Arxel [ SperMan ]
ile było tergów e3??????????????
no wlasnie ile bylo dotychczas targow E3??
na googlach i nigdzie indziej nie wyszukam bo mi net tak wolo idzie
pomozcie!!!!!

volvo95 [ Legend ]
O ile sie nie myle pierwsze targi były w 1997 roku , ale pewien nie jestem ...
Jerryzzz [ Senator ]
To byly bodaj dziesiate targi e3!!!!!!!!!!!!!! ;)
Arxel [ SperMan ]
noo ale mniej czy wiecej (jak sie mylisz)

CrazyMan [ Ur-Shak ]
arxel --> nie pytaj na forum o informacje na temat konkursow...no chyba ze jak wygrasz w gameboxie ten konkurs to sie z innymi podzielisz....i szukaj lepiej....

volvo95 [ Legend ]
Crazyman --> Jaki konkurs ??? :)