mark241 [ Legionista ]
Office XP - jak włączyć klawiaturę polską programisty?
Proszę o pomoc, bo kurwicy mozna dostać.
Jak mam PL to literę Ł mam pod : Z zamiast Y itd. Jak mam ENG to nie mam polskich znaków.
Wszędzie poza pieprzonym Officem działa OK (jak widać).

Orlando [ Reservoir Dog ]
Ważna zasada: Nie przeklinaj, tu jest to bardzo przestrzegana zasada. Troche kultury...
yazz_aka_maish [ Legend ]
Heh, to ja mam lepszy bajer :)
Nagle zmieniło mi się ustawienie z Polski (programisty) na Polski (214) - ręcznie zmieniam na (programisty) ale gdy zamknę okno przeglądarki to znowu wraca mi do ustawień (214) - W praktyce wygląda to tak, że przy każdym odpaleniu nowego okna muszę zmieniać język na (programisty) - niezależnie czy to okno GG, przeglądarki czy czegokolwiek innego.