GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - jaki to film część 52

09.10.2004
21:08
smile
[1]

CHESTER80 [ no legend ]

Filmożercy - jaki to film część 52

Filmożercy - jaki to film część 52

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli


85 -- CHESTER80
81 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T


Wątek sponsorownay przez złych chłopaków z amerykańskiej policji.

09.10.2004
21:08
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

ZARA daje zagadkę !

09.10.2004
21:09
smile
[3]

ZARA [ Generaďż˝ ]


09.10.2004
21:09
[4]

rostov [ Generaďż˝ ]

Kill Bill vol 2

09.10.2004
21:10
smile
[5]

ZARA [ Generaďż˝ ]


rostov +1

09.10.2004
21:11
[6]

CHESTER80 [ no legend ]

Link do poprzedniej części...

09.10.2004
21:13
[7]

rostov [ Generaďż˝ ]

Na początek coś łatwego--------->

85 -- CHESTER80
81 -- ZARA
73 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
21:14
[8]

ZARA [ Generaďż˝ ]


hulk

09.10.2004
21:14
smile
[9]

rostov [ Generaďż˝ ]

ZARA +1

09.10.2004
21:16
[10]

ZARA [ Generaďż˝ ]

No to tez cos prostego ----->

85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
73 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
21:16
[11]

rostov [ Generaďż˝ ]

Ja cie kocham a ty śpisz?

09.10.2004
21:17
smile
[12]

ZARA [ Generaďż˝ ]

rostov + 1

09.10.2004
21:17
smile
[13]

CHESTER80 [ no legend ]

Widzę że tylko wy dwaj nie oglądacie meczu !

09.10.2004
21:18
[14]

rostov [ Generaďż˝ ]

ja oglądam mecz jednym okiem a drugim zgaduję obrazki:)

09.10.2004
21:21
[15]

rostov [ Generaďż˝ ]

Może później znajdę coś trudniejszego. A na razie to---->

85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
74 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
21:28
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zielone berety?

09.10.2004
21:30
smile
[17]

rostov [ Generaďż˝ ]

Stranger-->Dokładnie. +1

09.10.2004
21:32
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
74 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

oryginalny tytul plz >>>

09.10.2004
21:35
[19]

rostov [ Generaďż˝ ]

Clueless?

09.10.2004
21:35
[20]

Game Over [ Generaďż˝ ]

scorched?

09.10.2004
21:36
[21]

rostov [ Generaďż˝ ]

a może Blast from the past?

09.10.2004
21:37
[22]

darek_dragon [ 42 ]

Blast from the past?

09.10.2004
21:38
[23]

darek_dragon [ 42 ]

argh...

09.10.2004
21:38
[24]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

rostov +1

09.10.2004
21:38
[25]

Game Over [ Generaďż˝ ]

jednak blast from the past

09.10.2004
21:40
[26]

rostov [ Generaďż˝ ]

To będzie może trudniejsze--->

85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
21:57
smile
[27]

techi [ Legend ]

Północ & południe

09.10.2004
22:06
[28]

darek_dragon [ 42 ]

Geez... Może jakaś podpowiedź? ^^"

09.10.2004
22:11
[29]

rostov [ Generaďż˝ ]

daję screen pomocniczy--->
macie już parę aktorów odgrywających główne role więc chyba nie jest tak trudno. A jakby ktoś tego drugiego nie poznał, to ma na nazwisko Harris

09.10.2004
22:29
[30]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Będę strzelał :)

Major Dundee

09.10.2004
22:30
smile
[31]

rostov [ Generaďż˝ ]

Kanon--->celny strzał! +1

09.10.2004
22:32
smile
[32]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Yeah !

