
przemol92 [ Legionista ]
Syberia 2 i CloneCD
Mam problem z Syberią 2. Gra "gryzie się" z programem CloneCD. Po zainstalowaniu gry i próbie odpalenia ukazał się komunikat, że Syberia2 nie uruchomi się gdy wykryje oprogramowanie emulujące wirtualny cd-rom. Dlatego musiałem odinstalować program i dopiero wtedy gra zadziałała. Jak pogodzić Syberię2 z CloneCD, aby oba programy działały prawidłowo? Mam Windows XP Professional. Ktoś wie jak to zrobić?

hugo [ v4 ]
patch?
zarith [ ]
zwykle gry sprawdzaja to patrząc czy w katalogu uninstall jest 'zakazany' program. wystarczy wejść do rejestru, przejść do
hkey_local_machine/software/microsoft/windows/current version/uninstall i zmienić nazwę na coś innego (wartość 'displayname')
może pomoże:)