Arkulus [ Konsul ]
gothic 2 : noc kruka
Juz wyszedł gothic 2 noc kruka jakoś go trudno znaleźć w empikach. Jak będę miał to będe tak pocinał w niego że hej. EJ a kto z was ma gothica 2 noc kruak.
..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
jak mogl wyjsc skoro nie bylo premiery????