aachen - Lille X
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge X
19:15 Steaua - St.Liege X
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 2
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel 1
20:45 Auxerre - Grazer AK 1
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht X
21:00 Bilbao - Parma X
21:00 Lazio - Villarreal 1
22:15 Benfica - Heerenveen 1
hola' [ koniczynka ]
midelsborough zremisowal i kolejny kupon poszedl do kosza!
musze odoczac jakis czas od sts
pozdrawiam
sebekg [ Generaďż˝ ]
Ja obstawiam jak narazie NFL :)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Dajcie juz spokoj i ignorujcie typa. Zwykly krzykacz,ktory chce sie jakos pokazac:/
hola --> Remis? Ja widze na razie 1:0 dla Boro i koncowka meczu.
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Loiosh--->No jasne, zalezy mi abyście Wy mnie mnie dobrze zapamiętali. Załosne:P
Dobra lece bo mi Pavulonik stygnie;)
hola' [ koniczynka ]
kto sie ze mna zalozy ze saragosa nie wyga meczu z utrechtem!!
zeby nie bylo jakis mecz musi mi nie siasc....
pozdrawiam
hola' [ koniczynka ]
loisosh, volvo------> czemu w treffen" oboje sugerujecie ze saragossa zremisuje, mzoecie to jakos uzasadnic
czyzby grali w oslabieniu, ostatnio utrecht spisuje sie slabo???
wiecie cos an ten temat?
Loiosh [ Generaďż˝ ]
hola--> Prawde mowiac to ten typ byl bez zadnej glebszej analizy. Po prostu Utrecht radzi sobie calkiem dobrze w lidze holenderskiej,niedawno nawet rozpykal Feye na wyjedzie. Przytrafila im sie ostatnio wpadka,ale moze to dlatego,ze juz mysleli o pucharach?
A Zaragoza? Niby liga hiszpanska,srodek tabeli,ale wywalczony dzieki zwyciestwom z nienajmocniejszymi rywalami. Wiec dla mnie ten mecz to byl typowy no bet,i dlatego dalem x:)
Eh,cholera nie chcialo mi sie dzisiaj tylka do STS ruszyc,a wszystkie mecze ktore bym obstawil wchodza:/
hola' [ koniczynka ]
loisoh-----> tak to zazwyczaj jest a mnie to juz denerwuje bo znowu mi nie siadzie mecz z najnizszym kursem!
coz, trudno i juz bede 2150zł na minusie
gram od 1999r
hola' [ koniczynka ]
chalke zremisowalo-------> wiedizlem ze jeden mecz.....
ide na zew bo nie moge wytrzymac
Loiosh [ Generaďż˝ ]
O widze,ze jednak Zaragoza Ci odratuje kupon,2:0 i 5 min do konca:)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
O widze,ze jednak Ci nie odratuje:/
BTW Niedawno zauwazylem pewna prawidlowosc. Na stronie STS po prawej stronie sa zawsze wypisane najpopularniejsze spotkania. Z tego co zaoberwowalem to zawsze conajmniej jedno spotkanie z top5 nie wchodzi... Od teraz sie chyba postaram unikac tych spotkan:)
hola' [ koniczynka ]
chyba wam qrwa zeskanuje ten kupon i go przedstawie bo uwierzyc nie mozna!!
stawka;100zł
zakladana- 1769
Zaragoza 2 - 0 FC Utrecht 1
Amica Wronki 0 - 5 Rangers 2
Beveren 1 - 5 Stuttgart 2
Egaleo Athens 0 - 1 Middlesbrough 2
Schalke 1 - 1 Basel 1
Feyenoord Rotterdam 3 - 0 Hearts 1
hola' [ koniczynka ]
lyczek-------> nie mogles mnie ty uprzedzic ze mi to nie wjedzie
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
hola---> Ja bym się nie odważył grać za 100 zł, a zwłaszcza takich meczów jak ty... Gratuluje odwagi i... głupoty ;).
hola' [ koniczynka ]
gangsta-----. wczoraj za 100zł nie siadl mi tylko celtic....
musze jakis czas przestac tam chodzic, przykre ale pije jzu drugie piwo wiec za chwile mi przejdzie
hola' [ koniczynka ]
29 kolejka 21 10 2004
18:00 Dynamo Tblisi - Sochaux 2
18:00 St.Petersburg - AEK Ateny 1
18:15 Aachen - Lille 1
18:15 Aigaleo - M'Borough 2
18:30 Dniepro - FC Brugge 1
19:15 Steaua - St.Liege 1
20:05 Feyenoord - Hearts 1
20:30 Amica - Rangers 2
20:30 Panionios - Newcastle 2
20:30 Schalke - Basel x
20:45 Auxerre - Grazer AK x
20:45 Beveren - Stuttgart 2
20:45 Saragossa - Utrecht 1
21:00 Bilbao - Parma 1
21:00 Lazio - Villarreal x
22:15 Benfica - Heerenveen 1
Aktualny ranking :
228 pkt. loiosh
222 pkt. volvo95
218 pkt. hola'
217 pkt. specjalista
196 pkt. white star
198 pkt. gangsta
176 pkt. dydas
168 pkt. matik
159 pkt. ilek
145 pkt. felomon
73 pkt. anoneem
59 pkt. greenday17
63 pkt. łyczek
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
24 pkt. mr.knight
19 pkt. kagiebe
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
2 pkt. maras2002
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec
18:00 LKS - Ruch
19:00 Arka - Jaworzno
20:00 Willem II - Groningen
20:00 Shamrock - Drogheda
20:45 Bohemians - Derry
20:45 Cork - St.Patrick's
22:30 Boavista - Estoril
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Dzisiaj mi podejrzanie dobrze poszło :). Nadrobiłem 4 punkty do White Stara i jeszcze o dwa wyprzedziłm :).