09.10.2004
22:43
smile
[33]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Zadowolę się polską wersją tytułu :)

09.10.2004
22:47
smile
[34]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

09.10.2004
22:50
smile
[35]

piokos [ ]

19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

znaczków pocztowych nie wklejamy

złoto dla zuchwałych

09.10.2004
22:50
[36]

mithos [ Senator ]

Aktualna lista :) Panowie co za mecz :)

85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

10.10.2004
00:03
smile
[37]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Moja wina :)

zla odpowiedz, wiec wklejam podpowiedz

10.10.2004
00:10
smile
[38]

mithos [ Senator ]

The Bridge on the River Kwai ? :P:P

10.10.2004
00:11
[39]

darek_dragon [ 42 ]

Ale tu tłumy ;) To ja sobie może postrzelam... Most na rzece Kwai? :]

10.10.2004
00:14
smile
[40]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

ciepło, ciepło....

10.10.2004
00:16
[41]

darek_dragon [ 42 ]

O jeden most za daleko? :]

10.10.2004
00:16
[42]

mithos [ Senator ]

Return from the River Kwai?

10.10.2004
00:18
smile
[43]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

darek_dragon +1

10.10.2004
00:26
smile
[44]

darek_dragon [ 42 ]

85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
39 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

10.10.2004
00:30
[45]

Coy2K [ Veteran ]

ziemia niczyja ;-)

10.10.2004
00:32
[46]

darek_dragon [ 42 ]

nie ^^

10.10.2004
00:44
smile
[47]

CHESTER80 [ no legend ]

Avalon

10.10.2004
00:45
smile
[48]

darek_dragon [ 42 ]

No ba... CHESTER80 +1 ;)

10.10.2004
00:49
smile
[49]

CHESTER80 [ no legend ]

86 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
39 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

10.10.2004
00:51
[50]

darek_dragon [ 42 ]

Catch Me if You Can ;)

10.10.2004
00:52
[51]

techi [ Legend ]

Złap mnie jeśli potrafisz

10.10.2004
00:52
smile
[52]

CHESTER80 [ no legend ]

No Ba... darek_dragon ---> +1

10.10.2004
00:54
[53]

darek_dragon [ 42 ]

86 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
40 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

---

Dalej w temacie prostych zagadek ;)

10.10.2004
00:55
[54]

techi [ Legend ]

Tylko zebym sie nie pomylił :
Dzień niepodległości?

10.10.2004
00:57
smile
[55]

darek_dragon [ 42 ]

Prawidłowo i w czas... techi +1 ;)

10.10.2004
00:58
smile
[56]

techi [ Legend ]

86 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
40 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

banał, ze aż strach :D

10.10.2004
00:58
smile
[57]

CHESTER80 [ no legend ]

Wiedziałem że gdzieś już widziałem tego pana !

10.10.2004
00:58
[58]

darek_dragon [ 42 ]

Wiedźmin :D

10.10.2004
00:58
[59]

CHESTER80 [ no legend ]

Wiedźmin

10.10.2004
01:00
[60]

techi [ Legend ]

A co byście powiedzieli jabym wam powiedział, ze to nie wiedźmin ??:P
Pewnie nic, bo wam tak nie powiem ;]

Darek, Ches +1 :)

10.10.2004
01:03
smile
[61]

darek_dragon [ 42 ]

87 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
41 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

---

Coś odrobinę trudniejszego...

10.10.2004
01:03
[62]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

13 pietro

10.10.2004
01:04
smile
[63]

darek_dragon [ 42 ]

Niezły refleks ^^"

_Szakal_ +1

10.10.2004
01:05
smile
[64]

CHESTER80 [ no legend ]

techi --> Gdybyś jednak tak powiedział, to pomyślałbym sobie: "O ja pier.... !!! Nakręcili drugą część ???????????????????????????????????????"

10.10.2004
01:05
smile
[65]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

13 pietro

10.10.2004
01:06
smile
[66]

techi [ Legend ]

Chester==> big lol :D

10.10.2004
01:06
[67]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

87 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
41 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

10.10.2004
01:07
[68]

CHESTER80 [ no legend ]

Deszczowa piosenka albo Street Fighter

10.10.2004
01:08
[69]

darek_dragon [ 42 ]

Uniwersalny żołnierz?

10.10.2004
01:09
[70]

techi [ Legend ]

yyy Kurde z van dAmmem :)
Anominable??

