
CHESTER80 [ no legend ]
Filmożercy - jaki to film część 52
Filmożercy - jaki to film część 52
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
85 -- CHESTER80
81 -- ZARA
72 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Wątek sponsorownay przez złych chłopaków z amerykańskiej policji.

CHESTER80 [ no legend ]
ZARA daje zagadkę !

ZARA [ Generaďż˝ ]
rostov [ Generaďż˝ ]
Kill Bill vol 2

ZARA [ Generaďż˝ ]
rostov +1
CHESTER80 [ no legend ]
Link do poprzedniej części...
rostov [ Generaďż˝ ]
Na początek coś łatwego--------->
85 -- CHESTER80
81 -- ZARA
73 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
ZARA [ Generaďż˝ ]
hulk

rostov [ Generaďż˝ ]
ZARA +1
ZARA [ Generaďż˝ ]
No to tez cos prostego ----->
85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
73 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
rostov [ Generaďż˝ ]
Ja cie kocham a ty śpisz?

ZARA [ Generaďż˝ ]
rostov + 1

CHESTER80 [ no legend ]
Widzę że tylko wy dwaj nie oglądacie meczu !
rostov [ Generaďż˝ ]
ja oglądam mecz jednym okiem a drugim zgaduję obrazki:)
rostov [ Generaďż˝ ]
Może później znajdę coś trudniejszego. A na razie to---->
85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
74 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
32 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Zielone berety?

rostov [ Generaďż˝ ]
Stranger-->Dokładnie. +1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
74 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
oryginalny tytul plz >>>
rostov [ Generaďż˝ ]
Clueless?
Game Over [ Generaďż˝ ]
scorched?
rostov [ Generaďż˝ ]
a może Blast from the past?
darek_dragon [ 42 ]
Blast from the past?
darek_dragon [ 42 ]
argh...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
rostov +1
Game Over [ Generaďż˝ ]
jednak blast from the past
rostov [ Generaďż˝ ]
To będzie może trudniejsze--->
85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

techi [ Legend ]
Północ & południe
darek_dragon [ 42 ]
Geez... Może jakaś podpowiedź? ^^"
rostov [ Generaďż˝ ]
daję screen pomocniczy--->
macie już parę aktorów odgrywających główne role więc chyba nie jest tak trudno. A jakby ktoś tego drugiego nie poznał, to ma na nazwisko Harris
Kanon [ Mag Dyżurny ]
Będę strzelał :)
Major Dundee

rostov [ Generaďż˝ ]
Kanon--->celny strzał! +1

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Yeah !

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Zadowolę się polską wersją tytułu :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]

piokos [ ]
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
znaczków pocztowych nie wklejamy
złoto dla zuchwałych
mithos [ Senator ]
Aktualna lista :) Panowie co za mecz :)
85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
38 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Moja wina :)
zla odpowiedz, wiec wklejam podpowiedz

mithos [ Senator ]
The Bridge on the River Kwai ? :P:P
darek_dragon [ 42 ]
Ale tu tłumy ;) To ja sobie może postrzelam... Most na rzece Kwai? :]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
ciepło, ciepło....
darek_dragon [ 42 ]
O jeden most za daleko? :]
mithos [ Senator ]
Return from the River Kwai?

Kanon [ Mag Dyżurny ]
darek_dragon +1

darek_dragon [ 42 ]
85 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
39 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon
Coy2K [ Veteran ]
ziemia niczyja ;-)
darek_dragon [ 42 ]
nie ^^

CHESTER80 [ no legend ]
Avalon

darek_dragon [ 42 ]
No ba... CHESTER80 +1 ;)

CHESTER80 [ no legend ]
86 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
39 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon
darek_dragon [ 42 ]
Catch Me if You Can ;)
techi [ Legend ]
Złap mnie jeśli potrafisz

CHESTER80 [ no legend ]
No Ba... darek_dragon ---> +1
darek_dragon [ 42 ]
86 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
40 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX
07 -- _Szakal_ -- techi
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon
---
Dalej w temacie prostych zagadek ;)
techi [ Legend ]
Tylko zebym sie nie pomylił :
Dzień niepodległości?

darek_dragon [ 42 ]
Prawidłowo i w czas... techi +1 ;)

techi [ Legend ]
86 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
40 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon
banał, ze aż strach :D