volvo95 [ Legend ]
Jak narazie to puściłem na wczoraj 2 kupony : na jednym do wygrania 261 zł , a na drugim 194 zł ... Z wczoraj wszystko weszło , zostały tylko dzisiejsze mecze z hokeja ....
specjalista [ Generaďż˝ ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
19:00 Arka - Jaworzno 1
20:00 Willem II - Groningen 1
20:00 Shamrock - Drogheda 1
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril 1
18:00 LKS - Ruch 1
hola' [ koniczynka ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno x
20:00 Willem II - Groningen 2
20:00 Shamrock - Drogheda 2
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril 1
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
18:00 LKS - Ruch 2
19:00 Arka - Jaworzno 2
20:00 Willem II - Groningen 1
20:00 Shamrock - Drogheda 1
20:45 Bohemians - Derry x
20:45 Cork - St.Patrick's x
22:30 Boavista - Estoril 1
volvo95 [ Legend ]
Ja obstawie dopiero po powrocie ze szkoły - teraz nie mam nastroju ... :/
hola' [ koniczynka ]
ja tez nie mam an nic ochoty a zwlaszcza na sts!!!ale trzeba isc
chyba jestem uzalezniony.....qrde
hola' [ koniczynka ]
przypominam ze o 17 pierwszy mecz a do zakonczenia I sezonu pozostalo wlacznie 11 kolejek
pozdrawiam
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno 1
20:00 Willem II - Groningen x
20:00 Shamrock - Drogheda 1
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril 1
White Star [ Soldier ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno 1
20:00 Willem II - Groningen 1
20:00 Shamrock - Drogheda 2
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 2
22:30 Boavista - Estoril 1
gangsta>>> i tak wuhram z tobą;D(mam nadzieje)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno x
20:00 Willem II - Groningen 1
20:00 Shamrock - Drogheda x
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril 1
volvo95 [ Legend ]
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno 2
20:00 Willem II - Groningen 1
20:00 Shamrock - Drogheda X
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril 1
Dydas [ Konsul ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec 1 [już trwa, wyniku nie znam, ale uznaj jak chcesz]
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno 1
20:00 Willem II - Groningen 2
20:00 Shamrock - Drogheda 1
20:45 Bohemians - Derry 2
20:45 Cork - St.Patrick's 2
22:30 Boavista - Estoril 1
greenday17 [ Konsul ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec x
18:00 LKS - Ruch 1
19:00 Arka - Jaworzno 1
20:00 Willem II - Groningen x
20:00 Shamrock - Drogheda 1
20:45 Bohemians - Derry 1
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril 1
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Jak zwykle się spóźniam :(
22:30 Boavista - Estoril 1
volvo95 [ Legend ]
Łyczek --> To żeś poobstawiał :)
Łyczek [ Lance Armstrong ]
No nie;) Najlepsze jak mi ten mecz nie wejdzie :D
hola' [ koniczynka ]
30 kolejka 22 10 2004
17:00 Polkowice - Ostrowiec x
18:00 LKS - Ruch x
19:00 Arka - Jaworzno 1
20:00 Willem II - Groningen 1
20:00 Shamrock - Drogheda 2
20:45 Bohemians - Derry 2
20:45 Cork - St.Patrick's 1
22:30 Boavista - Estoril x
Aktualny ranking :
230 pkt. loiosh
224 pkt. volvo95
220 pkt. hola'
220 pkt. specjalista
200 pkt. gangsta
199 pkt. white star
178 pkt. dydas
168 pkt. matik
160 pkt. ilek
145 pkt. felomon
73 pkt. anoneem
63 pkt. łyczek
62 pkt. greenday17
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
24 pkt. mr.knight
19 pkt. kagiebe
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
2 pkt. maras2002
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton
15:30 Polonia - Groclin
15:30 Bielefeld - Hertha
15:30 M'Gladbach - Hannover
15:30 K'Lautern - Leverkusen
15:30 Rostock - Bayern
15:30 Wolfsburg - Bochum
16:00 Aston Villa - Fulham
16:00 Cr.Palace - West Brom.