10.10.2004
01:09
[71]

CHESTER80 [ no legend ]

Mortal Combat ?

10.10.2004
01:09
smile
[72]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Galaktyczny wojownik Soldier (AKA Żołnierz przyszłości)

10.10.2004
01:09
[73]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

nie - zaraz dam zdjecie ulatwiajace

10.10.2004
01:09
[74]

CHESTER80 [ no legend ]

Mortal Combat 2:Unicestwienie ?

10.10.2004
01:09
[75]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Kanon +1

10.10.2004
01:16
smile
[76]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Polski tytuł

10.10.2004
01:17
smile
[77]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

87 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
41 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
01:18
[78]

techi [ Legend ]

O boshe bedzie trudno :)
O ile się nie mylę to jest z Michealem Foxem :)
Funny, You Don't Look 200: A Constitutional Vaudeville (1987)

10.10.2004
01:18
[79]

darek_dragon [ 42 ]

Wszyscy mówią Kocham Cię

10.10.2004
01:18
[80]

CHESTER80 [ no legend ]

Wszyscy mówią kocham cię

10.10.2004
01:19
[81]

darek_dragon [ 42 ]

BTW To nie jest Fox tylko Edward Norton :D

10.10.2004
01:19
smile
[82]

CHESTER80 [ no legend ]

Alę wolę Nortona (mój ulubiony aktor) jako świra w Fight Clubie !

10.10.2004
01:19
[83]

techi [ Legend ]

Niemówię, ze to jest J. Foz tylko mówię, ze w tym filmie chyba grał J. Fox :)

10.10.2004
01:21
[84]

darek_dragon [ 42 ]

Eee tam... Norton najlepszy jest w Primal Fear ;)

10.10.2004
01:21
smile
[85]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

darek_dragon +1
CHESTER80 +1

W Fight Clubie jest piewsza klasa, choć scena z pierścionkiem w Wszyscy... też jest piękna :D

10.10.2004
01:25
smile
[86]

darek_dragon [ 42 ]

Ches osiągnął magiczną liczbę 88 punktów ;)

---

88 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
42 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

---

Ostatnio mój ulubiony film "popcornowy" ^^ Zagadka jest banalna, więc proszę chociaż o angielski tytuł -->

10.10.2004
01:28
[87]

techi [ Legend ]

Fear Cape? nie mam pojęcia :)

10.10.2004
01:29
[88]

CHESTER80 [ no legend ]

The Godfather 3 ?

10.10.2004
01:30
smile
[89]

CHESTER80 [ no legend ]

darek_dragon --> Może magiczna ale mi się źle kojarzy, bowiem 88 to nic innego jak HH czyli po prostu Heil Hitler ! :) Oczywiście w potocznej mowie neonazistów.

10.10.2004
01:34
[90]

darek_dragon [ 42 ]

A mi się akurat 88 kojarzy z szybkością jaką musiał uzyskać De'Lorean aby się przenieść w czasie w Powrocie Do Przyszłości :D

Hehe... O czym to ja... A, podpowiedź -->

10.10.2004
01:34
[91]

techi [ Legend ]

Chester==> skąd wiesz?;]

10.10.2004
01:35
[92]

CHESTER80 [ no legend ]

Ocean's Eleven

10.10.2004
01:36
[93]

techi [ Legend ]

15 Minutes
?

10.10.2004
01:37
[94]

YackOO [ Konsul ]

Ocean's Eleven

10.10.2004
01:37
smile
[95]

darek_dragon [ 42 ]

Ches +1 ;)

10.10.2004
01:38
smile
[96]

CHESTER80 [ no legend ]

darek_dragon ---> he he, mnie też oczywiście przedewszystkim 88 kojarzy się z "Powrotem...." którego na video obejrzałem z tysiąc razy...
A nazoli (bo tak znośniej brzmią) znam ze szkoły i oni wkółko kultywowali te 88 i wyjaśnili mi o co chodzi. Dlatego teraz bawi mnie do łez moda na bluzy i koszulki z 88. Ostatnio widziałem też murzyna w takiej bluzie, niemówiąc o dzieciach...

