
Yogi12 [ Legionista ]
Pytanie o gol'e
Mam pytanie związane z gol'ami. Czy mozna jeszcze zdobywać gol'e wysyłając screeny z gier? Jaśli tak to na jaki adres?
mortan_battlehammer [ Legend ]
Yogi12 [ Legionista ]
Sprawdzałem tam i nie moge znaleźć nic o screnach i dlatego się pytam.

mortan_battlehammer [ Legend ]
jak nie ma to znaczy ze screenów nie mozna juz zamienac na gole
Yogi12 [ Legionista ]
No to szkoda :(. To był jedyny mój sposób na zdobycuie paru goli :(.