16:00 Tottenham - Bolton
16:00 Aberdeen - Motherwell
17:00 Plock - Odra
17:15 Istres - Lyon
18:00 Atalanta - Cagliari
18:15 Liverpool - Charlton
20:00 Caen - Nantes
20:00 Rennes - Metz
20:00 St.Etienne - Bordeaux
20:00 Strasbourg - Nice
20:00 St.Truiden - FC Brussels
20:00 Malaga - La Coruna
22:00 Real M. - Valencia
volvo95 [ Legend ]
Łyczek --> Hehe :)
BTW. 3 kupony , 3 mecze , jakieś 600 zł poszło sie .... :/
hola' [ koniczynka ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha 1
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen x
15:30 Rostock - Bayern x
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. x
16:00 Tottenham - Bolton x
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari x
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes x
20:00 Rennes - Metz x
20:00 St.Etienne - Bordeaux 2
20:00 Strasbourg - Nice 2
20:00 St.Truiden - FC Brussels 2
20:00 Malaga - La Coruna x
22:00 Real M. - Valencia 1
Łyczek [ Lance Armstrong ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha x
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. 2
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari 1
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 1
20:00 Rennes - Metz x
20:00 St.Etienne - Bordeaux 1
20:00 Strasbourg - Nice 2
20:00 St.Truiden - FC Brussels
20:00 Malaga - La Coruna x
22:00 Real M. - Valencia 1
specjalista [ Generaďż˝ ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha 0
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. 2
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari 1
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 2
20:00 St.Etienne - Bordeaux 0
20:00 Strasbourg - Nice 1
20:00 St.Truiden - FC Brussels 2
20:00 Malaga - La Coruna 2
22:00 Real M. - Valencia 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha x
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. 1
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari x
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 1
20:00 St.Etienne - Bordeaux x
20:00 Strasbourg - Nice 1
20:00 St.Truiden - FC Brussels 1
20:00 Malaga - La Coruna 2
22:00 Real M. - Valencia x
Loiosh [ Generaďż˝ ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha x
15:30 M'Gladbach - Hannover x
15:30 K'Lautern - Leverkusen x
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. x
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari x
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 1
20:00 St.Etienne - Bordeaux 2
20:00 Strasbourg - Nice x
20:00 St.Truiden - FC Brussels 1
20:00 Malaga - La Coruna x
22:00 Real M. - Valencia x
Dydas [ Konsul ]
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha 2
15:30 M'Gladbach - Hannover x
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. 1
16:00 Tottenham - Bolton 2
16:00 Aberdeen - Motherwell x
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari x
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 2
20:00 St.Etienne - Bordeaux 2
20:00 Strasbourg - Nice 2
20:00 St.Truiden - FC Brussels 2
20:00 Malaga - La Coruna 2
22:00 Real M. - Valencia 1
Dydas [ Konsul ]
hola' ---> W weekendowe kolejki możesz dawać więcej meczy bo jest pare ciekawych, których nie dałeś, a warto by było obstawić (chociażby Chelsea - Blackburn czy Siena - Juve)
volvo95 [ Legend ]
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2 [ mam nadzieje że Polonia chociaż zremisuje :) ]
15:30 Bielefeld - Hertha 2
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham X
16:00 Cr.Palace - West Brom. X
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari X
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 1
20:00 St.Etienne - Bordeaux X
20:00 Strasbourg - Nice 1
20:00 St.Truiden - FC Brussels 1
20:00 Malaga - La Coruna X
22:00 Real M. - Valencia X
White Star [ Soldier ]
lipa te mecze troche...są ciekawsze...
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 1( a co??)
15:30 Bielefeld - Hertha 2
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. 1
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 2
17:00 Plock - Odra x
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari 1
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 2
20:00 St.Etienne - Bordeaux 2
20:00 Strasbourg - Nice 1
20:00 St.Truiden - FC Brussels x
20:00 Malaga - La Coruna 2
22:00 Real M. - Valencia 1
KaGieBe [ !!! ]
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin x
15:30 Bielefeld - Hertha 2
15:30 M'Gladbach - Hannover 2
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern x
15:30 Wolfsburg - Bochum x
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom.1
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 2
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon x
18:00 Atalanta - Cagliari 2
18:15 Liverpool - Charlton x
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 2
20:00 St.Etienne - Bordeaux 2
20:00 Strasbourg - Nice 2
20:00 St.Truiden - FC Brussels 2
20:00 Malaga - La Coruna 1
22:00 Real M. - Valencia 2
greenday17 [ Konsul ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 2
15:30 Bielefeld - Hertha x
15:30 M'Gladbach - Hannover 1
15:30 K'Lautern - Leverkusen 2
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham x
16:00 Cr.Palace - West Brom. 1
16:00 Tottenham - Bolton 1
16:00 Aberdeen - Motherwell 2
17:00 Plock - Odra x
17:15 Istres - Lyon 2
18:00 Atalanta - Cagliari 1
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 2
20:00 Rennes - Metz 2
20:00 St.Etienne - Bordeaux 2
20:00 Strasbourg - Nice 1
20:00 St.Truiden - FC Brussels x
20:00 Malaga - La Coruna 2
22:00 Real M. - Valencia 2
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Co jest panowie , gdzie jest 32 kolejka
..............................................................................................................................
volvo95 [ Legend ]
Pewnie hola' jeszcze śpi :)
volvo95 [ Legend ]
Pewnie hola' jeszcze śpi :)
Dydas [ Konsul ]
Dajta mu spokój, niech sobie pośpi i tak cholernie dużo pracy w to wszystko wkłada :)
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Panowie, jeśli za jakiś czas holi nie będzie, to chyba musimy wziąć sprawy w swoje ręce...