10.10.2004
01:41
smile
[97]

techi [ Legend ]

Dobra ja spadam, bo zaraz mama wejdzie i mnie zbija :P

10.10.2004
01:41
smile
[98]

CHESTER80 [ no legend ]

90 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
42 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
01:41
[99]

darek_dragon [ 42 ]

Nigdy w życiu?

10.10.2004
01:43
smile
[100]

CHESTER80 [ no legend ]

darek_dragon --> Tak , +1 for ju !

10.10.2004
01:45
[101]

darek_dragon [ 42 ]

90 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
43 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

---

Dobra... Kto pierwszy ten lepszy :D

10.10.2004
01:46
smile
[102]

CHESTER80 [ no legend ]

O JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Back to the future ?

10.10.2004
01:49
smile
[103]

darek_dragon [ 42 ]

Ches +1 ^^

10.10.2004
01:51
smile
[104]

CHESTER80 [ no legend ]

Pewnie znasz ale na wszelki wypadek...

10.10.2004
01:56
smile
[105]

CHESTER80 [ no legend ]

Cudowne jest też wydanie DVD z całą trylogią, kosztuje 140 zł ale naprawdę warto mieć to w swojej kolekcji ! Najlpesze są sceny nie udane, wycięte itp. BTTF Rulez !

Zmiana klimatów --->

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
43 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
01:57
[106]

darek_dragon [ 42 ]

Prawdę mówiąc nie znałem tej stronki, ale wygląda ciekawie (heh... szkoda, że nie pod Firefox'em...) Poczyta się w wolnej chwili ^^

10.10.2004
01:58
[107]

darek_dragon [ 42 ]

Lord of the Rings: Return of The King

10.10.2004
01:59
smile
[108]

CHESTER80 [ no legend ]

darek_dragon ---> +1

Dobra, pora spać, nara i dobranoc !

10.10.2004
02:01
[109]

darek_dragon [ 42 ]

Heh... Trylogia na DVD... Szukałem swego czasu (czyli jak dorobiłem się odtwarzacza DVD ;) ale z mizernym skutkiem :( Mam nadzieję, że ktoś wkrótce wyda ją znowu...

10.10.2004
02:01
[110]

darek_dragon [ 42 ]

dobranoc ^^

10.10.2004
02:15
[111]

darek_dragon [ 42 ]

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

---

A imię jego 40 i 4...

Jako że zdaje się Filmożerców zabrakło przekazuję prawo zadania zagadki wraz z serdecznymi pozdrowieniami do pierwszego, który się tu zjawi ^^

10.10.2004
02:47
[112]

buba [ Cuckoo For Caca ]

*zjawia sie jako pierwszy* pozdrawiam rowniez

zagadka trudna... albo i nie :)

10.10.2004
03:06
smile
[113]

piokos [ ]

krokodyl dundee?

10.10.2004
03:13
[114]

buba [ Cuckoo For Caca ]

piokos --> raczej nie :)

mala podpowiedz - film ma nie wiecej niz 3 lata

10.10.2004
03:13
[115]

garrett [ realny nie realny ]

bubba ho tep....i dobranoc :)

10.10.2004
03:15
[116]

buba [ Cuckoo For Caca ]

garret --> brawo, +1 i dobranoc :)

10.10.2004
08:17
[117]

TzymischePL [ Senator ]

To jak zaczynamy ?? :)

10.10.2004
08:44
[118]

TzymischePL [ Senator ]

???? To moze ja cos wkleje ... :P

10.10.2004
08:46
[119]

TzymischePL [ Senator ]

no to wklejam :P Garrett sie z pewnoscia nie obrazi.... TYM BARDZIEJ ZE..... :D


91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
11:17
[120]

TzymischePL [ Senator ]

upik maly.... cos cicho wszyscy oblewaja urodziny ??

