GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zacząć działalność klanu co i jak ??

09.10.2004
16:22
smile
[1]

PW666 [ Legionista ]

Jak zacząć działalność klanu co i jak ??

No więc ja i koleś bo narazie jest nas 2 chcemy zacząć działalnośc Clanu, czy trzeba gdzieś sie zarejestrować itp. Mamy nadzieje że sprostamy wymaganiom bo w grze nam bardzo dobrze idzie. Chodzi o BF1942 !!!

09.10.2004
16:25
smile
[2]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

musisz złożyć wniosek w urzędzie miejskim o pozwolenie na działalność klanu.
potrzebujesz do tego formularza KL/gk-214, który powinien być dostępny w którymś okienku.
weź se sobą dowody tożsamości klanowiczów.
aha, wszyscy zalożycuiele klanu muszą być pełnoletni, bo wymagany jest numer i seria dow. osobistego.

no i po jakimś tygodniu dostaniesz REGON i możesz oficjalnie dać sobie tag klanu przy ksywce

09.10.2004
16:27
[3]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No to musialy jakieś nowe przepisy wejść, bo jak myśmy klan zakładali (3 lata temu) to nic z podobnych rzeczy nie było ;P

09.10.2004
16:30
[4]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

no, a teraz są, i sie trzeba stosować.
inaczej szturmowe oddziały eskimosów późną nocą kolbami w drzwi załomocą, i co wtedy? :)

09.10.2004
16:30
smile
[5]

PW666 [ Legionista ]

Jest mały minus urodziłam sie 04.04.89 policz sobie a ja znam klany w którym ani jeden nie ma 18 lat :]

09.10.2004
16:33
[6]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

PW666 - podaj nazwy tych klanów, trzeba złożyć doniesienie.

a co do twojego wieku - cóż, no, klanyto zabawa od osiemnastu lat, pewnie na niektóre filmy też chcesz iść a nie możesz, i piwa też nie kupisz :)

09.10.2004
16:34
[7]

PW666 [ Legionista ]

BIGos co ty z policji jesteś jak masz mi tu takie farmazony pisać to NARA

09.10.2004
16:37
[8]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Panowie spokojnie :) Bez ciśnień :P

09.10.2004
16:38
[9]

techi [ Legend ]

jasio nowy nick?

09.10.2004
16:38
smile
[10]

PW666 [ Legionista ]

Tylko 2 gości jest na forum któży coś wiedzą ?? NARA było do BIGos'a procze o wsparcie chyba że myślicie tak jak tamten ziomek że trzeba mieć 18 lat :|

09.10.2004
16:40
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

PW666 - nic nie musisz robic :)
po porstu wymyslasz ze zbajomym tag klanowmy (to znaczy cag liter ktore stawiasz w nicku wraz ze swoja ksywka i tak grasz)

potemz aczna ludzie sie pytac: "moge do klanu?" - a wy sie zgadzacie badz nie, gadacie z takimi ludzmi na GG i klan sie rozrasta

potem mozna lub wczesniej zalozyc stronke netowa - jezeli chcesz grac w ropzgrywkach ligowych Clan Base to musisz ja miec

i tam sie rejestrujesz: www.clanbase.com

a potem grasz klanowki :]

zreszta.... klany to przezytek - nigdy mi sie klanowo grac nie chcialo :)

09.10.2004
16:40
smile
[12]

olivier [ unterfeldwebel ]

Żeby stworzyć klan to niestety musisz mieć koleżankę więc kolega tu się nie nada...

09.10.2004
16:42
smile
[13]

amoreg1234 [ użytkownik ]

no a nie trzeba ??? chyba bigos jasno napisal...
jak ja bede mial 18 lat to pierwsze co robie to do klanu wstepuje


tylko jeszce musze zaczekac ....... :/:/

09.10.2004
16:44
smile
[14]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Hmmm, ale ta osiemnasta to tak rocznikowo
czy mozna dopiero PO UKOŃCZENIU ?? :)

09.10.2004
16:48
smile
[15]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jesli nie chcecie brać udziału w turniejach miedzyklanowych to nie musicie nigdzie sie rejestrować, w innym przypadku kieruj sie na www.clanbase.com
- Tagi do nicka mozecie sobie odrazu wpisac (byle nie były identyczne z jakimś innym klanem)
- dobrze by było miec jakes www z info o sobie (aczkolwiek nie wymagane)
- podstawa dobrego klanu: mikrofon + teamspeak
- stwórzcie taktyki, zaplanujcie rózne wyjścia z danej sytuacji, rozplanujcie zagrania ofensywne i defensywne
- trening, trening i jeszcze raz trening

STARCZY?

09.10.2004
16:49
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

masz tutaj FAQ CB
https://www.clanbase.com/doc.php?did=20&language=pl

09.10.2004
16:51
smile
[17]

PW666 [ Legionista ]

THX za wszystko dobra myślim nad rozwiązaniem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.