GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem z Silent Storm po instalacji.

10.10.2004
08:59
smile
[1]

Ragn'or [ Konsul ]

Mam problem z Silent Storm po instalacji.

W trakcie instalacji Silent Storma wyłaczyli mi światło.Jak się potem okazało,trzeba było usunąć pozostałości ręcznie-uninstall nie działał.Niestety potem gra już sie instalować nie chciała.Usunąłem wszystkie(tak myślę)rejestry związane z SS,ale to nic nie dało.Jeśli możecie,pomóżcie.Dzięki.

10.10.2004
09:54
smile
[2]

Ragn'or [ Konsul ]

Hej,może ktoś jednak zmierzy się z problemem?Proszę o pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.