
rapoweziarno [ Junior ]
Jak odzyskać hasło
No właśnie mam problem zapomniałem hasło do Admina w Windows Xp znacie jakieś programy odczytujące hasła ?
Jozzo [ Konsul ]
No to masz niezly zbieg okolicznosci bo Sdmin jest standardowo niewidoczny, a ty akurat do niego zapomniales hasla, hmmm.
I do tego to jedyny post na tym profilu, hmmm
nie to zebym ci eoskarzal o nieczyste intencje, ale jednak cos takiego mi sie nasuwa...

rapoweziarno [ Junior ]
No dobra przyznam sie ;) tatko żądzi na moim kompie przez konto admina pozakładał blokady i mam problem
Mały Miś [ Konsul ]
hasła odzyskać się nie da mozna je jedynie "zresetować"

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jak się nie da...
jeśli ma dostęp do kompa to prosty keyloger wystarczy

rapoweziarno [ Junior ]
To jak zrestartować ?
donzoolo [ Senator ]
wlasnie, zainstaluj jakis program monitorujacy sobie klawiaturke.... potem tatko pojdzie a ty masz wszytsko czarno na bialym :)
Mały Miś [ Konsul ]
Mazio ---> świetny pomysł, to jeszcze doradź jak uruchomić keylogera przed zalogowaniem użytkownika
Mazio [ Mr.Offtopic ]
zostawić komp włączony z własnego hasła - niech się przeloguje...
może tak?
Mały Miś [ Konsul ]
a jeśli się nie przeloguje tylko najpierw wyloguje?
pozatym na konto administratora nie wchodzi się codziennie więc raczej bym na to za bardzo nie liczył
dalu [ Pretorianin ]
no to ja podpowiem jak nikt nie chce :-) zassaj sobie program ERD, ktory zrobi sam wszystko za Ciebie, mozesz saksowac haslo,podejrzec, albo zmienic. Przetestane na kompach na uczeli <hihi>
dalu [ Pretorianin ]
shit ostatnie zdanie -wybaczcie- ale jestem po meczowej browarjadzie, ofkoz chodzilo mi ze program przetestowany na kompach na uczelni

Surkatka [ Centurion ]
Czasami zdarza sie jeszcze gorzej jeżeli Admin zablokuje moźliwość instalacji programów :/

dalu [ Pretorianin ]
surkatka=> ten progs sobie i z tym radzi (organoleptycznie sprawdzone), gdyz mozna np. nagrac go na cd i zbotowac,a reszte zalatwi program
Mały Miś [ Konsul ]
ten program trzeba uruchomić z cd inaczej nie dobierzesz sie do hasła administratora, napewno można go skasować to już sprawdzałem, ale i tak nie chce się mi wierzyć że można go podejrzeć albo zmienić będę musiał sprawdzić

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
dalu--------->moglbys mi na gadu napisac pelna nazwe tego programu (bo chyba tu nie bardzo mozna)?
Mały Miś [ Konsul ]
dlaczego nie można?
program jest jak najbardziej legalny, odsyłam do strony producenta
https://www.winternals.com/products/repairandrecovery/erdcommander2002.asp?pid=erd

Kune [ TYCHY ]
Jest prostrzy sposob:
kolujesz sobie specjalna wersje Windowsa PE i robisz sobie wysztko co tylko chcesz z ta winda. On sie bootuje z CD, mozesz skasowac haslo z kazdego konta, namieszac co chcesz. Windows full wypas, szczegolnie jak chcesz zrobic cos na kompie przed instalacja winda a stara sie nie wl. lub jej nie ma.
W Windows PE nazywa sie to Locksmith czy cos takiego, jest w uzytkach z pakietu 2003 i 2004.
Proste, szybkie, latwe i skuteczne, bez zbednych bzdur.