CHESTER80 [ no legend ]
Wiedziałem że gdzieś już widziałem tego pana !
darek_dragon [ 42 ]
Wiedźmin :D
CHESTER80 [ no legend ]
Wiedźmin
techi [ Legend ]
A co byście powiedzieli jabym wam powiedział, ze to nie wiedźmin ??:P
Pewnie nic, bo wam tak nie powiem ;]
Darek, Ches +1 :)

darek_dragon [ 42 ]
87 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
41 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon
---
Coś odrobinę trudniejszego...
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
13 pietro

darek_dragon [ 42 ]
Niezły refleks ^^"
_Szakal_ +1

CHESTER80 [ no legend ]
techi --> Gdybyś jednak tak powiedział, to pomyślałbym sobie: "O ja pier.... !!! Nakręcili drugą część ???????????????????????????????????????"

Kanon [ Mag Dyżurny ]
13 pietro

techi [ Legend ]
Chester==> big lol :D
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
87 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
41 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T -- Kanon
CHESTER80 [ no legend ]
Deszczowa piosenka albo Street Fighter
darek_dragon [ 42 ]
Uniwersalny żołnierz?
techi [ Legend ]
yyy Kurde z van dAmmem :)
Anominable??
CHESTER80 [ no legend ]
Mortal Combat ?

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Galaktyczny wojownik Soldier (AKA Żołnierz przyszłości)
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
nie - zaraz dam zdjecie ulatwiajace
CHESTER80 [ no legend ]
Mortal Combat 2:Unicestwienie ?
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Kanon +1

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Polski tytuł

Kanon [ Mag Dyżurny ]
87 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
41 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
techi [ Legend ]
O boshe bedzie trudno :)
O ile się nie mylę to jest z Michealem Foxem :)
Funny, You Don't Look 200: A Constitutional Vaudeville (1987)
darek_dragon [ 42 ]
Wszyscy mówią Kocham Cię
CHESTER80 [ no legend ]
Wszyscy mówią kocham cię
darek_dragon [ 42 ]
BTW To nie jest Fox tylko Edward Norton :D

CHESTER80 [ no legend ]
Alę wolę Nortona (mój ulubiony aktor) jako świra w Fight Clubie !
techi [ Legend ]
Niemówię, ze to jest J. Foz tylko mówię, ze w tym filmie chyba grał J. Fox :)
darek_dragon [ 42 ]
Eee tam... Norton najlepszy jest w Primal Fear ;)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
darek_dragon +1
CHESTER80 +1
W Fight Clubie jest piewsza klasa, choć scena z pierścionkiem w Wszyscy... też jest piękna :D

darek_dragon [ 42 ]
Ches osiągnął magiczną liczbę 88 punktów ;)
---
88 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
42 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
---
Ostatnio mój ulubiony film "popcornowy" ^^ Zagadka jest banalna, więc proszę chociaż o angielski tytuł -->
techi [ Legend ]
Fear Cape? nie mam pojęcia :)
CHESTER80 [ no legend ]
The Godfather 3 ?

CHESTER80 [ no legend ]
darek_dragon --> Może magiczna ale mi się źle kojarzy, bowiem 88 to nic innego jak HH czyli po prostu Heil Hitler ! :) Oczywiście w potocznej mowie neonazistów.
darek_dragon [ 42 ]
A mi się akurat 88 kojarzy z szybkością jaką musiał uzyskać De'Lorean aby się przenieść w czasie w Powrocie Do Przyszłości :D
Hehe... O czym to ja... A, podpowiedź -->
techi [ Legend ]
Chester==> skąd wiesz?;]
CHESTER80 [ no legend ]
Ocean's Eleven
techi [ Legend ]
15 Minutes
?
YackOO [ Konsul ]
Ocean's Eleven

darek_dragon [ 42 ]
Ches +1 ;)

CHESTER80 [ no legend ]
darek_dragon ---> he he, mnie też oczywiście przedewszystkim 88 kojarzy się z "Powrotem...." którego na video obejrzałem z tysiąc razy...
A nazoli (bo tak znośniej brzmią) znam ze szkoły i oni wkółko kultywowali te 88 i wyjaśnili mi o co chodzi. Dlatego teraz bawi mnie do łez moda na bluzy i koszulki z 88. Ostatnio widziałem też murzyna w takiej bluzie, niemówiąc o dzieciach...

techi [ Legend ]
Dobra ja spadam, bo zaraz mama wejdzie i mnie zbija :P

CHESTER80 [ no legend ]
90 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
42 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
darek_dragon [ 42 ]
Nigdy w życiu?

