GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

America's Army - Klan Majestic zaprasza

20.10.2004
12:12
smile
[1]

Zodiac [ ex-gladiator ]

America's Army - Klan Majestic zaprasza

Klan [Majestic] zaprasza na swoją nową stronę www. Niebawem wielki updej i wiele ciekawostek. Od strony z kilkoma nowymi elementami, po filmy pokazujące America's Army w akcji. Zapraszamy :)

Informujemy również, że serwer gry dziła już na najnowszej wersji 2.2 gry. Aktualnie uruchomione są na nim 2 nowe mapy: SF Taiga i SF Oasis. Stan oraz namiary jednego z serwerów można odczytać spod strony.

PS. Na dniach pojawi się recenzja najnowszej wersji AA na GOLu.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-20 12:12:20]

20.10.2004
12:17
[2]

AMDD [ Dwory Unia ]


niestety na operze w nic nie da się wejść tylko strona główna ;P

20.10.2004
12:18
smile
[3]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Kubuś, bo tylko strona główna aktualnie działa :)

20.10.2004
12:22
[4]

tsunami [ PS3 ]

Ladna sie prezentuje, szkoda ze cala nie dziala ....

20.10.2004
12:28
[5]

yasiu [ Konsul ]

to tak nieco w temacie - patch 2.2 sciagniety ze strony nvidii mi nie dziala... dochodzi do okolo 70% i stwierdza, ze plik t2-skins jest w nieprawidlowej wersji i nie istaluje dalej (zainstalowane mam 2.1) - gierka niby dziala, ale nie moge dolaczyc do zadnej gry z powodu jak wyzej :/

wiecie cos o tym?

20.10.2004
12:33
[6]

Zodiac [ ex-gladiator ]


Ściągnij fulla. To zasadniczo pomaga. Updejty czesto są skopane.

20.10.2004
16:51
[7]

AMDD [ Dwory Unia ]


Zodiac ---> no Piotruś chyba że tak, nie wiedzialem. W takim razie zwracam chonor WebMasterze ;)

20.10.2004
23:34
[8]

yasiu [ Konsul ]

zodiac - to w ostatecznosci... ten path ktorego mialem pochodzil ze strony nvidii i nazwa pliku byla inna niz np. na aatrackerze, moze jakis optymalizowany czy cus... na razie probuje sciagnac innego :)

28.10.2004
16:43
smile
[9]

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]

no Koledzy, wyszło szydło z worka, nieładnie... a zawsze byliście tacy zawzięci w potępianiu "cziterów"

29.10.2004
12:57
smile
[10]

Zodiac [ ex-gladiator ]


Tlaocetl --> pisz powoli i drukowanymi literami, bo nie mam pojęcia, o co Ci chodzi?

29.10.2004
12:59
[11]

w1tek [ Legionista ]

https://americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=10378

29.10.2004
13:02
smile
[12]

po prostu bartek [ Pretorianin ]

W1tek:

Informacja

Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje
.

29.10.2004
13:06
[13]

w1tek [ Legionista ]

Odnosnie umieszczenia jednegoz naszych rgaczy w "Sali nieslawy" na forum https://americasarmy.pl

Inkub
General of the Army
General of the Army


Dołączył: 19 Wrz 2002
Posty: 3748
Skąd: ok. Warszawy

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 4:12 pm Temat postu: Przeprosiny dla KaTa, Sfory i Cobry Odpowiedz z cytatem
Przepraszam za nieporozumienie zwiazane z rolloff - posty zostana zlikwidowane jutro.
Inkub
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora


Numer ICQ
Inkub
General of the Army
General of the Army


Dołączył: 19 Wrz 2002
Posty: 3748
Skąd: ok. Warszawy

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 10:12 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Do przeprosin dołacza sie autor watkow, =BHoG=^Remczas^
_________________

30.10.2004
19:57
smile
[14]

PIL [ Konsul ]

Właśnie przymierzam się dso stałego łącza w domu. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie minimum powinno spełniać ?

Z góry dziękuję.

30.10.2004
20:07
[15]

PIL [ Konsul ]

Oczywiście powinienem dopisać "... żeby spokojnie pograć w AA" :)

02.11.2004
15:14
smile
[16]

Zodiac [ ex-gladiator ]


PIL --> info konkretne jest w recce AA :)

Natomiast minimum to karta GF3/GF4Ti zasadniczo i proc (od niego w tej grze BARDZO dużo zalezy, zauwazyłem to po zmianie na AMD 3500+). Ale sa i zawodnicy grajacy na GF2 i AMD 1600+ :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.