GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaka karta graficzna do 500zl??

10.10.2004
20:38
smile
[1]

~Kaps~ [ Centurion ]

jaka karta graficzna do 500zl??

??prosze o porady??

10.10.2004
20:39
[2]

Lukxxx [ Pretorianin ]

Radeo 9600 pro

10.10.2004
20:40
[3]

pajkul [ Konsul ]

Ati Radeon 9600 xt

10.10.2004
20:40
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

GeForce Titanium 4x00 128mb.
Ciężko dostać ale warta swej ceny. Szukaj na allegro.

10.10.2004
20:47
smile
[5]

techi [ Legend ]

pajkul==> 9600xt kosztuje od 800-1000 ;] Chyba, ze gdzies na allegro:P

10.10.2004
20:52
[6]

iNfiNity! [ Senator ]

Radeon 9500 PRO z allegro ;-)

10.10.2004
20:57
smile
[7]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

kumpel kupil i jest bardzo zadowolony...tyle ze ona kupil na komputroniku a tam kosztuje 200 zl wiecej...nie wiem czy w tym sklepie co daje ci linka syf sprzedaja ale jest taniej wiec moze zaryzykuj??

V
V

10.10.2004
21:05
[8]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

9600 Pro. Właśnie kupiłem i jestem zachwycony (za 515 zł + Counter Strike: Condition Zero gratis).

10.10.2004
21:07
[9]

stanson_ [ sta-N-son ]

Crazyman --> 100% racji, ten Radeon jest najlepszym z serii 9600 Pro. W tej cenie - bezapelacyjnie THE BEST.

10.10.2004
21:10
smile
[10]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Gigabyte Radeon 9600Pro , lub jakiś z pamięciami 2,8 ns

10.10.2004
21:30
smile
[11]

janos234 [ Chor��y ]

RADEONY 9600 ZA 500 zł?? chyba powinienem spojrzec w cenniki, a juz napewno nie 9600 XT- ostatnio tzn. ok. 1,5 miecha temu kupiłem mniej więcej taką i dałem ponad 800 zł..

10.10.2004
21:43
[12]

Chupacabra [ Senator ]

R9600 chodza teraz po niecale 600zl. Wlasnie taka karte wybralem w zeszlym tygodniu do kompa brata:) Ja mam radka 9100, swietna rzecz, ale chyba baardzo ciezko ja dostac, chyba tylko juz na allegro

10.10.2004
21:45
[13]

dziku86 [ The Cure ]

a nielepiej kupic radeona 9550 za 300zl ,wykrecic go na radeona 9600pro i za 200 zl kupic jeszcze 256ramu ?

10.10.2004
23:35
smile
[14]

~Kaps~ [ Centurion ]

czyli lepiej wziac Radka 9600 PRO niz GeForca 4200 Titanium 128MB/bit??

10.10.2004
23:36
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

moze to:
KARTA GRAFIKI FX5700 GAINWARD ULTRA 860LE TV/DVI 479.00 zł

10.10.2004
23:39
smile
[16]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eeee ja bym sie nie pchał w FX'y ponizej 5900 (choć i tego też nie polecam ;] )

11.10.2004
00:41
[17]

oksza [ Senator ]

To wszystko bez sensu.
Poczekaj aż 6600 stanieje i wyjdzie w wersji AGP - listopad/grudzień.

11.10.2004
01:33
smile
[18]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Taaaa....akurat coś Ci stanieje w grudniu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.