
Ragn'or [ Konsul ]
Mam problem z Silent Storm po instalacji.
W trakcie instalacji Silent Storma wyłaczyli mi światło.Jak się potem okazało,trzeba było usunąć pozostałości ręcznie-uninstall nie działał.Niestety potem gra już sie instalować nie chciała.Usunąłem wszystkie(tak myślę)rejestry związane z SS,ale to nic nie dało.Jeśli możecie,pomóżcie.Dzięki.

Ragn'or [ Konsul ]
Hej,może ktoś jednak zmierzy się z problemem?Proszę o pomoc.