GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o gol'e

10.10.2004
11:45
smile
[1]

Yogi12 [ Legionista ]

Pytanie o gol'e

Mam pytanie związane z gol'ami. Czy mozna jeszcze zdobywać gol'e wysyłając screeny z gier? Jaśli tak to na jaki adres?

10.10.2004
11:50
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

10.10.2004
11:52
[3]

Yogi12 [ Legionista ]

Sprawdzałem tam i nie moge znaleźć nic o screnach i dlatego się pytam.

10.10.2004
11:53
smile
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jak nie ma to znaczy ze screenów nie mozna juz zamienac na gole

10.10.2004
11:58
[5]

Yogi12 [ Legionista ]

No to szkoda :(. To był jedyny mój sposób na zdobycuie paru goli :(.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.