10.10.2004
11:20
[121]

techi [ Legend ]

Blues brothers?? :)

10.10.2004
11:26
[122]

TzymischePL [ Senator ]

techi +1 oczywiscie. Najlepszy film swiata :D

10.10.2004
11:48
smile
[123]

CHESTER80 [ no legend ]

techi --> Czekamy !

A wogóle gdzie są wszyscy ? W kościele ?

10.10.2004
11:55
smile
[124]

rostov [ Generaďż˝ ]

Oczywiście, że tak. I marsz za nimi, bezbożniku jeden!;))
Komputer to przecież narzędzie szatana i nie godzi sie go używać w niedzielę.:))

techi--->no właśnie, czekamy!

10.10.2004
12:16
[125]

techi [ Legend ]

Już daje;]Sorry zagiłem się :P

10.10.2004
12:19
smile
[126]

techi [ Legend ]

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

Angielski tytuł(polski jest beznadziejny;])
edne z moich ulubionych filmów :)==> swoista podpowiedź :D

10.10.2004
12:22
smile
[127]

soze [ sick off it all ]

how wigh

10.10.2004
12:24
[128]

soze [ sick off it all ]

kuwa...how high

10.10.2004
12:25
[129]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

jestem tu piewrszy raz nie wiem zabardzo co co biega ale wiem jakie filmy przedstawiaja niektore foty

pierwszy to bad boys 2 jest to gdzies na poczatku filmu
potem wiem ze jest back tu the future
dzie niepodleglosci
wiedzmin
nigdy w rzyciu nic nie czytalem w innych postach patrzylem tylko na fotki

10.10.2004
12:25
smile
[130]

techi [ Legend ]

Własnie chciałem napisać,że masz literówkę;]
Soze +1 :)

10.10.2004
12:26
[131]

rostov [ Generaďż˝ ]

Dragon--->to przeczytaj chociaż regulamin.

10.10.2004
12:26
smile
[132]

techi [ Legend ]

Dragon==> lol
przeczytaj regulamin(na górze) a zroumiesz :D
BTW. To zgadujemy tylko ostatniego screena, bo reszta jest zgadnięta :D

10.10.2004
12:26
[133]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

oraz how high ten to chyba ze 3 razy widzialem

10.10.2004
12:27
smile
[134]

techi [ Legend ]

tylko 3 razy? phi;] ja go oglądałem chyba z 30 :P

10.10.2004
12:27
smile
[135]

rostov [ Generaďż˝ ]

Znowu how high...jeszcze kilka screenów z tego filmu i będe wiedział o co w nim chodzi bez oglądania:)

10.10.2004
12:27
smile
[136]

soze [ sick off it all ]

sorki ale musze pilnie wyjsc...

techi---> daj zamnie zagadke i dodaj mi ptk na liscie

10.10.2004
12:29
smile
[137]

techi [ Legend ]

ja nie mogę bo własnie wychodze na lekcje gitary;]
sorry :) będę za 1,5 h :D

10.10.2004
12:32
[138]

CHESTER80 [ no legend ]

Dragon The Next Episode --> Żeby bawić się z nami w zgadywanki, musisz też oprócz przecztania regulaminu, wpłacić 50zł wpisowego na moje konto.

10.10.2004
12:34
[139]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

CHESTER80-->>i co jeszcze

10.10.2004
12:35
[140]

CHESTER80 [ no legend ]

To wszystko

10.10.2004
12:40
smile
[141]

rostov [ Generaďż˝ ]

Jak to wszystko!?? A opłata manipulacyjna? + 20 zł dla mnie. I jeszcze 5 zł na pokrycie podatku od gier:))

10.10.2004
12:57
smile
[142]

CHESTER80 [ no legend ]

No co jest ? Kto teraz daje zagadkę ?

10.10.2004
12:59
smile
[143]

darek_dragon [ 42 ]

Huh... Z tego wychodzi, że zalegam z opłatami ^^" Ale jakby się ktoś domagał to jakieś 5zł z drobnymi może znaleźć w sali 1 gdańskiego Multikina rząd K miejsce 13 (prawdopodobnie gdzieś pod fotelem), gdyż wydaje mi się że wczoraj zgubiłem ;)

BTW Jest ktoś chętny do dania zagadki? Bo techi wydaje się niedysponowany...

