_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Czym to naprawię ?
Tak więc mam film , DVDrip.XviD tylk oze w CD2 rozjezdza sie dzwiek z obrazem czyli ze leci film a glosy sa inne , nazywa sie to chyba out of sync , i czy da sie to jakos naprawic ?
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
maly up ????????????
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
??????????? nikt nie wie ?
aliment [ KoTOR fan ]
Ja tez mialem kiedys cos takiego i u mnie to bylas wina sterownikow
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
aliment -- to nie wiena koedkow , film tkai jest na necie a ja bym go chcial naprawic
NITK NIE WIE !!!?!?!