
Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
Komputer do 4 000 zł
Musze kupić mojemu tacie, komputer. Tam ma jakiś tam biznes (szkoda pisac) i chce mieć kompa
No a ja w cenach sprzętu kompletnie się nie ogrientuje..
Musze kupić wszystko - obudowe, monitor 19', Drukarke, sprzęt jak najlepszy w tej cenie (no może odrobine większa..).
Pozdrawiam, prosze o jakieś dokładne opisy i nazwy i cene (mneij więcej) każdego z tych częsci.
sid86 [ Konsul ]
PO pierwsze to powiedz do czego ma słuzyc ten komputer, jezeli tylko do pracy w biorze to imho nie ma sensu kupowac kompa za taka cene, no chyba zeby monitorek wziosc jakiegos lcd...
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
No właśnie, powiedz do czego ma służyć. Jak do pracy, to niech jakiś debil odważy mi się zaproponowac athlona :)
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Zax_Na_Max - Ja się odważe.
A może lepiej polecić pełnego błędów presHOTa?
Wkurzają mnie już naprawde takie typki wzedzie się dopisujące z swoimi odrealnionymi hasełkami, sa zbyt głupi by zrozumieć, że poza czarnym i białym są jeszcze odcienie szarości.
Może jeszcze nam napiszesz, że strasznie grzeją i mają problemy z niektórymi aplikacjami? :P
Szef Nazguli - Do czego ten komp?
Jak do exela itp. to chyba dobrze się rozejrzeć za używanym sprzętem.
A jak musi być nowy to bez problemu zmieścisz się w jakimś tanim zestawie opartym na duronie 1400.
rg [ Zbok Leśny ]
do biura bo do biura, ale wzialbym juz cos co ma ciut wiecej cache. Lepiej sie pracuje, ale to moje subiektywne zdanie.
Mysle ze AXP T-bred / Sempron bylby ok.
Dalej - jesli do grzebania przy tekscie itp - LCD.
17" bedzie optymalnie.
Za to warto zainwestowac z leserowke - chyba ze musi byc kolor (wtedy laser to b.droga impreza).
Karta graficzna w takich zestawach jest raczej pomijana... ;> Ma wyswietlac ladnie 2d i pozwalac na wygodna prace w 1280x1024. (np.)
Vasago [ spamer ]
WSWH Dibhala -->W przypadku kazdego sprzetu istnieje taka lista bledow. Tyle, ze i tak nie maja one zadnego znaczenia dla uzytkownikow.