
gruby peres2 [ Chor��y ]
Populous: The Beginning
kto panieta taka zajefajną strategie jak Populous: The Beginning
miałem ja na kompie lecz tylko demo szukam teraz pełnej wersji
peners [ SuperNova ]
JA w to grałem na PSX pamiętam te nieprzespane noce spędzone nad tą grą ech to były dobre czasy już tak fajnych gier nie robią czasami się tylko trafi coś ciekawsze a tak to maglują ciągle jeden temat