-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
Gra ktoś jeszcze w grę FIFA 2001?
Mam pytanie odnośnie tej części "fify": Jak tu się włącza tryb multiplayer ale nie w sieci lokalnej, tylko żeby grać z kimś po necie? proszę o jakąś dokładną instrukcję.... z góry dzięks...