GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

(nie)kocham kino

10.10.2004
11:47
[1]

stacyjka10 [ Junior ]

(nie)kocham kino

Jak w mosjii Evil Alliance (ta z kinem) wejść do tej tajnej komnaty?
Chodzi o to , że podzczas misji mam podłożone 3 ładunki (kotłownia, sala z projektorem i tuż po
sufitem na początku etapu).
Mimo to pokazuje mi się komunikat o jakimś tajnym pomieszczeniu, a jam nie wiem gdzie ono jest. Acha i jeszcze jedno to zadanie jest oznaczone jako (optional)
Z góry dzieki za pomoc

10.10.2004
11:48
[2]

wysiu [ ]

O jaka gre chodzi?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.