GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki!

10.10.2004
10:59
[1]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Szukam piosenki!

Wykonuje go zespół polski, wokalista śpiewa "coś" o miastach w Polsce, dokladnie tekstu nie pamietam-slyszalem to raz w samochodzie.Melodia podobna do utworow Lady Pank.Z gory dziekuej za pomoc.

10.10.2004
11:03
smile
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Lady Pank "Stacja Warszawa"?

10.10.2004
11:03
[3]

wysiu [ ]

Lady Pank - Stacja Warszawa

10.10.2004
11:06
smile
[4]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

... byłam pierwsza.

10.10.2004
11:07
[5]

kami [ malutkie maleństwo ]

N_U_N --> sorry za offtopic ale ciekawy opis miales ostatnio na gg...;)

10.10.2004
11:23
smile
[6]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

kami ---> kochanie moje ty zyjesz dawno cie tutaj nie widzialem co u ciebie.pogadamy na gg ? buzka 4 you

ps. jaki opis?

10.10.2004
11:25
smile
[7]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

acha dziekuje za info o piosence tylko skad ja wziasc skarbnicy piosenek lady pank (ewuni) nie ma a w necie nie moge znalesc

10.10.2004
11:27
[8]

wysiu [ ]

Za sklepu.

10.10.2004
11:29
[9]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

wysiu ---> jakbym chcial cala ich plyte to napwno bym sobie ja kupil ale ja chce tylko ta jedna pisoenke :)))

10.10.2004
11:50
smile
[10]

pinkowski [ Pretorianin ]

sciagnij z kazzy pozdro !

10.10.2004
12:18
smile
[11]

kami [ malutkie maleństwo ]

N_U_N --> zyje:) ale niedlugo mam pociag do Wawy wiec nie pogadamy raczej niestety. A opis to cos o nowej pracy, mieszkaniu i starej....;)

10.10.2004
12:50
smile
[12]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

kami ---> to trzymaj sie kochanie cieplutko ja tez zaraz wyjezdzam do wawy a dokladnie do wyszkowa na szkolenie za tydzien bede ciao beybe :)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.