
Zodiac [ ex-gladiator ]
America's Army - Klan Majestic zaprasza
Klan [Majestic] zaprasza na swoją nową stronę www. Niebawem wielki updej i wiele ciekawostek. Od strony z kilkoma nowymi elementami, po filmy pokazujące America's Army w akcji. Zapraszamy :)
Informujemy również, że serwer gry dziła już na najnowszej wersji 2.2 gry. Aktualnie uruchomione są na nim 2 nowe mapy: SF Taiga i SF Oasis. Stan oraz namiary jednego z serwerów można odczytać spod strony.
PS. Na dniach pojawi się recenzja najnowszej wersji AA na GOLu.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-20 12:12:20]
AMDD [ Dwory Unia ]
niestety na operze w nic nie da się wejść tylko strona główna ;P

Zodiac [ ex-gladiator ]
Kubuś, bo tylko strona główna aktualnie działa :)
tsunami [ PS3 ]
Ladna sie prezentuje, szkoda ze cala nie dziala ....
yasiu [ Konsul ]
to tak nieco w temacie - patch 2.2 sciagniety ze strony nvidii mi nie dziala... dochodzi do okolo 70% i stwierdza, ze plik t2-skins jest w nieprawidlowej wersji i nie istaluje dalej (zainstalowane mam 2.1) - gierka niby dziala, ale nie moge dolaczyc do zadnej gry z powodu jak wyzej :/
wiecie cos o tym?
Zodiac [ ex-gladiator ]
Ściągnij fulla. To zasadniczo pomaga. Updejty czesto są skopane.
AMDD [ Dwory Unia ]
Zodiac ---> no Piotruś chyba że tak, nie wiedzialem. W takim razie zwracam chonor WebMasterze ;)
yasiu [ Konsul ]
zodiac - to w ostatecznosci... ten path ktorego mialem pochodzil ze strony nvidii i nazwa pliku byla inna niz np. na aatrackerze, moze jakis optymalizowany czy cus... na razie probuje sciagnac innego :)

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]
no Koledzy, wyszło szydło z worka, nieładnie... a zawsze byliście tacy zawzięci w potępianiu "cziterów"

Zodiac [ ex-gladiator ]
Tlaocetl --> pisz powoli i drukowanymi literami, bo nie mam pojęcia, o co Ci chodzi?
w1tek [ Legionista ]
https://americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=10378

po prostu bartek [ Pretorianin ]
W1tek:
Informacja
Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje.
w1tek [ Legionista ]
Odnosnie umieszczenia jednegoz naszych rgaczy w "Sali nieslawy" na forum https://americasarmy.pl
Inkub
General of the Army
General of the Army
Dołączył: 19 Wrz 2002
Posty: 3748
Skąd: ok. Warszawy
PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 4:12 pm Temat postu: Przeprosiny dla KaTa, Sfory i Cobry Odpowiedz z cytatem
Przepraszam za nieporozumienie zwiazane z rolloff - posty zostana zlikwidowane jutro.
Inkub
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Numer ICQ
Inkub
General of the Army
General of the Army
Dołączył: 19 Wrz 2002
Posty: 3748
Skąd: ok. Warszawy
PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 10:12 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Do przeprosin dołacza sie autor watkow, =BHoG=^Remczas^
_________________

PIL [ Konsul ]
Właśnie przymierzam się dso stałego łącza w domu. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie minimum powinno spełniać ?
Z góry dziękuję.
PIL [ Konsul ]
Oczywiście powinienem dopisać "... żeby spokojnie pograć w AA" :)

Zodiac [ ex-gladiator ]
PIL --> info konkretne jest w recce AA :)
Natomiast minimum to karta GF3/GF4Ti zasadniczo i proc (od niego w tej grze BARDZO dużo zalezy, zauwazyłem to po zmianie na AMD 3500+). Ale sa i zawodnicy grajacy na GF2 i AMD 1600+ :)