GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Translator

10.10.2004
13:43
smile
[1]

Marek12344 [ Centurion ]

Translator

Szukam translatora do j.anglelskiego. Ale żeby tłumczył całe zdania. Znacie jakieś nazwy takiego programu. Aha żeby był jeszcze darmowy. Z góry dzięki

10.10.2004
13:47
smile
[2]

felomon [ KaeM apel ]

Nie ma raczej dobrego darmowego, nie ma również dobrego-płatnego :)
Jak Cie zadowala taka jakoś to przez to tłumacz:) a jak nie to słowniczek w reke i jedziem z koksem

10.10.2004
13:59
smile
[3]

pasta007 [ Centurion ]

www.translate.pl :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.