
d.fens [ Junior ]
problem z PES-em 3
mam problem z Pro Evolution Soccer 3... Chodzi konkretnie o menu w grze... zaznaczam daną opcję, np single game i nagle gra zaczyna "świrować"... nie mam nad tym kontroli, a menu sobie szaleje... podczas meczu też są problemy z klawiszami (czasem nie działają)... mam Athlon 2500+ , 512 MB, Radeon 9200
Z góry thx za pomoc...
Pozdro...
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
prawdopodobnie w linku ponizej znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie