GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy podczas ściągania można instalować grę ???

10.10.2004
11:54
smile
[1]

Tina HOHO [ Centurion ]

Czy podczas ściągania można instalować grę ???

10.10.2004
11:55
[2]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Wyrażaj się jaśniej ?

10.10.2004
11:56
[3]

wysiu [ ]

A dlaczego nie?

10.10.2004
11:57
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

Jeżeli chcesz instalować grę którą właśnie ściągasz to nie da się, natomiast jeżeli chcesz coś instalować podczas ściągania to jak najbardziej można. I pamiętaj że legalnie można ściągać tylko darmowe, stare gry, lub wersje demo.

10.10.2004
11:57
smile
[5]

pinkowski [ Pretorianin ]

można

10.10.2004
11:58
smile
[6]

Tina HOHO [ Centurion ]

akurat chce zainstalowac Jedi Academy a sciagam patch 1.01 do niego

10.10.2004
12:02
[7]

Yogi12 [ Legionista ]

Ja się coś ściąga to można instalować gry. Tylko wtedy spowolni to ściąganie i instalowanie.

10.10.2004
12:02
smile
[8]

Garbizaur [ CLS ]

Najpierw instalujesz grę, a potem patch do niej.

O to chodzi???

10.10.2004
12:12
[9]

Vasago [ spamer ]

Pewnie chodzi mu o to czy dzialajacy w tle program nie zakloci procesu instalacji. W odpowiedzi-nie zakloci ;)

10.10.2004
12:18
[10]

Garbizaur [ CLS ]

Ale ją spowolni. :)

10.10.2004
12:49
smile
[11]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Garbizaur - nieznacznie :)

10.10.2004
12:52
smile
[12]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

działa mi emule, mam otwartych pięć okien internet explorera, dwa okna eksploratora windows, ściągam dwa pliki z różnych stron, instaluję w tej chwili program Q&Q Defrag i piszę ten post...

10.10.2004
13:04
[13]

Ptosio [ Legionista ]

Genaralicji można ale jak masz kiepawego kompa to ci może wywalić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.