GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra ktoś jeszcze w grę FIFA 2001?

10.10.2004
12:24
smile
[1]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

Gra ktoś jeszcze w grę FIFA 2001?

Mam pytanie odnośnie tej części "fify": Jak tu się włącza tryb multiplayer ale nie w sieci lokalnej, tylko żeby grać z kimś po necie? proszę o jakąś dokładną instrukcję.... z góry dzięks...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.