
barteqq [ Konsul ]
Warhammer 40000 down of war
Mam problem!!!!
nie mam z kim grac on-line w Dow`a :(
Znacie moze jakas gildie???? lub sami gracie jak tak to wyslijcie mi maila
Koniecznie!!!!!!
Jeszcze jeden problem nie moge zalozyc sieci z drugim kompem w moim domu ale nie moge podzielic neostrady na 2. i nie wiem co mam zrobic....
please pomozcie
:)