White Star [ Soldier ]
poczekajmy do 13...
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Jak nie pojawi się do 13, to podejmuję się obliczyć punkty i ułożyć nową kolejkę.
The LasT Child [ GoorkA ]
Cholera, przez Groclin nie weszlo mi 40 zeta ;/ (weszly Chelsea, Liverpool, Juve i PSG).
Mam nadzi3je ze wejdzie Arsenal (do [pary z Realem - 20 zeta ;)), a pozatym monaco, barca, celtic, Rangers, Roma, Marsylia, Feyenord (90 zeta :))
White Star [ Soldier ]
Gangsta>>> jak chcesz to moge kolejke ułożyć;D
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
31 kolejka 23 10 2004
13:45 Norwich - Everton 2
15:30 Polonia - Groclin 1
15:30 Bielefeld - Hertha 1
15:30 M'Gladbach - Hannover 2
15:30 K'Lautern - Leverkusen x
15:30 Rostock - Bayern 2
15:30 Wolfsburg - Bochum 1
16:00 Aston Villa - Fulham 1
16:00 Cr.Palace - West Brom. 1
16:00 Tottenham - Bolton 2
16:00 Aberdeen - Motherwell 1
17:00 Plock - Odra 1
17:15 Istres - Lyon x
18:00 Atalanta - Cagliari x
18:15 Liverpool - Charlton 1
20:00 Caen - Nantes 1
20:00 Rennes - Metz 1
20:00 St.Etienne - Bordeaux x
20:00 Strasbourg - Nice 1
20:00 St.Truiden - FC Brussels 1
20:00 Malaga - La Coruna x
22:00 Real M. - Valencia 1
Aktualny ranking :
242 pkt. loiosh
236 pkt. volvo95
231 pkt. hola'
230 pkt. specjalista
213 pkt. gangsta
208 pkt. white star
188 pkt. dydas
168 pkt. matik
160 pkt. ilek
145 pkt. felomon
73 pkt. anoneem
72 pkt. łyczek
67 pkt. greenday17
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
24 pkt. mr.knight
25 pkt. kagiebe
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
2 pkt. maras2002
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham
15:00 Chievo - Reggina
15:00 Livorno - Bologna
15:00 Messina - Lecce
15:00 Parma - Lazio
15:00 Roma - Palermo
15:00 Sampdoria - Brescia
15:00 Udinese - Fiorentina
16:00 Middlesbrough - Portsmouth
16:00 Newcastle - Man City
17:00 Albacete - Athletic
17:00 Getafe - Betis
17:00 Levante - Espanyol
17:00 Santander - Saragossa
17:00 Sociedad - Mallorca
17:00 Villarreal - Numancia
17:05 Man United - Arsenal
17:30 Freiburg - Stuttgart
17:30 Schalke - Mainz
18:00 Monaco - Auxerre
19:00 Sevilla - Atletico
20:30 Milan - Inter
21:00 Barcelona - Osasuna
Ok, niech mnie oceni historia :).
White Star [ Soldier ]
a napewno dobrze pkt podliczyłeś??
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham 2
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna 2
15:00 Messina - Lecce 1
15:00 Parma - Lazio 2
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia x
15:00 Udinese - Fiorentina 2
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic 2
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol 2
17:00 Santander - Saragossa x
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 2
20:30 Milan - Inter x(obie drużyny lubie):D
21:00 Barcelona - Osasuna 1
White Star [ Soldier ]
powinienem miec 210 pkt a ty Gangsta 212...cos xle policzyłeeś wg. mnie...
White Star [ Soldier ]
sorry ja 209
specjalista [ Generaďż˝ ]
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham 1
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna 0
15:00 Messina - Lecce 1
15:00 Parma - Lazio 2
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia 1
15:00 Udinese - Fiorentina 0
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic 2
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol 0
17:00 Santander - Saragossa 0
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 0
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 0
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico1
20:30 Milan - Inter 0
21:00 Barcelona - Osasuna 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
White Star----> Liczyłem jeszcze raz i wychodzi mi tak samo - Ty za wczorajsze mecze dostałeś 9 pkt, a ja 13.
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham 1
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna x
15:00 Messina - Lecce x
15:00 Parma - Lazio 1
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia 1
15:00 Udinese - Fiorentina x
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic 1
17:00 Getafe - Betis x
17:00 Levante - Espanyol 1
17:00 Santander - Saragossa 1
17:00 Sociedad - Mallorca x
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 1
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz x
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter 1
21:00 Barcelona - Osasuna 1
volvo95 [ Legend ]
Kurde nie chce mi sie teraz typować ....