CHESTER80 [ no legend ]
darek_dragon --> Tak , +1 for ju !
darek_dragon [ 42 ]
90 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
43 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
---
Dobra... Kto pierwszy ten lepszy :D

CHESTER80 [ no legend ]
O JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to the future ?

darek_dragon [ 42 ]
Ches +1 ^^

CHESTER80 [ no legend ]
Pewnie znasz ale na wszelki wypadek...

CHESTER80 [ no legend ]
Cudowne jest też wydanie DVD z całą trylogią, kosztuje 140 zł ale naprawdę warto mieć to w swojej kolekcji ! Najlpesze są sceny nie udane, wycięte itp. BTTF Rulez !
Zmiana klimatów --->
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
43 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
darek_dragon [ 42 ]
Prawdę mówiąc nie znałem tej stronki, ale wygląda ciekawie (heh... szkoda, że nie pod Firefox'em...) Poczyta się w wolnej chwili ^^
darek_dragon [ 42 ]
Lord of the Rings: Return of The King

CHESTER80 [ no legend ]
darek_dragon ---> +1
Dobra, pora spać, nara i dobranoc !
darek_dragon [ 42 ]
Heh... Trylogia na DVD... Szukałem swego czasu (czyli jak dorobiłem się odtwarzacza DVD ;) ale z mizernym skutkiem :( Mam nadzieję, że ktoś wkrótce wyda ją znowu...
darek_dragon [ 42 ]
dobranoc ^^
darek_dragon [ 42 ]
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
---
A imię jego 40 i 4...
Jako że zdaje się Filmożerców zabrakło przekazuję prawo zadania zagadki wraz z serdecznymi pozdrowieniami do pierwszego, który się tu zjawi ^^
buba [ Cuckoo For Caca ]
*zjawia sie jako pierwszy* pozdrawiam rowniez
zagadka trudna... albo i nie :)

piokos [ ]
krokodyl dundee?
buba [ Cuckoo For Caca ]
piokos --> raczej nie :)
mala podpowiedz - film ma nie wiecej niz 3 lata
garrett [ realny nie realny ]
bubba ho tep....i dobranoc :)
buba [ Cuckoo For Caca ]
garret --> brawo, +1 i dobranoc :)
TzymischePL [ Senator ]
To jak zaczynamy ?? :)
TzymischePL [ Senator ]
???? To moze ja cos wkleje ... :P
TzymischePL [ Senator ]
no to wklejam :P Garrett sie z pewnoscia nie obrazi.... TYM BARDZIEJ ZE..... :D
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn -- WolverineX -- techi --_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
TzymischePL [ Senator ]
upik maly.... cos cicho wszyscy oblewaja urodziny ??
techi [ Legend ]
Blues brothers?? :)
TzymischePL [ Senator ]
techi +1 oczywiscie. Najlepszy film swiata :D

CHESTER80 [ no legend ]
techi --> Czekamy !
A wogóle gdzie są wszyscy ? W kościele ?

rostov [ Generaďż˝ ]
Oczywiście, że tak. I marsz za nimi, bezbożniku jeden!;))
Komputer to przecież narzędzie szatana i nie godzi sie go używać w niedzielę.:))
techi--->no właśnie, czekamy!
techi [ Legend ]
Już daje;]Sorry zagiłem się :P

techi [ Legend ]
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- soze
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Angielski tytuł(polski jest beznadziejny;])
edne z moich ulubionych filmów :)==> swoista podpowiedź :D

soze [ sick off it all ]
how wigh
soze [ sick off it all ]
kuwa...how high
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
jestem tu piewrszy raz nie wiem zabardzo co co biega ale wiem jakie filmy przedstawiaja niektore foty
pierwszy to bad boys 2 jest to gdzies na poczatku filmu
potem wiem ze jest back tu the future
dzie niepodleglosci
wiedzmin
nigdy w rzyciu nic nie czytalem w innych postach patrzylem tylko na fotki

techi [ Legend ]
Własnie chciałem napisać,że masz literówkę;]
Soze +1 :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Dragon--->to przeczytaj chociaż regulamin.

