GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Populous: The Beginning

10.10.2004
00:05
smile
[1]

gruby peres2 [ Chor��y ]

Populous: The Beginning

kto panieta taka zajefajną strategie jak Populous: The Beginning
miałem ja na kompie lecz tylko demo szukam teraz pełnej wersji

10.10.2004
11:21
[2]

peners [ SuperNova ]

JA w to grałem na PSX pamiętam te nieprzespane noce spędzone nad tą grą ech to były dobre czasy już tak fajnych gier nie robią czasami się tylko trafi coś ciekawsze a tak to maglują ciągle jeden temat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.