Loiosh [ Generaďż˝ ]
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham x
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna 1
15:00 Messina - Lecce x
15:00 Parma - Lazio x
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia 1
15:00 Udinese - Fiorentina 1
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic x
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol x
17:00 Santander - Saragossa 1
17:00 Sociedad - Mallorca x
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter x
21:00 Barcelona - Osasuna 1
Łyczek [ Lance Armstrong ]
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham 1
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna 1
15:00 Messina - Lecce 1
15:00 Parma - Lazio 2
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia 1
15:00 Udinese - Fiorentina 1
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic x
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol 1
17:00 Santander - Saragossa x
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre x
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter 2
21:00 Barcelona - Osasuna 1
volvo95 [ Legend ]
15:00 Southampton - Birmingham X
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna 1
15:00 Messina - Lecce X
15:00 Parma - Lazio X
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia 1
15:00 Udinese - Fiorentina 1
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic X
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol 1
17:00 Santander - Saragossa 1
17:00 Sociedad - Mallorca X
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter X
21:00 Barcelona - Osasuna 1
hola' [ koniczynka ]
HOLA' mial wypadek! potracilo go auto i prosil mnie zeby wam przekazac , mozliwe ze bedzie tu dzisiaj wieczorem, musi przejsc jednak badania
pozdrwienia od niego, 3majcie sie
KaGieBe [ !!! ]
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic X
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol 2
17:00 Santander - Saragossa 2
17:00 Sociedad - Mallorca X
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter X
21:00 Barcelona - Osasuna 1
hola' [ koniczynka ]
mam andzieje ze mi to uznacie!! ale mnie leb napierdala,,,pozdrawiam wszystkich i typuje
jesli mnie nie ma to dam znac>
dajcie mi jednak ktos tel kom....
bo teraz dopiero mam dostep do netu
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic X
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol x
17:00 Santander - Saragossa x
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal x
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico x
20:30 Milan - Inter 1
21:00 Barcelona - Osasuna 1
Dydas [ Konsul ]
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham 2
15:00 Chievo - Reggina 1
15:00 Livorno - Bologna 2
15:00 Messina - Lecce x
15:00 Parma - Lazio x
15:00 Roma - Palermo 1
15:00 Sampdoria - Brescia 1
15:00 Udinese - Fiorentina 1
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic 2
17:00 Getafe - Betis x
17:00 Levante - Espanyol 1
17:00 Santander - Saragossa 2
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter 1
21:00 Barcelona - Osasuna 1
hola' [ koniczynka ]
dydas-------> powinienes uwzglednic i odpuscic sobie typowanie z meczami o 15....
pozdrawiam
Dydas [ Konsul ]
hola --> wiem, przepraszam, nie zwróciłem uwagi na godzine
Oto poprawne typy:
16:00 Middlesbrough - Portsmouth 1
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic 2
17:00 Getafe - Betis x
17:00 Levante - Espanyol 1
17:00 Santander - Saragossa 2
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 2
17:30 Freiburg - Stuttgart 2
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre 1
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter 1
21:00 Barcelona - Osasuna 1
hola' [ koniczynka ]
32 kolejka 24.10.2004
15:00 Southampton - Birmingham x
15:00 Chievo - Reggina x
15:00 Livorno - Bologna 1
15:00 Messina - Lecce 2
15:00 Parma - Lazio 1
15:00 Roma - Palermo x
15:00 Sampdoria - Brescia 2
15:00 Udinese - Fiorentina x
16:00 Middlesbrough - Portsmouth x
16:00 Newcastle - Man City 1
17:00 Albacete - Athletic 1
17:00 Getafe - Betis 2
17:00 Levante - Espanyol 2
17:00 Santander - Saragossa 1
17:00 Sociedad - Mallorca 1
17:00 Villarreal - Numancia 1
17:05 Man United - Arsenal 1
17:30 Freiburg - Stuttgart 1
17:30 Schalke - Mainz 1
18:00 Monaco - Auxerre x
19:00 Sevilla - Atletico 1
20:30 Milan - Inter x
21:00 Barcelona - Osasuna 1
Aktualny ranking :
252 pkt. loiosh
246 pkt. volvo95
238 pkt. specjalista
237 pkt. hola'
222 pkt. gangsta
216 pkt. white star
194 pkt. dydas
168 pkt. matik
160 pkt. ilek
145 pkt. felomon
81 pkt. łyczek
73 pkt. anoneem
67 pkt. greenday17
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
33 pkt. kagiebe
24 pkt. mr.knight
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
2 pkt. maras2002
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa
16:00 Dniepro - Metallurg D
16:40 Liberec - Jablonec
19:00 Elfsborg - Hammarby
19:00 Helsinborg - Halmstad
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe
19:00 Sundsvall - Djurgarden
Patriota23 [ Pretorianin ]
Witam chcialbym dołączyc do wątku
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 1
16:00 Dniepro - Metallurg D x
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 1
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
volvo95 [ Legend ]
Kurde nadal 6 punktów straty ... :/
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Patriota--->Witam serdecznie :).
