
Kyahn [ Kibic ]
NEOSTRADA - prośba o pomoc
Mój kumpel ma NEO i strasznie się denerwuje na program TEPSY, dzięki któremu się łączy.
Wiem, że ludzie używają jakichś innych programów (nawet na GOLu o tym czytałem).
Mógłby mi ktoś powiedzieć nazwę zastępczego softu ???
Dobrze, żeby był on łatwo konfigurowalny.
Z góry dzięki.
Pozdr.
volvo95 [ Legend ]
Wywalasz program TP , ustawiasz nowe połączenie dial-up i ściągasz program AutoConnect , żeby łączyło sie z netem zaraz po starcie systemu ...
MarcinRegin [ Konsul ]
Instalujesz tylko sterowniki do modemu z płyty i to wszystko!!! Pojawi Ci się ikona na starcie i tyle.

reds23 [ redsov ]
AutoConnect,
juz kiedys "ktos" mial taki problem i powiedzialem to samo ;)
legrooch [ Legend ]
cFos/cFos Speed ---> Szukasz na forum neostrada.info wątków o tych programach.
Sharky [ Generaďż˝ ]
Kyahn --> nie musisz miec zadnego dodatkowego softu. Podgladasz jak jest skonfigurowany soft tepsy, tworzysz nowe polaczenie modemowe (o ile ma modem usb) odpowiednio konfigurujesz i dziala :)