GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z PES-em 3

09.10.2004
23:10
smile
[1]

d.fens [ Junior ]

problem z PES-em 3

mam problem z Pro Evolution Soccer 3... Chodzi konkretnie o menu w grze... zaznaczam daną opcję, np single game i nagle gra zaczyna "świrować"... nie mam nad tym kontroli, a menu sobie szaleje... podczas meczu też są problemy z klawiszami (czasem nie działają)... mam Athlon 2500+ , 512 MB, Radeon 9200

Z góry thx za pomoc...

Pozdro...

10.10.2004
07:45
[2]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

prawdopodobnie w linku ponizej znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.