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 1
16:00 Dniepro - Metallurg D 1
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 1
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 1
19:00 Sundsvall - Djurgarden x
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 1
16:00 Dniepro - Metallurg D 1
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe x
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
Łyczek [ Lance Armstrong ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 1
16:00 Dniepro - Metallurg D 1
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby x
19:00 Helsinborg - Halmstad 1
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
specjalista [ Generaďż˝ ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D 1
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 1
hola' [ koniczynka ]
patriota-----> no ja tez serdecznie witam!
do zakonczenia I edycji 7 kolejek...
pozdrawiam
qrde raczej juz nie wygram! ale cuda sie zdarzaja
hola' [ koniczynka ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa x
16:00 Dniepro - Metallurg D x
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby x
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe x
19:00 Sundsvall - Djurgarden x
White Star [ Soldier ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D 2
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
tym razem rzucałem 1 złotówką:D
KaGieBe [ !!! ]
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2 ( albo x no ale... :P)
16:00 Dniepro - Metallurg D 1
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe x
19:00 Sundsvall - Djurgarden 1
greenday17 [ Konsul ]
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D 1
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe x
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
Sephirothl [ Centurion ]
Tak, jak KaGieBe.
Dydas [ Konsul ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa
16:00 Dniepro - Metallurg D 2 [rozpoczął się 15 minut temu, hola uznaj wg własnej woli]
16:40 Liberec - Jablonec 2
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 1
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
A ja rzucam 20 groszówką :) Nie mam czasu by posprawdzać jak dane drużyny stoją z formą :/
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Eh nie zdazylem:/
16:40 Liberec - Jablonec 1 (7 minuta.ale 0:0)
19:00 Elfsborg - Hammarby x
19:00 Helsinborg - Halmstad x
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
hola' [ koniczynka ]
sluchajcie po to publikuje te mecze kolo 23 -24 zeby kto nie mogl rano czy po poludniu zrobil to w nocy!!
wiec szanujmy sie nawzajem i nie stwierdzajmy ze jest 23 minuta meczu ale ja nic nie widzialem i nie zanm wyniku
pozdrawiam
hola' [ koniczynka ]
wiecie co------> sts.pl cale to popeirdolil z tego teraz wynika ze petersburg gra o 18 albo 20 na akzdje stronie ianczej
wiec sam juz nie wiem
Loiosh [ Generaďż˝ ]
To jeszcze dorzuce:)
18:00 Petersburg - CSKA Moskwa 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Loiosh---> Dnipro - metallurg też dorzuć, bo dopiero 3 minuta jest.
Loiosh [ Generaďż˝ ]
18:00 Dniepro - Metallurg D 1 (chociaz juz jest 1:1:))
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Loiosh---> No właśnie, ekspresowe tempo narzucili :).
White Star [ Soldier ]
to wchodźcie na livescorecom i sprawdzajcie czasy rozpoczynania meczów..
hola' [ koniczynka ]
to wszystko dlatego ze na sts.pl wczoraj w nocy bylo wszystko pomieszane! nie wiem czy oni pija czy co ale musimy im chyba podziekowac!
mam nadzieje jakos to poukladamy
pozdrawiam
Dydas [ Konsul ]
hola ---> widzisz... publikujesz o godzinie 23, o tej godzinie ja juz spie bo na 7 mam zajecia i o 5 musze wstac. a wracam kolo 16-17-18, a wtedy mecze juz trwaja. nic na to nie poradze, trudno sie mowi, bede obstawial te mecze ktore bede mogl
hola' [ koniczynka ]
dydas----->sluchaj to jak wtajesz o 5 to wlacz neta i to masz kwestie 5 minut! po za tym ja uwazam ze jak ktos chce to naprawde opublikuje te mecze wiec jezeli masz staly dostep do netu to nie widze problemu
pozdrawiam
Dydas [ Konsul ]
hola ---> życie nie składa sie tylko z internetu :/ po prostu, nie mam rano na to czasu ani ochoty by wlaczac komputer i jeszcze myslec nad wynikami pilkarskimi. mam inne sprawy na glowie. a pozatym u mnie to nie jest takie 5 minut, bo najpierw musze isc do brata wlaczyc siec
volvo95 [ Legend ]
No zajebiście - dzisiaj nie dałem rady typować :/
hola' [ koniczynka ]
dydas-----> doskonale cie rozumie ale to kiedy ja to mam opublikowac, a po za tym naprawde jak by ci zalezalo dalbys rade.
ja wiem ze to tylko zabawa ale uwierz mi jak ktos chce sie bawic to rade da
pozdrawiam
volvo95 [ Legend ]
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D X
16:40 Liberec - Jablonec 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 1
19:00 Sundsvall - Djurgarden 1
Dydas [ Konsul ]
hola --> hmm no tak, ja bawic bardzo sie chce, ale nie usmiecha mi sie wstawanie 30-40 minut wczesniej by typowac jakies smieszne wyniki :)
hola' [ koniczynka ]
dydas------> daj wynik meczu zenit -CSKA jezeli nie znasz wyniku
pozdrawiam
hola' [ koniczynka ]
sluchajcie robimy to tak!
nie bede publiowal godzin i nawet po zakonczeniu meczy mzoan typowac ale..do godziny 23 00
szanujmy sie i nie sprawdzajmy wynikow czastkowych
kto to akceptuje
volvo nam pokazal przyklad
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Moim zdaniem idiotyczne...