techi [ Legend ]
Dragon==> lol
przeczytaj regulamin(na górze) a zroumiesz :D
BTW. To zgadujemy tylko ostatniego screena, bo reszta jest zgadnięta :D
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
oraz how high ten to chyba ze 3 razy widzialem

techi [ Legend ]
tylko 3 razy? phi;] ja go oglądałem chyba z 30 :P

rostov [ Generaďż˝ ]
Znowu how high...jeszcze kilka screenów z tego filmu i będe wiedział o co w nim chodzi bez oglądania:)

soze [ sick off it all ]
sorki ale musze pilnie wyjsc...
techi---> daj zamnie zagadke i dodaj mi ptk na liscie

techi [ Legend ]
ja nie mogę bo własnie wychodze na lekcje gitary;]
sorry :) będę za 1,5 h :D
CHESTER80 [ no legend ]
Dragon The Next Episode --> Żeby bawić się z nami w zgadywanki, musisz też oprócz przecztania regulaminu, wpłacić 50zł wpisowego na moje konto.
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
CHESTER80-->>i co jeszcze
CHESTER80 [ no legend ]
To wszystko

rostov [ Generaďż˝ ]
Jak to wszystko!?? A opłata manipulacyjna? + 20 zł dla mnie. I jeszcze 5 zł na pokrycie podatku od gier:))

CHESTER80 [ no legend ]
No co jest ? Kto teraz daje zagadkę ?

darek_dragon [ 42 ]
Huh... Z tego wychodzi, że zalegam z opłatami ^^" Ale jakby się ktoś domagał to jakieś 5zł z drobnymi może znaleźć w sali 1 gdańskiego Multikina rząd K miejsce 13 (prawdopodobnie gdzieś pod fotelem), gdyż wydaje mi się że wczoraj zgubiłem ;)
BTW Jest ktoś chętny do dania zagadki? Bo techi wydaje się niedysponowany...
CHESTER80 [ no legend ]
Ja nie mogę, ty daj.
darek_dragon [ 42 ]
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
48 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
29 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
---
Skoro się nikt nie wychyla... Coś prostego na rozgrzewkę ^^
pizmak [ Pretorianin ]
Bruce almighty ; ]
mithos [ Senator ]
BRUCE ALMIGHTY - przy okazji witam :)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
bruce wszechmogący

darek_dragon [ 42 ]
Komplecik ;)
pizmak, mithos, remwall +1

pizmak [ Pretorianin ]
Co wyscie narobili ze tak nisko w punktacji jestem ?! ; p
Niech ktos inny da screena bo spadam na sniadanie ; ]
mithos [ Senator ]
dobra to ja coś zapodam, ok?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
oki czzekamy

mithos [ Senator ]
start :) ---------------------->
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
30 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
Lechiander [ Wardancer ]
Ghotica
mithos [ Senator ]
że co ? :P
Lechiander [ Wardancer ]
ghotica
remwall [ Zagłębiak z DG ]
gothika??
Lechiander [ Wardancer ]
wmordę!!!1
gotica
mithos [ Senator ]
No i nie wiem czy można uznać Lechowi?
darek_dragon [ 42 ]
To się chyba Gothika pisze...
mithos [ Senator ]
Tytuł jest Gothika także remwall +1
sorry Lechiander
remwall [ Zagłębiak z DG ]
tytul to gothika dowod https://gothika.filmweb.pl/
wiec ja powinieniem dostac punkt

Lechiander [ Wardancer ]
He, he,LOL !!!
Olać to. :-)))
remwall [ Zagłębiak z DG ]
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
75 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
31 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

mithos [ Senator ]
Prosimy o podpowiedź :P
remwall [ Zagłębiak z DG ]
sorka
darek_dragon [ 42 ]
Hmm... Trudne...
remwall [ Zagłębiak z DG ]
sorka za awarie
remwall [ Zagłębiak z DG ]
mam problem nie moge wyslac posta ze screenem
mithos [ Senator ]
przekonwertuj na jpg
remwall [ Zagłębiak z DG ]
moze teraz

darek_dragon [ 42 ]
Możesz opisać, co jest na tym screenie? ;P
remwall [ Zagłębiak z DG ]
zaraz przekonwertuje

