GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to za ksiazka ??

10.10.2004
11:11
smile
[1]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

co to za ksiazka ??

poszukuje kziazki, ni pamietam tytulu :(
"Alternatywa swiata chrzescijanskiego, Jezus schodzi z krzyza i walczy, tyran i takie tam" biala okladka z wizerunkim Jezusa w zbroi z mieczem, cierniowa korona na glowie

byl bym wdziecznyu za pomoc

10.10.2004
11:15
smile
[2]

Ragn'or [ Konsul ]

"Sługa Boży" Piekary.Druga część-"Młot na czarownice".Niezłe.

10.10.2004
11:21
smile
[3]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

to chyba to dzieki

10.10.2004
11:30
smile
[4]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

sorki za 2 posty, po ila ja mozna w ksiegarni dostac ?? bo w sklepie netowym jest po 26 zl (+przesylka) a wole miec w rece jak kupuje

10.10.2004
11:37
[5]

xywex [ mlask mlask! ]

W Trafficu z tego co pamiętam też coś koło tego. A w sklepie netowym trzeba doliczyć jeszcze przesyłkę. Swoją drogą, świetna ksiązka :)

10.10.2004
11:41
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Cena okładkowa to 25,99.

Ksiażka całkiem niezła, takze drugi tom - Młot na czarownice - trzyma poziom.

10.10.2004
11:44
smile
[7]

pinkowski [ Pretorianin ]

oo quiz, lubie quizy:


jaka książka zaczyna sie tym cytatem Szekspira ??


" Przesyt szkodzi zdrowiu tak samo jak niedosyt. "

10.10.2004
11:45
smile
[8]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

dzieki wszystkim w pon ide na polowanie :D

10.10.2004
11:46
smile
[9]

Ragn'or [ Konsul ]

Nie wiem,może "Chatka Puchatka"? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.