10.10.2004
13:00
[144]

CHESTER80 [ no legend ]

Ja nie mogę, ty daj.

10.10.2004
13:03
[145]

darek_dragon [ 42 ]

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

---

Skoro się nikt nie wychyla... Coś prostego na rozgrzewkę ^^

10.10.2004
13:04
[146]

pizmak [ Pretorianin ]

Bruce almighty ; ]

10.10.2004
13:04
[147]

mithos [ Senator ]

BRUCE ALMIGHTY - przy okazji witam :)

10.10.2004
13:04
[148]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

bruce wszechmogący

10.10.2004
13:06
smile
[149]

darek_dragon [ 42 ]

Komplecik ;)

pizmak, mithos, remwall +1

10.10.2004
13:07
smile
[150]

pizmak [ Pretorianin ]

Co wyscie narobili ze tak nisko w punktacji jestem ?! ; p

Niech ktos inny da screena bo spadam na sniadanie ; ]

10.10.2004
13:11
[151]

mithos [ Senator ]

dobra to ja coś zapodam, ok?

10.10.2004
13:11
[152]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

oki czzekamy

10.10.2004
13:12
smile
[153]

mithos [ Senator ]

start :) ---------------------->
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
30 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
13:13
[154]

Lechiander [ Wardancer ]

Ghotica

10.10.2004
13:14
[155]

mithos [ Senator ]

że co ? :P

10.10.2004
13:15
[156]

Lechiander [ Wardancer ]

ghotica

10.10.2004
13:15
[157]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

gothika??

10.10.2004
13:16
[158]

Lechiander [ Wardancer ]

wmordę!!!1

gotica

10.10.2004
13:16
[159]

mithos [ Senator ]

No i nie wiem czy można uznać Lechowi?

10.10.2004
13:17
[160]

darek_dragon [ 42 ]

To się chyba Gothika pisze...

10.10.2004
13:18
[161]

mithos [ Senator ]

Tytuł jest Gothika także remwall +1
sorry Lechiander

10.10.2004
13:19
[162]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

tytul to gothika dowod https://gothika.filmweb.pl/
wiec ja powinieniem dostac punkt

10.10.2004
13:20
smile
[163]

Lechiander [ Wardancer ]

He, he,LOL !!!
Olać to. :-)))

10.10.2004
13:22
[164]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
31 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
13:22
smile
[165]

mithos [ Senator ]

Prosimy o podpowiedź :P

10.10.2004
13:22
[166]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

sorka

10.10.2004
13:23
[167]

darek_dragon [ 42 ]

Hmm... Trudne...

10.10.2004
13:23
[168]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

sorka za awarie

10.10.2004
13:24
[169]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

mam problem nie moge wyslac posta ze screenem

10.10.2004
13:24
[170]

mithos [ Senator ]

przekonwertuj na jpg

10.10.2004
13:25
[171]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

moze teraz

10.10.2004
13:25
smile
[172]

darek_dragon [ 42 ]

Możesz opisać, co jest na tym screenie? ;P

10.10.2004
13:26
[173]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

zaraz przekonwertuje

10.10.2004
13:26
smile
[174]

mithos [ Senator ]

albo powiedź co za film to ktoś inny da screena :P

10.10.2004
13:26
[175]

Game Over [ Generaďż˝ ]

sprawdz jaka ma wielkosc

10.10.2004
13:27
smile
[176]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

a teraz?

10.10.2004
13:28
[177]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

48 kb i przekonwertowalem i nic

10.10.2004
13:28
smile
[178]

mithos [ Senator ]

To daj inny

10.10.2004
13:29
smile
[179]

darek_dragon [ 42 ]

Może zawiera pornografię albo treści niechrześcijańskie ? :D

10.10.2004
13:31
[180]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

chcialem dac 2 screena i tez nic

10.10.2004
13:32
[181]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

gdfds

10.10.2004
13:33
[182]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

dajcie screena bo mialem 2 screeny i zadnego sie nie da grac

10.10.2004
13:38
[183]

darek_dragon [ 42 ]

To może podaj tytuł filmu, a pierwsza osoba, której uda się wkleić działającego screena dostanie punkt :]

10.10.2004
13:41
[184]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

tytul nacigacze

10.10.2004
13:42
[185]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

sorka mialo byc naciągacze

10.10.2004
13:45
smile
[186]

rostov [ Generaďż˝ ]

wygrałem??

