GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NEOSTRADA - prośba o pomoc

09.10.2004
14:20
smile
[1]

Kyahn [ Kibic ]

NEOSTRADA - prośba o pomoc

Mój kumpel ma NEO i strasznie się denerwuje na program TEPSY, dzięki któremu się łączy.
Wiem, że ludzie używają jakichś innych programów (nawet na GOLu o tym czytałem).
Mógłby mi ktoś powiedzieć nazwę zastępczego softu ???
Dobrze, żeby był on łatwo konfigurowalny.
Z góry dzięki.
Pozdr.

09.10.2004
14:22
[2]

volvo95 [ Legend ]

Wywalasz program TP , ustawiasz nowe połączenie dial-up i ściągasz program AutoConnect , żeby łączyło sie z netem zaraz po starcie systemu ...

09.10.2004
14:26
[3]

MarcinRegin [ Konsul ]

Instalujesz tylko sterowniki do modemu z płyty i to wszystko!!! Pojawi Ci się ikona na starcie i tyle.

09.10.2004
14:39
smile
[4]

reds23 [ redsov ]

AutoConnect,

juz kiedys "ktos" mial taki problem i powiedzialem to samo ;)

09.10.2004
15:21
[5]

legrooch [ Legend ]

cFos/cFos Speed ---> Szukasz na forum neostrada.info wątków o tych programach.

10.10.2004
00:45
[6]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Kyahn --> nie musisz miec zadnego dodatkowego softu. Podgladasz jak jest skonfigurowany soft tepsy, tworzysz nowe polaczenie modemowe (o ile ma modem usb) odpowiednio konfigurujesz i dziala :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.