
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
co to za ksiazka ??
poszukuje kziazki, ni pamietam tytulu :(
"Alternatywa swiata chrzescijanskiego, Jezus schodzi z krzyza i walczy, tyran i takie tam" biala okladka z wizerunkim Jezusa w zbroi z mieczem, cierniowa korona na glowie
byl bym wdziecznyu za pomoc

Ragn'or [ Konsul ]
"Sługa Boży" Piekary.Druga część-"Młot na czarownice".Niezłe.

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
to chyba to dzieki

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
sorki za 2 posty, po ila ja mozna w ksiegarni dostac ?? bo w sklepie netowym jest po 26 zl (+przesylka) a wole miec w rece jak kupuje
xywex [ mlask mlask! ]
W Trafficu z tego co pamiętam też coś koło tego. A w sklepie netowym trzeba doliczyć jeszcze przesyłkę. Swoją drogą, świetna ksiązka :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Cena okładkowa to 25,99.
Ksiażka całkiem niezła, takze drugi tom - Młot na czarownice - trzyma poziom.

pinkowski [ Pretorianin ]
oo quiz, lubie quizy:
jaka książka zaczyna sie tym cytatem Szekspira ??
" Przesyt szkodzi zdrowiu tak samo jak niedosyt. "

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
dzieki wszystkim w pon ide na polowanie :D

Ragn'or [ Konsul ]
Nie wiem,może "Chatka Puchatka"? :D