hola' [ koniczynka ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D X
16:40 Liberec - Jablonec x
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
Aktualny ranking :
254 pkt. loiosh
249 pkt. volvo95
241 pkt. specjalista
240 pkt. hola'
223 pkt. gangsta
220 pkt. white star
196 pkt. dydas
168 pkt. matik
163 pkt. ilek
145 pkt. felomon
83 pkt. łyczek
73 pkt. anoneem
71 pkt. greenday17
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
35 pkt. kagiebe
24 pkt. mr.knight
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
3 pkt. patriota
2 pkt. maras2002
34 kolejka 26 10 2004
Podbeskidzie - Katowice
Jaworzno - Tloki
Polonia - Stal Mielec
Arka - Ostrowiec
Mattersburg - Admira
Derry - Cork
Bayern - Wolfsburg
Bochum - M'Gladbach
Hannover - K'Lautern
Hertha - Dortmund
Puchov - Trencin
Ruzomberok - Trnava
hola' [ koniczynka ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D X
16:40 Liberec - Jablonec x
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
Aktualny ranking :
254 pkt. loiosh
249 pkt. volvo95
241 pkt. specjalista
240 pkt. hola'
223 pkt. gangsta
220 pkt. white star
196 pkt. dydas
168 pkt. matik
163 pkt. ilek
145 pkt. felomon
83 pkt. łyczek
73 pkt. anoneem
71 pkt. greenday17
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
35 pkt. kagiebe
24 pkt. mr.knight
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
3 pkt. patriota
2 pkt. maras2002
34 kolejka 26 10 2004
Podbeskidzie - Katowice
Jaworzno - Tloki
Polonia - Stal Mielec
Arka - Ostrowiec
Mattersburg - Admira
Derry - Cork
Bayern - Wolfsburg
Bochum - M'Gladbach
Hannover - K'Lautern
Hertha - Dortmund
Puchov - Trencin
Ruzomberok - Trnava
qrwa!! co zas to wyszlo
neich tak bedzie, mam andzieje ze kazdy bedzie uczciwy, o nic nie gramy wiec po hu* to komu by oszukiwac
kto sie jeszcze an ten temat wypowie
Dydas [ Konsul ]
34 kolejka 26 10 2004
Podbeskidzie - Katowice 2
Jaworzno - Tloki 1
Polonia - Stal Mielec 1
Arka - Ostrowiec 1
Mattersburg - Admira 1
Derry - Cork x
Bayern - Wolfsburg x
Bochum - M'Gladbach 2
Hannover - K'Lautern 1
Hertha - Dortmund 1
Puchov - Trencin 2
Ruzomberok - Trnava 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
hola---> Przecież o wynikach można się dowiedzieć nawet przypadkowo i co wtedy? Powinno zostać tak jak było - co najwyżej zrezygnować z wczesnych meczów, by każdy mógł zdążyć.
Przecież zabawa polega na tym, żeby poprawnie wytypować wyniki meczów - a tak, traci to sens.
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Po co sie ograniczac. Dajmy mozliwosc typowania piec dni wstecz. Albo co tam,jak mozna to ja sobie zatypuje pierwsza kolejke,bo tak sie sklada,ze wtedy nie typowalem,a to byla akurat kolejka bez niespodzianek i wszystko by mi weszlo:) No bez jajec,wystarczy,ze bedziesz dawal mecze,ktore zaczynaja sie nie wczesniej jak o 18 i powinno byc ok.
Dydas [ Konsul ]
Podpisuje sie pod chłopakami oboma rękami
Dobranoc
hola' [ koniczynka ]
33 kolejka 25 10 2004
15:00 Petersburg - CSKA Moskwa 2
16:00 Dniepro - Metallurg D X
16:40 Liberec - Jablonec x
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Helsinborg - Halmstad 2
19:00 IFK Goeteborg - Malmoe 2
19:00 Sundsvall - Djurgarden 2
Aktualny ranking :
254 pkt. loiosh
249 pkt. volvo95
241 pkt. specjalista
240 pkt. hola'
223 pkt. gangsta
220 pkt. white star
196 pkt. dydas
168 pkt. matik
163 pkt. ilek
145 pkt. felomon
83 pkt. łyczek
73 pkt. anoneem
71 pkt. greenday17
53 pkt. wodzu
48 pkt. michael444
35 pkt. kagiebe
24 pkt. mr.knight
18 pkt. xKx
16 pkt. gacek
15 pkt. drakan
15 pkt. bigkangoo
11 pkt. arczens
9 pkt. kapitan planeta
3 pkt. settogo
3 pkt. patriota
2 pkt. maras2002
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice
13:30 Jaworzno - Tloki
14:00 Puchov - Trencin
14:00 Ruzomberok - Trnava
18:00 Polonia - Stal Mielec
19:00 Arka - Ostrowiec
18:00 Mattersburg - Admira
20:45 Derry - Cork
20:00 Bayern - Wolfsburg
20:00 Bochum - M'Gladbach
20:00 Hannover - K'Lautern
20:00 Hertha - Dortmund
KaGieBe [ !!! ]
kurde dziisejesze typy mi sie nie poszly no :P
niech zostanie tak jka było !
nie mżna typować rozpoczetych meczy !
