GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odzyskać hasło

09.10.2004
22:51
smile
[1]

rapoweziarno [ Junior ]

Jak odzyskać hasło

No właśnie mam problem zapomniałem hasło do Admina w Windows Xp znacie jakieś programy odczytujące hasła ?

09.10.2004
23:02
[2]

Jozzo [ Konsul ]

No to masz niezly zbieg okolicznosci bo Sdmin jest standardowo niewidoczny, a ty akurat do niego zapomniales hasla, hmmm.
I do tego to jedyny post na tym profilu, hmmm
nie to zebym ci eoskarzal o nieczyste intencje, ale jednak cos takiego mi sie nasuwa...

09.10.2004
23:07
smile
[3]

rapoweziarno [ Junior ]

No dobra przyznam sie ;) tatko żądzi na moim kompie przez konto admina pozakładał blokady i mam problem

09.10.2004
23:08
[4]

Mały Miś [ Konsul ]


hasła odzyskać się nie da mozna je jedynie "zresetować"

09.10.2004
23:09
smile
[5]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

jak się nie da...
jeśli ma dostęp do kompa to prosty keyloger wystarczy

09.10.2004
23:10
smile
[6]

rapoweziarno [ Junior ]

To jak zrestartować ?

09.10.2004
23:10
[7]

donzoolo [ Senator ]

wlasnie, zainstaluj jakis program monitorujacy sobie klawiaturke.... potem tatko pojdzie a ty masz wszytsko czarno na bialym :)

09.10.2004
23:17
[8]

Mały Miś [ Konsul ]

Mazio ---> świetny pomysł, to jeszcze doradź jak uruchomić keylogera przed zalogowaniem użytkownika

09.10.2004
23:20
[9]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zostawić komp włączony z własnego hasła - niech się przeloguje...

może tak?

09.10.2004
23:24
[10]

Mały Miś [ Konsul ]


a jeśli się nie przeloguje tylko najpierw wyloguje?
pozatym na konto administratora nie wchodzi się codziennie więc raczej bym na to za bardzo nie liczył

09.10.2004
23:24
[11]

dalu [ Pretorianin ]


no to ja podpowiem jak nikt nie chce :-) zassaj sobie program ERD, ktory zrobi sam wszystko za Ciebie, mozesz saksowac haslo,podejrzec, albo zmienic. Przetestane na kompach na uczeli <hihi>

09.10.2004
23:29
[12]

dalu [ Pretorianin ]


shit ostatnie zdanie -wybaczcie- ale jestem po meczowej browarjadzie, ofkoz chodzilo mi ze program przetestowany na kompach na uczelni

09.10.2004
23:32
smile
[13]

Surkatka [ Centurion ]

Czasami zdarza sie jeszcze gorzej jeżeli Admin zablokuje moźliwość instalacji programów :/

09.10.2004
23:42
smile
[14]

dalu [ Pretorianin ]


surkatka=> ten progs sobie i z tym radzi (organoleptycznie sprawdzone), gdyz mozna np. nagrac go na cd i zbotowac,a reszte zalatwi program

09.10.2004
23:53
[15]

Mały Miś [ Konsul ]


ten program trzeba uruchomić z cd inaczej nie dobierzesz sie do hasła administratora, napewno można go skasować to już sprawdzałem, ale i tak nie chce się mi wierzyć że można go podejrzeć albo zmienić będę musiał sprawdzić

09.10.2004
23:54
smile
[16]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

dalu--------->moglbys mi na gadu napisac pelna nazwe tego programu (bo chyba tu nie bardzo mozna)?

09.10.2004
23:59
[17]

Mały Miś [ Konsul ]

dlaczego nie można?
program jest jak najbardziej legalny, odsyłam do strony producenta
https://www.winternals.com/products/repairandrecovery/erdcommander2002.asp?pid=erd

10.10.2004
00:15
smile
[18]

Kune [ TYCHY ]

Jest prostrzy sposob:
kolujesz sobie specjalna wersje Windowsa PE i robisz sobie wysztko co tylko chcesz z ta winda. On sie bootuje z CD, mozesz skasowac haslo z kazdego konta, namieszac co chcesz. Windows full wypas, szczegolnie jak chcesz zrobic cos na kompie przed instalacja winda a stara sie nie wl. lub jej nie ma.

W Windows PE nazywa sie to Locksmith czy cos takiego, jest w uzytkach z pakietu 2003 i 2004.

Proste, szybkie, latwe i skuteczne, bez zbednych bzdur.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.