GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gothic 2 : noc kruka

09.10.2004
12:11
[1]

Arkulus [ Konsul ]

gothic 2 : noc kruka

Juz wyszedł gothic 2 noc kruka jakoś go trudno znaleźć w empikach. Jak będę miał to będe tak pocinał w niego że hej. EJ a kto z was ma gothica 2 noc kruak.

09.10.2004
12:47
[2]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

jak mogl wyjsc skoro nie bylo premiery????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.