GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Office XP - jak włączyć klawiaturę polską programisty?

10.10.2004
11:26
[1]

mark241 [ Legionista ]

Office XP - jak włączyć klawiaturę polską programisty?

Proszę o pomoc, bo kurwicy mozna dostać.
Jak mam PL to literę Ł mam pod : Z zamiast Y itd. Jak mam ENG to nie mam polskich znaków.
Wszędzie poza pieprzonym Officem działa OK (jak widać).

10.10.2004
12:06
smile
[2]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ważna zasada: Nie przeklinaj, tu jest to bardzo przestrzegana zasada. Troche kultury...

10.10.2004
12:54
[3]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Heh, to ja mam lepszy bajer :)
Nagle zmieniło mi się ustawienie z Polski (programisty) na Polski (214) - ręcznie zmieniam na (programisty) ale gdy zamknę okno przeglądarki to znowu wraca mi do ustawień (214) - W praktyce wygląda to tak, że przy każdym odpaleniu nowego okna muszę zmieniać język na (programisty) - niezależnie czy to okno GG, przeglądarki czy czegokolwiek innego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.