GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy bedzie konflikt?: nForce2 i Radeon

10.10.2004
13:01
smile
[1]

Marbury [ Pretorianin ]

Czy bedzie konflikt?: nForce2 i Radeon

Witam,
moj obecny konfig to Athlon 2500+ na płycie ASUS A7N8X-X, planuje zakup Radeona 9600 Pro Gigabyte'a (na wiecej mnie nie stac), ale moja plyta oparta jest na nForce2. Czy nie bede mial problemow z ta karta graficzna? Nie beda sie klocily? Z gory dzieki za odpowiedzi.

10.10.2004
13:07
[2]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

a czemu mialyby sie gryzc? :) Pasmietaj tylko o dobrym zasilaczu

10.10.2004
13:08
[3]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Nie mają prawa się kłócić.

10.10.2004
13:11
[4]

Marbury [ Pretorianin ]

Odnosze dziwne wrazenie, ze moja plyta stworzona jest pod karty Nvidii, nie wiem czemu...

Mam zasilacz 350W, ale to jakis no-name, poki co mam podlaczone: GeForce 4 Ti, 2 napedy (nagrywarka CD i odtwarzacz CD), dysk Maxtora 40GB, karte sieciowa i karte dzwiekowa (SoundBlaster Live). Myslicie, ze zasilacz moze nie wyrobic?

10.10.2004
13:12
[5]

wysiu [ ]

Bedzie dzialac bez problemow, zasilacz tez powinien dac rade.

10.10.2004
13:14
[6]

Marbury [ Pretorianin ]

OK, dziekuje Wam za odpowiedzi. Pozdrawiam.

10.10.2004
13:23
[7]

mos_def [ Generaďż˝ ]

hehe, masz racje Marbury, cos w tym jest....nForce i Geforce , zbieznosc nazw nie moze byc przypadkowa, nie ? ;)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.