GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Syberia 2 i CloneCD

10.10.2004
11:25
smile
[1]

przemol92 [ Legionista ]

Syberia 2 i CloneCD

Mam problem z Syberią 2. Gra "gryzie się" z programem CloneCD. Po zainstalowaniu gry i próbie odpalenia ukazał się komunikat, że Syberia2 nie uruchomi się gdy wykryje oprogramowanie emulujące wirtualny cd-rom. Dlatego musiałem odinstalować program i dopiero wtedy gra zadziałała. Jak pogodzić Syberię2 z CloneCD, aby oba programy działały prawidłowo? Mam Windows XP Professional. Ktoś wie jak to zrobić?

10.10.2004
12:27
smile
[2]

hugo [ v4 ]

patch?

10.10.2004
12:38
[3]

zarith [ ]

zwykle gry sprawdzaja to patrząc czy w katalogu uninstall jest 'zakazany' program. wystarczy wejść do rejestru, przejść do

hkey_local_machine/software/microsoft/windows/current version/uninstall i zmienić nazwę na coś innego (wartość 'displayname')


może pomoże:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.