
Marbury [ Pretorianin ]
Czy bedzie konflikt?: nForce2 i Radeon
Witam,
moj obecny konfig to Athlon 2500+ na płycie ASUS A7N8X-X, planuje zakup Radeona 9600 Pro Gigabyte'a (na wiecej mnie nie stac), ale moja plyta oparta jest na nForce2. Czy nie bede mial problemow z ta karta graficzna? Nie beda sie klocily? Z gory dzieki za odpowiedzi.
Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
a czemu mialyby sie gryzc? :) Pasmietaj tylko o dobrym zasilaczu
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
Nie mają prawa się kłócić.
Marbury [ Pretorianin ]
Odnosze dziwne wrazenie, ze moja plyta stworzona jest pod karty Nvidii, nie wiem czemu...
Mam zasilacz 350W, ale to jakis no-name, poki co mam podlaczone: GeForce 4 Ti, 2 napedy (nagrywarka CD i odtwarzacz CD), dysk Maxtora 40GB, karte sieciowa i karte dzwiekowa (SoundBlaster Live). Myslicie, ze zasilacz moze nie wyrobic?
wysiu [ ]
Bedzie dzialac bez problemow, zasilacz tez powinien dac rade.
Marbury [ Pretorianin ]
OK, dziekuje Wam za odpowiedzi. Pozdrawiam.
mos_def [ Generaďż˝ ]
hehe, masz racje Marbury, cos w tym jest....nForce i Geforce , zbieznosc nazw nie moze byc przypadkowa, nie ? ;)))