mithos [ Senator ]
albo powiedź co za film to ktoś inny da screena :P
Game Over [ Generaďż˝ ]
sprawdz jaka ma wielkosc

remwall [ Zagłębiak z DG ]
a teraz?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
48 kb i przekonwertowalem i nic

mithos [ Senator ]
To daj inny

darek_dragon [ 42 ]
Może zawiera pornografię albo treści niechrześcijańskie ? :D
remwall [ Zagłębiak z DG ]
chcialem dac 2 screena i tez nic
remwall [ Zagłębiak z DG ]
gdfds
remwall [ Zagłębiak z DG ]
dajcie screena bo mialem 2 screeny i zadnego sie nie da grac
darek_dragon [ 42 ]
To może podaj tytuł filmu, a pierwsza osoba, której uda się wkleić działającego screena dostanie punkt :]
remwall [ Zagłębiak z DG ]
tytul nacigacze
remwall [ Zagłębiak z DG ]
sorka mialo byc naciągacze

rostov [ Generaďż˝ ]
wygrałem??
remwall [ Zagłębiak z DG ]
rostov +1 sorka za problemy
rostov [ Generaďż˝ ]
Bardzo łatwe----->
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
76 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
31 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
remwall [ Zagłębiak z DG ]
rodzina addamsów 1?
Lechiander [ Wardancer ]
Rodzina Adamsów

darek_dragon [ 42 ]
Zaraz... Skoro zabawa w odgadywanie tytułów na podstawie screenów nazywa się Filmożercy, to jak będzie się nazywało dawanie screenów na podstawie tytułów? Filmożygacze? A możę Filmowydalacze? :D
afrykańczyk [ Junior ]
rodzina adamsów
darek_dragon [ 42 ]
A może to Rodzina Addamsów 2?
mithos [ Senator ]
Tak wrazie czego Rodzina Adamsów 2 :P
remwall [ Zagłębiak z DG ]
na wszeli wypadek rodzina adamsow 2
darek_dragon [ 42 ]
Może być jeszcze Addams Family Reunion ;P

rostov [ Generaďż˝ ]
remwall+1
remwall [ Zagłębiak z DG ]
narazie wy dajcie screena i dopiszcie mi punkta

Chejron [ Rammstein and Tool ]
91 -- CHESTER80
82 -- ZARA
76 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
32 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T
W ogóle tutaj nie goszcze więc może sobie pozwole :) Punkta zapisałem :P
Lechiander [ Wardancer ]
Przyzwoity Przestępca ?

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Niestety nie :)
CHESTER80 [ no legend ]
Negocjator

Chejron [ Rammstein and Tool ]
CHESTER80 ->> pogratulować :) +1

Lechiander [ Wardancer ]
Podejrzani ?
darek_dragon [ 42 ]
Założę nowy wątek, jeśli nikt nie ma nic przeciwko ;)

CHESTER80 [ no legend ]
Dzięki !
92 -- CHESTER80
82 -- ZARA
76 -- rostov
63 -- garrett
54 -- Lechiander
49 -- mithos
44 -- darek_dragon
36 -- Aceofbase
35 -- Torn
33 -- Stranger
32 -- remwall
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- ILEK -- gacek
25 -- piokos
22 -- TzymischePL
21-- pizmak
20 -- Crash8462 -- Yos_sarian
18 -- Coy2K
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor -- techi
08 -- soldamn -- WolverineX--_Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- PrEd4ToR--scigal -- haszek -- Game Over
05 -- vorsten -- haszek -- Xazaxus -- soze
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- Kargulena--- yagienka
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- PROMETEUSZ.. -- deser -- viesiek -- Kanon
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Lechiander->> już po konkursie, dziękujemy :)
BTW: Jeden z 3 filmów na których sie popłakałem :)
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Żona Austronauty? (czy jak to sie wabi :) )

CHESTER80 [ no legend ]
Aktorka się zgadza ale film nie ten, inne klimaty :)
Lechiander [ Wardancer ]
Ciemna strona miasta?
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Siła i honor?

CHESTER80 [ no legend ]
Nein. Oto podpowiedź...
darek_dragon [ 42 ]
Wbrew Regułom

CHESTER80 [ no legend ]
TAK
darek_dragon --> +1
Lechiander [ Wardancer ]
Włoska robota ?
darek_dragon [ 42 ]
Podążaj za linkiem: