GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro (pelnoletnosc)

10.10.2004
10:08
smile
[1]

$Wezyrek$ [ Junior ]

Allegro (pelnoletnosc)

Slowem stepu chce sie przywitac poniewaz jest to moj 'debiut' na forum :)
Przechodzac jednak do konkretu to bardzo trapi mnie kilka pytan dotyczacych wlasnie allegro.
Czy sa wsrod was osoby niepelnoletnie korzystajace z allegro (czyt. kupuja/sprzedaja i sie ciesza zyciem).
A takze czy ktos orientowalby sie co by to bylo gdyby dorwali nieletniego kupujacego na aukcji.
Swoja droga mysle ze tak bardzo nie scigaja na tym allegro ale wole sie upewnic bo znalazlem tam rzecz Bardzo_Mnie_Interesujaca.
Licze na szybkie odpowiedzi. Z gory thx.

10.10.2004
10:18
smile
[2]

.:[ Kocioł ]:. [ Konsul ]

Ja mam 15lat, 17 komentarzy, kupuje, sprzedaje i cieszę się życiem :D

10.10.2004
10:20
[3]

Danielsson [ Centurion ]

Ja mam 16 lat. Ponad 60 komentarzy, kupuje, sprzedaje i ciesze sie zyciem :)

10.10.2004
10:22
smile
[4]

$Wezyrek$ [ Junior ]

Zmobilizowales mnie :)
Jesli mozesz to podrzuc mi jakies inf albo opowiedz jak to przebiega (powiedzmy ze 'pomoc' mi nie wystarcza). Trza sie orientowac w koncu. A poza tym...
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=32647071
... co myslicie?

10.10.2004
10:26
smile
[5]

Sir klesk [ Sazillon ]

Ja sam nie korzystam z Alegro, ale 3/4 moich znajomych kupuje na Allegro, sprzedaje i cieszy sie zyciem. Jedni bo chca sie czegos pozbyc i troche zarobic, jedni bo chca cos kupic, a jeden koles (17lat) otworzyl pewnego rodzaju biznes. Koles kupuje telefony i pozniej sprzedaje 10-30zl drozej... na poczatku to byl jeden telefon miesiecznie, ale po roku dochodzi i do 3 telefonow dziennie :)

Ps.
Najmlodsza osoba jaka znam i ktora korzysta z Allegro ma 12 lat i kupila sobie BMX'a za 700zl :))

10.10.2004
11:12
[6]

iKzIvaeEr [ l33t ]

"ANTYKWARIUSZ STWIERDZIL ZE BYL UZYWANY PRZEZ SS-MANOW"
dobre :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.