GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam programu....

10.10.2004
23:05
smile
[1]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

Szukam programu....

....ktory po podpieciu do eMule'a umozliwia podglad sciaganych plikow filmowych, wlasciwie to chce, zeby mi ktos odswiezyl pamiec, bo mialem kiedys taki program, ale na smierc zapomnialem jak sie nazywal :D

10.10.2004
23:20
[2]

hugo [ v4 ]

eee?

RMB na pliku, dajesz "podgląd" otworzy się w WMP, lepiej go zmienić (w opcjach emule) na coś lepszego, bo wmp głupi jest nie pokazuje wszystkich ściągniętych klatek, ja używam VirtualDub, on sobie reindeksuje pliki avi i podląd przez to trwa dłużej.
Zauważ też że opcja "podgląd" nie zawsze jest dostępna, co nie oznacza ze podgląd jest wyłączony, podjerzewam że jest to związane z cacheowaniem na dysku ściągnanych fragmentów filmów

10.10.2004
23:34
[3]

ronn [ moralizator ]

Avi Preview
Video Lan

11.10.2004
00:47
smile
[4]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


ronn --> chodzilo o Video Lan, dzieki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.