10.10.2004
13:48
[187]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

rostov +1 sorka za problemy

10.10.2004
13:50
[188]

rostov [ Generaďż˝ ]

Bardzo łatwe----->

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
76 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
31 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
13:51
[189]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

rodzina addamsów 1?

10.10.2004
13:52
[190]

Lechiander [ Wardancer ]

Rodzina Adamsów

10.10.2004
13:52
smile
[191]

darek_dragon [ 42 ]

Zaraz... Skoro zabawa w odgadywanie tytułów na podstawie screenów nazywa się Filmożercy, to jak będzie się nazywało dawanie screenów na podstawie tytułów? Filmożygacze? A możę Filmowydalacze? :D

10.10.2004
13:53
[192]

afrykańczyk [ Junior ]

rodzina adamsów

10.10.2004
13:55
[193]

darek_dragon [ 42 ]

A może to Rodzina Addamsów 2?

10.10.2004
13:55
[194]

mithos [ Senator ]

Tak wrazie czego Rodzina Adamsów 2 :P

10.10.2004
13:56
[195]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

na wszeli wypadek rodzina adamsow 2

10.10.2004
13:56
[196]

darek_dragon [ 42 ]

Może być jeszcze Addams Family Reunion ;P

10.10.2004
13:57
smile
[197]

rostov [ Generaďż˝ ]

remwall+1

10.10.2004
13:58
[198]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

narazie wy dajcie screena i dopiszcie mi punkta

10.10.2004
14:15
smile
[199]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
76 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
32 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T


W ogóle tutaj nie goszcze więc może sobie pozwole :) Punkta zapisałem :P

10.10.2004
14:20
[200]

Lechiander [ Wardancer ]

Przyzwoity Przestępca ?

10.10.2004
14:22
smile
[201]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Niestety nie :)

10.10.2004
14:22
[202]

CHESTER80 [ no legend ]

Negocjator

10.10.2004
14:23
smile
[203]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

CHESTER80 ->> pogratulować :) +1

10.10.2004
14:23
smile
[204]

Lechiander [ Wardancer ]

Podejrzani ?

10.10.2004
14:24
[205]

darek_dragon [ 42 ]

Założę nowy wątek, jeśli nikt nie ma nic przeciwko ;)

10.10.2004
14:25
smile
[206]

CHESTER80 [ no legend ]

Dzięki !

92 -- CHESTER80
82 -- ZARA
76 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
32 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

10.10.2004
14:25
smile
[207]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Lechiander->> już po konkursie, dziękujemy :)

BTW: Jeden z 3 filmów na których sie popłakałem :)

10.10.2004
14:26
[208]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Żona Austronauty? (czy jak to sie wabi :) )

10.10.2004
14:27
smile
[209]

CHESTER80 [ no legend ]

Aktorka się zgadza ale film nie ten, inne klimaty :)

10.10.2004
14:29
[210]

Lechiander [ Wardancer ]

Ciemna strona miasta?

10.10.2004
14:31
[211]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Siła i honor?

10.10.2004
14:32
smile
[212]

CHESTER80 [ no legend ]

Nein. Oto podpowiedź...

10.10.2004
14:33
[213]

darek_dragon [ 42 ]

Wbrew Regułom

10.10.2004
14:34
smile
[214]

CHESTER80 [ no legend ]

TAK

darek_dragon --> +1

10.10.2004
14:34
[215]

Lechiander [ Wardancer ]

Włoska robota ?

10.10.2004
14:36
[216]

darek_dragon [ 42 ]

Podążaj za linkiem:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.