GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ile było tergów e3??????????????

10.10.2004
10:22
[1]

Arxel [ SperMan ]

ile było tergów e3??????????????

no wlasnie ile bylo dotychczas targow E3??

na googlach i nigdzie indziej nie wyszukam bo mi net tak wolo idzie

pomozcie!!!!!

10.10.2004
10:30
smile
[2]

volvo95 [ Legend ]

O ile sie nie myle pierwsze targi były w 1997 roku , ale pewien nie jestem ...

10.10.2004
10:34
[3]

Jerryzzz [ Senator ]

To byly bodaj dziesiate targi e3!!!!!!!!!!!!!! ;)

10.10.2004
10:34
[4]

Arxel [ SperMan ]

noo ale mniej czy wiecej (jak sie mylisz)

10.10.2004
10:48
smile
[5]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

arxel --> nie pytaj na forum o informacje na temat konkursow...no chyba ze jak wygrasz w gameboxie ten konkurs to sie z innymi podzielisz....i szukaj lepiej....

10.10.2004
10:53
smile
[6]

volvo95 [ Legend ]

Crazyman --> Jaki konkurs ??? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.