
PW666 [ Legionista ]
Jak zacząć działalność klanu co i jak ??
No więc ja i koleś bo narazie jest nas 2 chcemy zacząć działalnośc Clanu, czy trzeba gdzieś sie zarejestrować itp. Mamy nadzieje że sprostamy wymaganiom bo w grze nam bardzo dobrze idzie. Chodzi o BF1942 !!!

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
musisz złożyć wniosek w urzędzie miejskim o pozwolenie na działalność klanu.
potrzebujesz do tego formularza KL/gk-214, który powinien być dostępny w którymś okienku.
weź se sobą dowody tożsamości klanowiczów.
aha, wszyscy zalożycuiele klanu muszą być pełnoletni, bo wymagany jest numer i seria dow. osobistego.
no i po jakimś tygodniu dostaniesz REGON i możesz oficjalnie dać sobie tag klanu przy ksywce
Immothep [ Errare humanum est. ]
No to musialy jakieś nowe przepisy wejść, bo jak myśmy klan zakładali (3 lata temu) to nic z podobnych rzeczy nie było ;P
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
no, a teraz są, i sie trzeba stosować.
inaczej szturmowe oddziały eskimosów późną nocą kolbami w drzwi załomocą, i co wtedy? :)

PW666 [ Legionista ]
Jest mały minus urodziłam sie 04.04.89 policz sobie a ja znam klany w którym ani jeden nie ma 18 lat :]
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
PW666 - podaj nazwy tych klanów, trzeba złożyć doniesienie.
a co do twojego wieku - cóż, no, klanyto zabawa od osiemnastu lat, pewnie na niektóre filmy też chcesz iść a nie możesz, i piwa też nie kupisz :)
PW666 [ Legionista ]
BIGos co ty z policji jesteś jak masz mi tu takie farmazony pisać to NARA
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Panowie spokojnie :) Bez ciśnień :P
techi [ Legend ]
jasio nowy nick?

PW666 [ Legionista ]
Tylko 2 gości jest na forum któży coś wiedzą ?? NARA było do BIGos'a procze o wsparcie chyba że myślicie tak jak tamten ziomek że trzeba mieć 18 lat :|
SULIK [ olewam zasady ]
PW666 - nic nie musisz robic :)
po porstu wymyslasz ze zbajomym tag klanowmy (to znaczy cag liter ktore stawiasz w nicku wraz ze swoja ksywka i tak grasz)
potemz aczna ludzie sie pytac: "moge do klanu?" - a wy sie zgadzacie badz nie, gadacie z takimi ludzmi na GG i klan sie rozrasta
potem mozna lub wczesniej zalozyc stronke netowa - jezeli chcesz grac w ropzgrywkach ligowych Clan Base to musisz ja miec
i tam sie rejestrujesz: www.clanbase.com
a potem grasz klanowki :]
zreszta.... klany to przezytek - nigdy mi sie klanowo grac nie chcialo :)

olivier [ unterfeldwebel ]
Żeby stworzyć klan to niestety musisz mieć koleżankę więc kolega tu się nie nada...

amoreg1234 [ użytkownik ]
no a nie trzeba ??? chyba bigos jasno napisal...
jak ja bede mial 18 lat to pierwsze co robie to do klanu wstepuje
tylko jeszce musze zaczekac ....... :/:/

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Hmmm, ale ta osiemnasta to tak rocznikowo
czy mozna dopiero PO UKOŃCZENIU ?? :)

Immothep [ Errare humanum est. ]
Jesli nie chcecie brać udziału w turniejach miedzyklanowych to nie musicie nigdzie sie rejestrować, w innym przypadku kieruj sie na www.clanbase.com
- Tagi do nicka mozecie sobie odrazu wpisac (byle nie były identyczne z jakimś innym klanem)
- dobrze by było miec jakes www z info o sobie (aczkolwiek nie wymagane)
- podstawa dobrego klanu: mikrofon + teamspeak
- stwórzcie taktyki, zaplanujcie rózne wyjścia z danej sytuacji, rozplanujcie zagrania ofensywne i defensywne
- trening, trening i jeszcze raz trening
STARCZY?
SULIK [ olewam zasady ]
masz tutaj FAQ CB
https://www.clanbase.com/doc.php?did=20&language=pl

PW666 [ Legionista ]
THX za wszystko dobra myślim nad rozwiązaniem