GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warhammer 40000 down of war

09.10.2004
11:09
smile
[1]

barteqq [ Konsul ]

Warhammer 40000 down of war

Mam problem!!!!
nie mam z kim grac on-line w Dow`a :(
Znacie moze jakas gildie???? lub sami gracie jak tak to wyslijcie mi maila
Koniecznie!!!!!!

Jeszcze jeden problem nie moge zalozyc sieci z drugim kompem w moim domu ale nie moge podzielic neostrady na 2. i nie wiem co mam zrobic....

please pomozcie
:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.