GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się steruje głosem Operę 7.54 ???

09.10.2004
10:54
smile
[1]

cycu2003 [ Senator ]

Jak się steruje głosem Operę 7.54 ???

mam mikrofon i co dalej
(wiem ze jest watek o operze ale nikt tam mnie nie zauwazyl)

09.10.2004
10:59
[2]

oksza [ Senator ]

O, widzisz, a tego nie napisałeś :)
Sterowana głosem jest wersja 7.60.

09.10.2004
11:01
[3]

cycu2003 [ Senator ]

Jest też polska wersja 7.60 ?

09.10.2004
11:03
smile
[4]

cycu2003 [ Senator ]

Download Preview 1:

https://snapshot.opera.com/windows/o760tp1v_7141.exe (build 7141)

mam to sciagnac ?

09.10.2004
11:21
[5]

oksza [ Senator ]

-->> cycu
tak. to jest wersja dla testerów, próbna.
nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia, ale pasuje ostatnie dobre.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.