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund x
KaGieBe [ !!! ]
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 2
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec x
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund x
Kieyd najbliższe mecze LM i Uefy ? za tydzien ?
KaGieBe [ !!! ]
aj.. nie tak !
to będzie dobrze :
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 2
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec x
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 1
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund 1
greenday17 [ Konsul ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund x
hola' [ koniczynka ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund 1
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Cos chyba wielkiego zroznicowania typow to nie bedzie:)
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin x
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira x
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg x
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund x
Patriota23 [ Pretorianin ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 2
13:30 Jaworzno - Tloki x
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 1
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 2
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund 2
specjalista [ Generaďż˝ ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 2
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 0
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund 0
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 2
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 1
14:00 Ruzomberok - Trnava 2
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork x
20:00 Bayern - Wolfsburg x
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern x
20:00 Hertha - Dortmund 2
kapitan planeta [ Chor��y ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 2
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 2
14:00 Ruzomberok - Trnava x
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 2
20:00 Hertha - Dortmund 1
bukers [ Konsul ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin X
14:00 Ruzomberok - Trnava 2
18:00 Polonia - Stal Mielec X
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 1
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach X
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund 1
jak mozna to si zapisuje do tego :O
volvo95 [ Legend ]
13:00 Podbeskidzie - Katowice 1
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin X
14:00 Ruzomberok - Trnava 1
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira X
20:45 Derry - Cork 2
20:00 Bayern - Wolfsburg 1
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund X
White Star [ Soldier ]
34 kolejka 26 10 2004
13:00 Podbeskidzie - Katowice 2
13:30 Jaworzno - Tloki 1
14:00 Puchov - Trencin 2
14:00 Ruzomberok - Trnava 2
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 2
20:45 Derry - Cork 1
20:00 Bayern - Wolfsburg x
20:00 Bochum - M'Gladbach q
20:00 Hannover - K'Lautern 2
20:00 Hertha - Dortmund 1
Łyczek [ Lance Armstrong ]
34 kolejka 26 10 2004
18:00 Polonia - Stal Mielec 1
19:00 Arka - Ostrowiec 1
18:00 Mattersburg - Admira 1
20:45 Derry - Cork 1
20:00 Bayern - Wolfsburg x
20:00 Bochum - M'Gladbach 1
20:00 Hannover - K'Lautern 1
20:00 Hertha - Dortmund x
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
White--->chyba musisz usunac 4 pierwsze spotkania u siebie...
Dydas [ Konsul ]
hola --> wklejam to co pisałem wcześniej, bo typowałem wczoraj zaraz po tym jak dałeś po raz pierwszy i mógłbyś tego nie zauważyć
25.10.2004 | 21:27 Dydas [ Pretorianin ]
34 kolejka 26 10 2004
Podbeskidzie - Katowice 2
Jaworzno - Tloki 1
Polonia - Stal Mielec 1
Arka - Ostrowiec 1
Mattersburg - Admira 1
Derry - Cork x
Bayern - Wolfsburg x
Bochum - M'Gladbach 2
Hannover - K'Lautern 1
Hertha - Dortmund 1
Puchov - Trencin 2
Ruzomberok - Trnava 1
White Star [ Soldier ]
ILEK>>> dzieki za zwrócenie uwagi:D
hola'>>> niiezaliczja mi 4 pierwszych spotkań...zagapiłem sie troche...sorry
hola' [ koniczynka ]
jasne postaram ci sie tego nie uwzglednic!!
stary 8 minut!! moge ci zaliczyc ale jak ilek mowi ze gra to gra to mi bardzo przykro ale nie zlaiczam hehe
pozdrawiam
White Star [ Soldier ]
niema sprawy:D ja sie tam niebede kłocił o 3 pkt...:D jak sie zaczely to trudno:D to tylko zabawa:D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Hola--->a co ty tak nagle sie zaczales mnie sluchac??:))) faktycznie 8 min to tyle co nic wiec ja tez nie widze problemu...jak juz White zauwazyl tylko zwrocilem na to uwage:))
hola' [ koniczynka ]
przeciez zartujemy wszyscy!!!
no white star ale zwyciezca mozliwe ze bedzie przez nastepny caly sezon mial powody do zadowolenia ze wygral I oficjalny sezon
ps! z ta kasa chyba to nie wypali ale i tak mam nadzieje niezle mozna sie przy tym ubawic mimo iz nie do konca jest to profesjonalne
pozdrawiam
White Star [ Soldier ]
hola>>> zwycięzca tak. ale ja niezwycięze juz:D moze jakbym d poczatku vrał udział...
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Dydas----> Masz pecha, bo później hola dorzucił jeszcze dwa spotkania ligi słowackiej i ich nie zauważyłeś ;/.
White Star----> Co za różnica - przecież te dwa spotkania na które sie spóźniłeś 8 minut i tak źle wytypowałeś :).
White Star [ Soldier ]
Gangsta>>> niewytypowalem, tylko wylosowalem 20 groszówką a inne innymi monetami;D
hola' [ koniczynka ]
link do nowej czesci