GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje skryptu! [potrzebne na wczoraj :)]

09.10.2004
23:12
smile
[1]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

poszukuje skryptu! [potrzebne na wczoraj :)]

Poszukuje skryptu, który po najechaniu kursorem na obrazek zmieniał go na inny oraz takiego, w którym po najechaniu kursorem na obrazek zmieniał się na stronie inny obrazek w innym miejscu np. logo.

10.10.2004
00:02
[2]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

^up
Wiem, że takie gdzieś widziałem, ale jak trzeba to sobie oczywiście nie przypomnę. ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.