GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym to naprawię ?

10.10.2004
10:29
[1]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Czym to naprawię ?

Tak więc mam film , DVDrip.XviD tylk oze w CD2 rozjezdza sie dzwiek z obrazem czyli ze leci film a glosy sa inne , nazywa sie to chyba out of sync , i czy da sie to jakos naprawic ?

10.10.2004
10:47
[2]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

maly up ????????????

10.10.2004
11:25
[3]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

??????????? nikt nie wie ?

10.10.2004
12:22
[4]

aliment [ KoTOR fan ]

Ja tez mialem kiedys cos takiego i u mnie to bylas wina sterownikow

10.10.2004
12:56
[5]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

aliment -- to nie wiena koedkow , film tkai jest na necie a ja bym go chcial naprawic


NITK NIE WIE !!!?!?!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.